4N1K sence ne demek?

KScanlar buraya! 4N1K’nın ne demek olduğunu biliyorsan hemen cevabını tweetle!

Fanatikler “İçinden bu kadar kolay soru olur mu?” dedi bile.

Sen de cevabını tweetle; 500 Xper puanı kap!

Tweet atarken; #4N1KİlkAşk hashtag’ini kullanmayı, KizlarSoruyor’u (@kizlarsoruyor) etiketlemeyi ve KizlarSoruyor üye ismini yazmayı unutma, hem 500 Xper puan hesabına yüklensin hem de 50 sürpriz hediyeden birini kazanma şansını yakala! Sürpriz hediyeleri kazanmak için @KizlarSoruyor, @4n1kfox, @FOXTurkiye Twitter ve Instagram hesaplarını takip etmen gerekiyor; kazananlar bu hesaplardan duyurulacak! Takipte kal KScan :)
örnek tweet: @KizlarSoruyor #4N1KİlkAşk (cevabın) (KizlarSoruyor üye ismin)
örnek tweet: @KizlarSoruyor #4N1KİlkAşk (cevabın) (KizlarSoruyor üye ismin)
Küçük bir ipucunu da senin için buraya bırakalım: 4 erkek bir kız, çeteye yeni katılan bir yakışıklıyla çalmaya başlayan ilk aşk çanları ve çetenin eğlence dolu maceraları bu yaz FOX’ta!
4N1K sence ne demek?

15|13
645569

En İyi Kız Görüşleri

• Nerde Nezaman Niçin Neyapıyorsak hepimiz Kızımız kızım Hepimiz için..
    Ha birde
    Kalbimin tüm odacıkları doluykan 4 aptal oğlan ile nasıl sığar oraya 1 sırık oğlan

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
  • “Hepimiz Kızımız, Kızımız Hepimiz İçin”
    #4N1KİlkAşk

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• (4) odacıklı kalbim tıka basa doluyken (N) asıl sıkışabilir ki oraya (1) sırık oğlan (K) im bilir?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 643

• Açılımı 4 erKeK 1 Kız değil!
    4 odacıKlı Kalbim, Kalbim tıKa basa doluyKeN 4 oğlaNla. N'asıl sıKışabilir Ki orya 1' sırıK oğlaN? K'im bilir?
    Nerede Ne zamaN NeiçiN Ne olursa olsuN hepimiz Kızımız Kızımız hepimiz içiN..

2|0
    0|1
  • 4N1K nın anlamı:
    Ne?
    Nasıl?
    Niçin?
    Nerede?
    Ne zaman?
    Kim?

İfadenin doğrusu 5n1K olarak bilnmektedir soru sorarak içerdeki tam anlamı kavramak adına kullanılmaktadır.

Bende bu diziyi bekliyordum başlasın artık🙂

1|4
    3|0
  • hepimiz kızımız kızımız hepimiz için <3 nerede ne zaman niçin ne olursa olsun hepimiz kızımız kızımız hepimiz için , 4 nöran 1 kız , 4 odacıklı kalbim tıka baka doluyken nasıl sıkışabilir ki oraya 1 sırık oğlan kim bilir

1|0
    0|0
  • 4N1K DEMEK;
    4 ERKEK 1 KIZLA NEREDE NASIL NİYE KİMİNLE
    Beraber oluşudur, ve cevabını da dizinin bir çok bölümlerin de görebilirsiniz mesela
    Sinan bir kızı nasıl etkileyebileceğini sina ya anlatıyordu

0|0
    1|0
  • Yaprak Ali Sinan Gökhan ve Oğuz dan oluşmuş bir grup çocukluk arkadaşları. Ve yaprak erkeksi bir kızdır Ali yaprağa aşık , barış yani sırık oğlan da yaprağa aşık. Alikuş tam tamamına 12yildir yaprağa aşıktır.4N1K nin kitabı +2filmi ve şimdide dizi baslicak.

0|0
    2|0
  • 4N1K açılımı nedir
    -nerede , ne zaman , niçin , nasıl ve kiminle
    4 odacıklı kalbim tıka basa doluyken 4 aptal oğlanla... Nasıl sıkışabilir ki oraya 1 sırık oğlan... Kim bilir?
    -4 N (nasıl) 1 K (kim)
    /4 nöron 1 kız\

4|0
    0|2
  • 4N1K benim için:
    Oğuz ile çılgınlaşmak😝
    Ali ile olgunlaşmak💪
    Yaprak ile aşkı öğrenmek💑
    Sinan ile romantik olmak😎
    Gökhan ile bağlı kalmak👫
    Hepsi ile ise ARADA BAĞ OLMASA BİLE KARDES OLMAK💞
    Hee bir de Barış vardı belki de her şeyi o anlatırdı bize sevmeyi, çok sevmeyi, haddinden fazla sevmeyi öğretiyordu belki bize💝
    Begüm şenlik

2|0
    0|0
  • Dediğiniz gibi fanatikler için bu soru zaten kolay. Bir çok açılımı var nerede ne zaman nasıl niçin olursa olsun hepimiz kızımız kızımız hepimiz için,4 nöron 1 kız ve diğerleri gibi. Ancak yaratıcı cevap için benim düșüncem 4 Naylon 1 Karton șeklinde. Çete zaten bu evrene aykırıyken bizim dört naylonumuz bir karton için tüm geri dönüșümlere savaș açar.😂 Etkinlik için teșekkür ederiz.🙏

2|0
    0|0
  • Kitabi küçük kuzenim okumuştu ve bende aldım eğlenceliymiş okudum 4 tane erkek ve 1 genç kız var bunlar küçüklükten beri arkadaşlar. Bence gayet eğlenceli bir dizi olur☺️☺️

0|0
    0|0
  • 4n1k ne demek?
    4 nöron 1 kız
    4 odacıklı kalbim tıka basa doluyken 4 aptal oğlanla nasıl sıkışabilirki 1 sırık oğlan kim bilir?
    Nerde ne zaman neden ne yapıyorsak HEPİMİZ KIZIMIZ KIZIMIZ HEPİMIZ İÇİN💕🖤💕

3|0
    0|3
  • Birincisi; (4) odacıklı kalbim tıka basa doluyken (N) asıl sıkışabilir ki oraya (1) sırık oğlan (K) im bilir? İkincisi; Nerede ne zaman niçin ne olursa olsun, hepimiz kızımız kızımız hepimiz için! Üçüncüsü ise; 4 nöron 1 kız.

3|0
    0|1
  • Aslında bir sürü anlamı var. Birincisi; (4) odacıklı kalbim tıka basa doluyken (N) asıl sıkışabilir ki oraya (1) sırık oğlan (K) im bilir? İkincisi; Nerede ne zaman niçin ne olursa olsun, hepimiz kızımız kızımız hepimiz için! Üçüncüsü ise; 4 nöron 1 kız. Her biri bizim için çok özel...

0|1
    1|0
  • *4* odacıklı kalbim tıka basa doluyken 4 aptal oğlanla..
    *N* asıl sıkışabilir ki oraya *1* sırık oğlan... *K* im bilir?

1|4
    0|0
  • #4N1K benim için
    NE olursa olsun kopmamak
    NERDE olursa olsun kalelerin bir olmadı
    NEDEN ne olursa olsun tatlı ya bağlamak
    NİYE üzüldüğünü bile unutmak
    NİÇİN aşık olduğunu bilememek amaçsız kuralsız sevmek
    KİM o diyip sevdiginden bahsedildigi an o dediğin zaman yüzüme gelen gülümseme, sırıtma BUDUR İŞTE...

0|0
    0|0
  • Aslında bir sürü anlamı var. Birincisi; (4) odacıklı kalbim tıka basa doluyken (N) asıl sıkışabilir ki oraya (1) sırık oğlan (K) im bilir? İkincisi; Nerede ne zaman niçin ne olursa olsun, hepimiz kızımız kızımız hepimiz için! Üçüncüsü ise; 4 nöron 1 kız. Her biri bizim için çok özel...

1|0
    0|0
  • 4 odacıklı kalbim kalbim tıka basa doluyken 4 oğlanla. N'asıl sıkışabilir orya 1' sırık oğlan? K'im bilir..

- Nerede ne zaman niçin ne olursa olsun, hepimiz kızımız kızımız hepimiz için!

- 4 nöron 1 kız

:)

1|0
    2|0
  • 4 odacıklı kalbim tıka basa doluyken 4 aptal oğlanla Nasıl sıkışabilir ki oraya 1 sırık oğlan Kim bilir?

2|1
    1|0
    • ''4'' odacıklı kalbim tıka basa doluyken 4 aptal oğlanla ''N''asıl sıkışabilir ki oraya ''1'' sırık oğlan ''K''im bilir?

• Ne kurguymuş önce wattpad sonra kitap sonra film şimdi de dizi helal olsun...

2|0
    0|0
  • Ifadenin doğrusu 5N1K olarak bilinmektedir. Dilimizde farklı tümceler karşısında soru sorarak içerdikleri tam anlamı kavramak adına kullanılmaktadır. 5N, 5 adet n harfi ile başlayan, 1K ise 1 adet k ile başlayan soru ifadesini tanımlamaktadır. Soru ve cevaplar ile olay bütünlüğünün tamamlanması amaçlanır. Bu doğrultuda,

- Ne?

- Nasıl?

- Niçin?

- Nerede?

- Ne zaman?

- Kim?

sorularını tanımlar. Örnekleri farklı dillerde de mevcuttur. Ingilizce'de Wh-questions olarak, Almanca'da ise W-fragen olarak belirtilmektedirler.

1|1
    1|0
  • Kitapların ikisinide okudum flimlerinide izledim bide oturup dizisinide izledim...
    Ve 4kiz 1 erkekten oluşan arkadadaş gurup um var ama adimiz 4N1k :)
    Guruptaki herkes okudu kitapları filimleride izledi dizisinide izliyor acayip nöron savaşları yani :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    623

Erkekler Ne Diyor 568

• Genellikle dizi izlemesem de sanırım bir istisna yapıp bu yapıma bir şans vereceğim. Değeceğine eminim. Teşekkürler Xper puanları için :)
    İlginç bir strateji...

4|0
    11|5
  • Kim
    Ne
    Nerede
    Nasil
    Ne zaman

14|1
    13|16
  • Erkek Fatma'nın hikayesi :) Tüm erkeklerin mutlaka böyle bir kız kankası olmuştur. Ben de Twitter'dan katılacağım. Süper olmuş bu :)

3|1
    1|0
  • Ifadenin doğrusu 5N1K olarak bilinmektedir. Dilimizde farklı tümceler karşısında soru sorarak içerdikleri tam anlamı kavramak adına kullanılmaktadır. 5N, 5 adet n harfi ile başlayan, 1K ise 1 adet k ile başlayan soru ifadesini tanımlamaktadır. Soru ve cevaplar ile olay bütünlüğünün tamamlanması amaçlanır

0|1
    0|0
  • #4N1KİlkAşk @KizlarSoruyor Oksitosin
    Aslında seni sevmek için 4'ten fazla nedenim var.
    Çok iyisin melek gibi bir kalbin var.

Çok güzelsin sana bakınca içim gidiyor.
    Çok akıllısın seninle kavga edebiliyorum.
    Beni çok güzel seviyorsun.
    Karar olarak bende seni seviyorum. @bendeakrebim

2|0
    0|0
  • Dilimizde farklı tümceler karşısında soru sorarak içerdikleri tam anlamı kavramak adına kullanılmaktadır. 5N, 5 adet n harfi ile başlayan, 1K ise 1 adet k ile başlayan soru ifadesini tanımlamaktadır. Soru ve cevaplar ile olay bütünlüğünün tamamlanması amaçlanır. Bu doğrultuda,

- Ne?

- Nasıl?

- Niçin?

- Nerede?

- Ne zaman?

- Kim?

sorularını tanımlar.

0|0
    0|0
  • Yeni gençlik dizisi yapmışlar ama ben 4erkek 1kiz dan ziyade 4 erkeğe karşı 1 erkek olacak gibime geliyor çünkü o kızı seven biri olacak kesinlikle grup haricinde

1|0
    0|0
  • İyi bende birsey yazayim bari yani sallayim.5 erkek var.4 ü nal toplar yani kaybederler.1 i kazanir..4N 1K ( Kizin bir tanesi butun erkeklerle kanka olur buyuk ihtimal. o yuzden onu saymiyorum bile.. Ayrica bu dizi tutarmi bekleyip gorelim. Malum cok dizi basliyor ve en fazla 5 bolum dayaniyorlar ve final yapiyorlar

0|0
    0|0
  • Nerede, niçin, nasıl, ne zaman, kim? Sorularının, bilim yerine, yarenlik için hava da uçuştuğu, kızların aptal olduğu ve erkeklerin, aklı üryani akılla yaşadığını idda eden, bir yaz dizisi daha olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • - 4 odacıklı kalbim kalbim tıka basa doluyken 4 oğlanla. N'asıl sıkışabilir orya 1' sırık oğlan? K'im bilir..

- Nerede ne zaman niçin ne olursa olsun, hepimiz kızımız kızımız hepimiz için!

- 4 nöron 1 kız

0|0
    0|0

0|0
    0|0
    • Açılımı 4 erkek 1 kız değil! 4 odacıklı kalbim kalbim tıka basa doluyken 4 oğlanla. N'asıl sıkışabilir orya 1' sırık oğlan? K'im bilir?
      bu kesinlikle yanlış

hayır yanlış değil bunun gibi daha bir sürü var ve bu da

• 4 odacıklı kalbim kalbim tıka basa doluyken 4 oğlanla. N'asıl sıkışabilir orya 1' sırık oğlan? K'im bilir..

• 4N1K Kitabı son yılarda çok beğenilen bir kitaptır. Yazarı büşra yılmaz Kitabın içeriğinde 1kızın 4 erkekle takıldığı için kitaba 4N1K adı verilmiş
    Yani 4N1K Dört erkek bir kız demektir.

0|0
    0|0
  • katıldım
    mobile.twitter.com/.../1014179464245383168

hayırlısı olsun .. ödülü leptop alayım 😊

0|0
    1|0
    • Tebrikler KScan! KizlarSoruyor üye adını kullanarak #4N1KİlkAşk hashtag'i ile Tweet'ini attın ve bizden tam 500 Xper puan kazandın! 50 sürpriz hediyeden birini kazanma şansın devam ediyor, sonuçlar için Twitter'da KizlarSoruyor ve 4N1KFox hesabını takipte kalmayı unutma.

Kazandığın Xper puanlarının hesabına yüklenmesi 24 saati bulabilir.

teşekkürler
      @kızlarsoruyor

• etiket çıkmadı bir zahmet şu an bir el atın ya teşekkürler

• anladım twitter dan takip edeceğim

• Açıklaması "Ne, Neden, Nerede, Ne Zaman, Kim"
    İşin muzipçesi de (4) taneyi (N) e yapacaksın birini (K) ap.

0|0
    0|0
  • Bence 4N1Kanlamı
    Nerede?
    Ne zaman?
    Neden?
    Ne olursa olsun!
    Hepimiz kızımız kızımız hepimiz için
    Yani bu dört erkek arkadaşın kız arkadaşlarının arkasında sonuna kadar durmaları 4 neden bir kıza çıkıyor

0|0
    0|0
  • Hiç izlemedim ama sanırım 4 erkek isimlerinin ilk harfi hepsinde n bide bitane k var ya da kız 4 ünede aşık 4 nedeni var ama 1 kalbi var o yüzden sıkıntı yaşıyoda olabilir

0|0
    0|0
  • iletişimde kuraldır.
    Ne. Nerede. Nasıl. Neden.
    4 n. 1 karar. Tekniği..
    Günümüzde yeni bir olgu çözüm için 4 k dan daha iyi sonuç sayılıyor.
    Kimin faydasına?

0|0
    0|0
  • Ne yaptın sen?
    Niçin yaptın?
    Nasıl yaparsın bunu bana?
    Ne zaman yaptığını açıklar mısın? Bunu öğrenmeye hakkım var :)
    Kim derdi ki kalbimi en sevdiğim parçalayacak diye?

0|0
    0|0
  • 4N1K nın anlamı:
    Ne?
    Nasıl?
    Niçin?
    Nerede?
    Ne zaman?
    Kim?

İfadenin doğrusu 5n1K olarak bilnmektedir soru sorarak içerdeki tam anlamı kavramak adına kullanılmaktadır.

Bende bu diziyi bekliyordum başlasın artık

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    548

Benzer Benceler

Yükleniyor...