Ankaralılar nasıl insanlardır?

Etrafımda çok ankaralı var, genelde iyi insanlar ama siz ne düşünüosunuz bu konuda? Not: Bence gerekli bi başlık 1 yıldız oy vermesseniz sevinirim :) :)

0|0
139

En İyi Kız Görüşü

• iyiiiiiiiiiiii bilurduuuuukk:)))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• iyi insanlarız evet evet ama yinede her yerin iyiside var kötüsüde ankaralılar genel olarak iyidir

ankaralı bi kızlamı tanıştın naptın bilmem ama hem ankaralı hemde çerkezse inadından kork

0|0
    0|0
  • Ankaralı birkaç arkadaşım var. Seviyorum ben onları. Çok kibarlar ve de konuştuğun her konuda sana eşlik edebiliyorlar. Ankaralı arkadaşlarımın mı ortak paydası bu genel olarak Ankaralıların mı bilemem ama.

0|0
    0|0
  • seviyoruz...

0|0
    0|0
  • Gördügüm bütün ankara dügünlerinin olmazsa olmazı ''atım kara ben kara vilayetim ankara'' türküsüdür. Hatta aynı türkü bazen 10-15 kere bile çalınabilir. Ezbere biliyorum:P

0|1
    0|0
  • bi ANKARA'LIYA A$IGIMMM :)

1|0
    0|0
  • düğünleri kötü ama onun dışında benim en sevdiğim memlekettir bu ülkede. pek çok yakın arkadaşım ankara'lıdır. zor zamanda satmazlar, vefalılardır

0|0
    0|0
  • ooff ankaralilar harbi oluyorlar kocekleri fevkulade acayip hosuma gidiyor naynini naynini naay naay

0|0
    0|0
  • mikemmel!

1|0
    0|0
  • bildiğin insan format aynı

0|0
    0|0
  • herkes gibi onlarda insanlar...

0|0
    0|0
  • bır Ankaralı olarak iyi insanlarızdır ama bir iki manyak çıkabilyor aradan :D

0|0
    0|0
  • Severim Ankaralıları.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ankaralı aman aman aman, kapından sokma, naaalet, pissss, antisosyaaallll :DDDD

nasıl soru bu la, iki ayakları üzerinde yürüyebilen alet kullanabilen konuşabilen :DDD

sen nası bişey baktın anladım ki?

0|0
    0|0
  • + La bebe nabıyon

- İyi la bebe sen nabıyon?

+ La bebe gırarım bah ağzını

- La bebe la git layn

+ La bebe...

- La bebe ...

+ La bebe

- La bebe..

1|0
    0|0
  • Herkese hocam diyen insanlardır. Başlarda mesleğimi mi anladılar acaba diyordum. Başka şehirlerde bu kadar hocam lafı işitmedim. Kadın erkek ayırmadan hocam diyorlar. Başka bir şehirlinin gözünden böyle görünüyor..

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=N5yuIGaiiCo

budur ankaralılar dostum :) hobaaa

0|0
    0|0
  • kızları yamandır.

4 gün boyunca beni bodruma kilitleyip hergün düzenli olarak tecavüz ederlerdi.

4|0
    4|3
  • bi Ankara'lı olarak gerçekten mükemmel insanlar :))

1|0
    0|0
  • "la bebe" değişleri olmasa güzel olurdu...

0|0
    0|0
  • severiim angaralıları iyilerdir..

1|0
    0|0
  • ıyıdırler Allaha sukur selamları var

0|0
    0|0
Yükleniyor...