Pole Dance Yapsam?

Pole Dance Yapsam ?
Pole dance çok zarif bir dans sırf sexy olduğu için değil bana çok güzel geliyor zaten dans etmek istiyodum sizce bunu yapsam kotu tepki alirmiyim kendi capimda yapicam ama bilivekler yaptigimi.

0|0
418

En İyi Erkek Görüşü

• cevabını bildiğin sorular bunlar tabikide ağzına sıçarlar yaparsan ha tabi şu da var pezevenlik yaparsın ilk güzel kardeşim derler para kazanmaya başlayıncada beyefendi olursun bide kendi çağımda dans edicem diyon da dansı dans yapan başka insanların görüp poh pohlamasıdır bu olmicaksa zaten dans etmenin öğrenmenin manası yok ha banane milletin ne dediğinden diyosan nabarsan yap kime ne

1|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• ben de bir ara çok istedim hatta kursta bulmuştum ama kaldı öyle.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Tepki derken nerde yaptığına bağlı evinde yapıyorsan zaten kimse görmez.
    annen baabn izin veriyorsa yaparsın.

1|0
    0|0
  • Striptiz gibi duruyor bakınca, direk dansı işte. Hoş değil, yollu kız modelidir.

0|0
    2|0
    • Kluplerde yapmicaz heralde.

• @MinyonCadııı İthal malım ben...

• Sen ne diyosun ya biz heralde televizyona cikip g*tumuzu kivirmicaz kendi capimizda dan ogrenicez sende soruma en buyuk yanitsin evet karsi cikiyolarmis geri kafalilar.

• hiç sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Ülkemizde herkes bilmez bilirsin bilmeyen bilgisi olmayan herkesi aynı standartta görmek ister seni eleştirir. İstiyorsan seviyorsan yap. Kim ne diyecek diye yaşama. Farklı olan sen değilsin onlar sadece nefes alıyor sen yaşıyorsun.

2|0
    0|0
  • Eger istiyorsan yap madem

1|0
    0|0
  • Sana yakışır bence

1|0
    0|0
  • iyi hoşta ee yap bizane yanı ;)

0|0
    1|0
    • Tepki alirmiyim dedim

• bakış acısı burası turkıye herşey olabılır bı bakmısın gazete mansetlerınde mukkmel danscı x türkıyenın gururu bir bakmişsin 3. sayfada dans yaptı dıye ceversı tarafından taşlanan bayan x hersey olabılır onemlı olan senın bu olcaklara ragmenm hayalını ıstegını nekadr arzuladıgın nekadr ıstedıgın

• yooo striptiz de yap bence

1|0
    0|0
  • vücudun uygun mu güzelim

1|0
    0|0
  • Senin fiziğine muhteşem olur

1|0
    0|0
  • Striptiz veya değil yapmak istiyosan yap gitsin düşünme fazla

1|0
    0|0
  • bize mi yapıyosun sanki

0|0
    1|0
  • tepki alırsın ama güzel bir ans hoşuma gidiyor tahrik edici etkiside var

1|0
    0|0
  • Onu öyle herkes yapamaz

0|0
    0|0
  • o bildiğimiz stiprizci dansı

0|0
    0|0
  • Ufak tefeksin. Doğal tavırların da seksiyse çok öekici olur.

0|0
    0|0
  • Yap ben izlerim

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Evine yaptiranlar varmis.

1|0
    0|0
    • Iste bundan bahsediyorum

• Bence cok iyi fikir. Erkeklere bakma yabanci kiz yaparsa normal ama Turk yapinca anormal olur. Devamli bizi asagalarlar ama asil asagalik onlardir.

• Aynen öyle ve çok zarif bir dans ama onlar için yapalim istiyolar ve kotu gozle bakiyorlar garip.

• istiyosan yap, güzel bir spor, bende yapiyorum, zaten icerde oldugun icin kimse görmüyo, sen söylemedigin sürecede kimse bilmez, sonra lafda atamazlar
    her erkek geri kafali degil, sevgilim disarda yapmadigin sürece sorun degil, illerde evlenincede benim icin yaparsin diyo

0|0
    0|0
  • kotu anlasilir ama kimseyi ilgilendirmez

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;