"İçimdeki müzik" adlı romanı biliyor musunuz?

Gizli Üye
Dün elime geçti ve konusu ilgimi çekince okumaya başladım. Hoşuma gitti gayet akıcı, tavsiye ederim. Bence 7 den 70 e herkesin okuması gereken bir kitap olmuş.
"İçimdeki müzik" adlı romanı biliyor musunuz?
11 yaşındaki Melody'nin hastalığının adı spastik ikili kuadripleji, yani beyin felci. Yürüyemiyor, konuşamıyor, tekerlekli sandalyeye mahkum. Hiçbir uzvuna komut veremeyen bu küçük kızın beyni ise mükemmel işliyor. Hikaye Melody'nin öğretmenlerine, arkadaşlarına, komşularına kısaca dış dünyaya kendini kanıtlama çabasını anlatıyor.
Güncellemeler
+1 yıl
Evet içi dolu bir sorumuz daha ilgiden yıkılıyor. Magazin sorsam 200 gorus garantiydi sanirim da neyse ki görus almak
Icin sormuyoruz 😊
"İçimdeki müzik" adlı romanı biliyor musunuz?