Garip Bir Hayatın Son Varisi

Kimden miras kaldığını bilmeden umarsızca bu hayatı yaşıyorum. Belki şükür etmem gerekse de, anlamını çözemediğim hayat bana bir boşluktaymışım gibi geliyor. Nerede son bulacağını, nasıl biteceğini hiç bir şeyini bilmiyorsun. Ama tek bildiğim bir şey var bir gün hepsi bitecek.

- Anne Baba o güzel hayatınıza s*cmaya geldim!

Konunun içinden çıkamadım, biraz irdeleyip sonra siz değerli okurlardan da fikir almak istedim. Hadi doğumdan başlayalım. İlk sorum "O kadar spermin içinden niye ben ?" ne yapmışım da hepsini geçip birinci olmuşum, tahminim kesin çelme takmışımdır. Ah hileci ben işte onun cezasını çekiyorum. Gerçi bu benim için cezamı ödül mü 26 yıldır çözemedim. Biliyorum ki buna başladığım yere dönünce cevap verebilirim.

- Tüketici Mahkemesi Kanun No. 6502 defolu ürün

Hadi bir halt yedim doğdum, bari cinsiyetimi seçseydim. ya da ne bilim, garip hareketler yapıp beni defolu diye geri iade etmelerini sağlayabilirdim. Sonuçta müşteri memnuniyeti diye bir şey var. Onuda yapmamışım, tembellik kanıma işlemiş.

- Biri beni bu nötr ruh halinden kurtarsın

Biraz büyüdüm, gerçi büyüdüğümü düşündüler ama ben hiç büyümedim. Yine sonbaharın bu günleriydi, derin derin düşüncelere dalıp nereye doğru gidiyoruz derken, o zaman işte hayatın boşluğunu hissetmeye başladım. Hayatımda hiç hissetmediğim bir şeydi bu, acı vermiyordu ama mutluda değildim.

- Dünya askerliktir, askerde mantık aranmaz

Dünya'nın sahte mutluluk oyunları bana çocukca geliyor, insan hiç yaşlandığı yaşı kutlar mı ? veya milyarların tuzla buz olduğu o abartı düğünler. Çocuklar mı oyun oynuyor yetişkinler mi buna siz karar verin. İnsanlık zamanla mantığı ilelebet unutmuş. Galiba büyümemekte haklıyım.

- Kurallar sadece kurallara uyanlar içindir

Bazen Dünya'da hapis hayatı yaşadığımızı düşünmeye başlıyorum. İlgi alanım mı dar yoksa çoğu şeyi yaşadığımdan mı kaynaklanıyor bilemedim. Yıl 2016 hala Dünya'nın dışını keşfedebilmiş değiliz. Nasa'nın bir kaç fotoğrafı ve zırvalarından başka bir şey bilmiyoruz. Belki yıllardır bizi kandırıyorlar, çünkü bunu ispatlayacak başka kimse yok. Konuyu dağıtmadan, Dünya'da yaşamak için belirli kurallar uydurmuşuz, ama kurallara sadece fakirler uyuyor. Fakirlere de sürekli bir zengin idol olarak gösteriliyor. Kendileri oynayıp, kendilerini izletiyorlar. Adına da "magazin ve moda" diyorlar. Fakirlerin, vazgeçilmezidir.

Daha bunun gibi bir çok şey, biraz uzun olmuş zaten pek kimsenin okuyacağını da düşünmüyorum. Buraya kadar okuduysan bile helal olsun. Eğer seninde düşüncelerin varsa yaz. Belkide benim sorularımın cevabı sen olabilirsin.


1|1
21

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 2

  • Çok güzel bir bence olmuş sonuna kadar da okudum merak etme:) söylediklerine katılıyorum garip bir hayatın yolcularıyız hepimiz

    0|3
    0|0
  • emegine saglik, cok guzel bir bence olmus

    0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...