Kitap okumak mı daha heyecanlı film izlemek mi?

Kitap okumak mı daha heyecanlı
Film izlemek mi?

• Kitap okumak
    A seç
  • Film izlemek
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|3
158154

En İyi Kız Görüşü

• Kitap okumak çünkü kitaptaki karakterleri istediğin kişi olarak hayal ediyorsun ve bu da bence çok heyecanlı

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• İkisi ayrı tat..

1|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 157

• Kitap tabikide. Kitaplar benim hayatım , dert ortağım , sırdaşım, kaçtığım yer ve hayallerimi yaşattığım dünya. Hatta kendimi içine yerleştirdiğim hayali hayatım 😊

1|2
    0|0
  • Kitap okumak ; eğer hangi tür kitaplardan hoşlandığını biliyorsan ve farkındaysan gerisi hayal gücüne kalıyor tamamen filmde hayal gücünü kullanamıyorsunuz çünkü orada armutu elma olarak gösteriyorlarsa öyle görüyorsun ama kitapta armutu elma olarak yazıyorlarsa orada o nesneyi nasıl görmek istediğin tamamen sana kalmış oluyor sınırsız

0|3
    0|0
  • Bir kitabın filmiyse kitabı okumak daha heyecanlı ve daha eğlenceli. Ama genel olarak film izlemek daha güzel bir aktivite

1|1
    0|0
  • kitap tabiki. kendimle baş başa kalabildiğim en güzel anlardan biri.

1|2
    0|0
  • Kitaplar daha eylenceli :)

0|3
    0|0
    • Kitabın türü önemli bence:)))

• Valla hep merak ediyorum asistanlığı:)) başbakan sözcüsü falan filan şaka şaka valla arada jalan sen olursun genelde terslik çıkarsa diimi:)))

• @DERDİNİ_ANLAT_ Yapman gereken çok şey oluyor en küçük gözden kaçan bir durum kıyamet olabiliyor. raporlama , herşeyden haberdar olma, randevuları düzenle, vs.
      hergün 10 saat çalışıyorum ama bazen zaman yetmiyor. :)

• Kitap tabi ki , filmde karakterler ve mekanlar hazır veriliyor, kitapta ise karakterleri ve mekanları sen hayal ediyorsun.

1|1
    0|0
  • Okuduğum türde kitaplar filmlerden kat kat heyecanlı. Zaten 20 filmden ancak 1 tanesi heyecanlandırıyor artık

0|1
    0|0
  • Film izlemek heyecanlıdır tabi ki ama kitap okumak daha heyecanlıdır. Çünkü kitapta buz dağının tamamı ele alınırken, filmde -mecburi olarak- sadece görünen kısmı ele alınır. Kitaplardan uyarlanan filmler de buna en güzel örnektir.

0|2
    0|0
  • Kitap okumak.

1|1
    0|0
  • Değişiyor aslında. İkisinin de yeri ayrı. Ama genellikle kitaplarını tercih ediyorum uyarlama filmlerde.

0|1
    0|0
  • İkiside ayrı heyecanlı. Filmdeki heyecan kitapta olmuyor, kitaptaki de filmde olmuyor.

1|1
    0|0
  • Film kitap

0|1
    0|0
  • Film izlemek daha heyecanlı
    Kitap okumak daha rahatlatıcı

0|1
    0|0
  • Kitap daha içsel geliyor

1|1
    0|0
  • Kitap okumak

0|1
    0|0
  • kitabın etkisi daha uzun...

1|1
    0|0
  • Kitap okumak

0|1
    0|0
  • Kitap okumak tabi ki de.

0|1
    0|0
  • Sürükleyiciliğine bağlı. Sürükleyici bir kitap sıkıcı bir filmden sürükleyici bir film ise sıkıcı bir kitaptan daha heyecan veriri

2|1
    0|0
  • Hiçbiri

0|1
    1|0
  • Kızlar Devam
    137

Erkekler Ne Diyor 153

• doyuruculuk anlamında kitap ama heyecan istiyorsan, film..

2|2
    0|0
  • Kitabını okumak her zaman daha iyidir filmi eleştirmek adına büyük farklar yakalanabiliyor.. ortamlar da film hakkında konu açıldığında filmdeki detayları çok güzel ifade edebiliyor insan.. karşınızdaki insana farklı biri izlenimi veriyorsunuz bence mükemmel bu şekilde çok kişiyle tanışmışlığım var çok bilmeleri susturdugum oldu az bildiğini sananlarınsa aslında çok bildiğini.. böyle böyle güzel şeyler de yaşattı kitabını okumak.. kitap okumak iyidir he kitap birşey katar her kitap eğitiminde siz o eski siz degilsinizdir.. Okuyun 🙂

0|0
    0|0
  • Her gün kitap okuyan biri olarak, filmler genel olarak daha heyecanlı okuduğum bazı kitaplar var onlarda müthiş heyecan veriyor, ama şimdi yapmayın arkadaşlar burada çoğu kişi kitap demiş ön yargılı davranmak istemiyorum, ama bence çoğu kişi hava olsun diye kitap dedi. :D

0|0
    0|0
  • Senaryolarda kitaplardan alındığı için her ne kadar filmlerde ince detaylara yer verilmemiş olsa bile ikisi diyorum ama ikisi Demiş olabilirim Kitabı'n daha ağır bir sevgi ile beynime ya da hisleri bastırdığını olgunlaştırdığını algıları açtığını bilinçli bir hale getirdiğini söylemeden edemiyeceğim.

0|1
    0|0
  • Film izlemek

1|1
    0|0
  • Kitap, tartışılmaz bile.

0|1
    0|0
  • Elbette film izlemekk

0|1
    0|0
  • konusuna göre değişir.. ilgi duyduğun bir konuyu kitapta bulursan kitap, flimde bulursan film daha heyecanlı..

0|1
    0|0
  • Okuduğun bir kitabının filminin çıkacağını duymak bence 😄

1|1
    0|0
  • okuduğum kitabın senaryosunu yazıp filmini çekmeyi daha çok yeğlerim :)

1|1
    0|0
  • Sağlam bir kitapsa en kral filme. 10 çeker... 😂 😂

0|1
    0|0
  • Kitap okumak tek geçerim bro o kitabı okurken ulan ne olucak acaba diyip diğer sayfadan devam edersen anlamazsın ama film izlerken adam ölücekmi diye düşünmez ileri sarar anlarsın ama kitap kelime kelime sürüklenme👍🏻

0|0
    0|0
  • ikiside heyecanlı ama en son dün kitabin sonunda kahramanların hepsi ölünce içime bir burukluk çöktü kitap diyorum. ama aynı burukluğu yaşatan dizilerde var.

0|1
    0|0
  • kitap okumanin daha heycanli olabilicegini tahmin ediyorum ama okumadigim icin flim dedim

0|1
    0|0
  • Kitap okurken film izlemeyi çok severim 😂😂😂😂

1|1
    0|0
  • Film izlemek

0|0
    0|0
  • Filim izleyerek ne olabilecegi hakkinda anlik fikir yurutebiliyorsun.

0|1
    0|0
  • Ben kimim filmini izleyin :)

0|0
    0|0
  • Her türlü filim ışıkları kapatıp iziyoruz ne güzel kitap ne be
    Kim kitaba para veriyor mk
    Geçen bir kitap alacaktım 40 tlydi etiket fiyatı mı neymiş nerden çıkarayım o kadar parayı evde iki tane film izledim ohhh

0|1
    0|0
  • Günümüzde kitaplardan filmlere uyarlanan bir çok film olmakla beraber bir çoğu kitaplardaki heyecanı aktaramamakta çünkü kitaplarda karakterler daha etkili bir şekilde zihinde canlanıyor fakat sinema filmi için aynı şeyi söylemek mümkün değil.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    133
Yükleniyor... ;