Reklamlarda oynamak istiyorum, nasıl yapabilirim?

Gizli Üye
Arkadaşlar herkes çok güzel yüzüm olduğunu söyler küçüklükten beri lakabım biblo... fiziğim de güzel.. oyunculuk tecrübem yok, ya da tv tecrübem yok, hiçbir tecrübe yok o tür alanlarda... nasıl yapılır bu işler.
Güncellemeler
+1 yıl
Soran3 dakika önceist.da oturmuyorum.burdaki ajanslar da iyi değil...istanbuldaki ajanslara da gidemem tanımıyorm orayı
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar peki sizce doğru mu bu işler,yani güzelim yüzüm çok güzel fiziğim iyi diye farklı bi tipim var diye illa tv de gözükmelimiyim kullanmalı mıyım..sizin düşünceleriniz neler
Güncellemeler
+1 yıl
tek sorun ailem sıcak bakmıcak
Reklamlarda oynamak istiyorum, nasıl yapabilirim?