Kitap mı daha yararlı internet mi?

Sizce bilgi edinme konusunda hangisi daha yararlı?Bence internet.

0|0
107

En İyi Erkek Görüşü

• Kitapta yazan bilgiler daha güvenilir ama internette daha hızlı ulaşılabiliyor bilgilere.O yüzden internet diyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• doğru kullanıldığı taktirde internet binlerce kitap sayılabilir ... bilgiye ulaşmak için tabiki internet ama kitap okumanın tadıda bir başkadır yaaa

0|0
    0|0
  • İnternet olsa olsa yüzeysel bilgilendirebiliyor insanı ve güvenilirliği de tartışılır. derin bir araştırma yapıcaksam, ben hala kütüphaneleri kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • Bilgiye ulaşım acısından internet. hem aynı anada bir çok yararlana da biliyoruz ama kitaplar daha güvenilir geliyor

0|0
    0|0
  • Kitap daha yararlı. İnternette yanlış bilgiler çok.

0|0
    0|0
  • internet daha pratik ama kitabın verdiği duyguyu veremiyor

0|1
    0|0
  • yerine göre değişir

0|0
    0|0
  • Zamandan tasarruf açısından elbette internet . Aradığın şey hemen elinin altında . Fakat gerçeklik payı daha yüksek olan ve tattırdığı duygu yoğunluğu açısından kitap diyorum ben ..

0|0
    0|0
  • Elbette kitaplar fakat gunumuzde internet cok populer dogru kullanildikca internet diyebiliriz

0|0
    0|0
  • kİtap bir dünya internet çok dünya

0|0
    0|0

• kitap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• interneti düzgün kullanabiliyorsan internette bir kitap kadar olabilir ama kullanamıyorsan internetin bir yararı olmaz kitap kadar. internetteki bilgilerin güvenilirliğide tartışılır tabi. kendini geliştirmen için ise kesinlikle kitap.

0|0
    0|0
  • kitaplar daha yararlı .internetten her bilgiyi doğru ve iyi bir şekilde öğrenemessiniz .inernetinde zayıf tarafları var .

0|0
    0|0
  • kitap sabit internet gelişen büyüyen

0|0
    0|0
  • kıyaslanamaz ki farklı şeyler :) birinde kendi iç aleminde dolanıyorsun diğerinde sanal alemde geziniyorsun :)

0|0
    0|0
  • İnternet daha yararlı.

0|0
    0|0
  • İnternet daha avantajlı.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;