En iyi filmler...Film önerileri...Tavsiyeleriniz neler?

Merhaba arkadaşlar, aşağıda sizler için çok güzel filmler derledim. Bugün ne izlesem diyen arkadaşlarım için iyi gelecek bir liste. Herkesin artık eski film listelerinden sıkıldığını bildiğimden sizlere film önerileri 2019 yılının en iyi filmlerini derledim. Romantikten psikolojiye dramdan komediye birçok film önerilerini tavsiyelerini sizler için toparladım. . En iyi filmler... Film önerileri neler? Şimdiden teşekkürler...

Erotik film önerileri ile arkadaşların çok hoşuna gidecek cinsten bir listeleme. Arkadaştan öte gibi birçok filmin listelendiği yazılarımızı kaçırmamanızı tavsiye ederim.
- Erotik film tavsiyesi
- Aşırı erotik sahne içeren film tavsiyeleri
- Kesinlikle İzlenmesi Gereken Erotik Filmler

Yabancı filmlerden sıkılıp, yerli film izlemeyi sevenler için en çok izlenen yerli film listesini derledik. Listeyi incelemek için :
Yerli Film Önerileri

Komedi film listesi
ile birlikte gülmekten karnınıza ağrıların gireceği müthiş filmleri sizler için derledik. En iyi yabancı komedi filmleri ve yerli komedi filmlerini bir arada bulabilirsiniz.

- Komik film önerileri
IMDB Puanına Göre En Komik Filmler

Daha fazla film arşivi için Google'a kızlarsoruyor film önerileri yazabilirsiniz.

film önerileri
film önerileri

2|2
270566

En İyi Kız Görüşü

• 2019' da izlenebilecek en iyi filmler bunlar. Gerçekten 2019'un en iyi filmleri diyebilirim hepsi için. Mutlaka izlemeniz gereken filmler hatta. 2019'un en iyi romantik film, dram filmi, gerilim filmi bunlar.

Mr. brooks beğeniyorum. Ayrıca,

Forrest Gump: Zeka seviyesi 75 olan bir erkeğin hayatını ele alıyor. Zeka seviyesi nedeni ile devlet okullarına girmekte bile zorlanan Forrest ve hikayesi çok iyi.

Yeşil Yol: Bir hapishane filmi. Gardiyan ve idam mahkumu kişiler arasında bir hikaye. Ayrıca başrollerden biri gardiyan diğeri mahkum çok etkili.

Prestij: İki sihirbazın kıyasıya mücadelesini anlatıyor.

Sevginin Gücü: Tetikçi bir adam ve ölümden kurtardığı küçük kızın hikayesi ben çok beğenerek izlemiştim.

Hayat Güzeldir: Yahudi soykırımı ile ilgili çok üzücü bir hikayedir.

Kelebek: Hapse mahkum olan bir kişinin kurtuluş ve öç alma hikayesi. Eski bir tarihte geçiyor çok güzel, akıcı bir film.

Love, Rosie: 5 yaşından beri çocukluk arkadaşı olan ve bu yüzden birbirlerine olan aşklarını açıklayamayan bi çifti anlatıyor.

Grinin Elli Tonu: Zaten bilmeyen yok. Anastasia Steele, Christian Grey'le röportaj yapmaya gittiğinde son derece çekici, zeki ve sinir bozucu bir adamla karşılaşır. Toy ve masum Anastasia, bu adama duyduğu arzu karşısında şaşkına döner ve adamın gizemli doğasına rağmen ona yakınlaşma arzusuyla yanıp tutuşur.

Her Şeyin Teorisi: Hawking'in 1965 ve 1991 yılları arasında evli kaldığı ilk eşi Jane Wilde ile olan ilişkisi.

Aynı Yıldızın Altında: Kanser iki insanın yollarının kesişmesini anlatıyor. Çok romantik bir film, kitabı da var.

Everybody Loves Somebody: Clara'nın harika bir kariyeri, güzel bir evi var ama hayatında aşk yok. Meksika'daki düğüne giderken, iş arkdaşından sevgili rolü yapmasını ister ama orda eski sevgilisiyle karşılaşınca durumlar karışır.

Aşk (Her): Yalnız yaşayan bir yazar, tüm ihtiyaçlarını karşılaması için kurdurduğu sistemle sıradışı bir ilişki geliştirir.

Melekler Şehri (City of Angels): Ameliyat başarılı geçse de hastası hayata gözlerini yuman Maggie, büyük bir depresyonun içerisindedir. Maggie’yi yeniden hayata kazandırmak için görevlendirilen Seth adındaki melek ise bu güzel ve temiz kalpli kadına aşık olur. Sonrasında ise aşkı için meleklikten vazgeçerek, ölümlü olmayı seçer. Fakat faniler dünyasında yaşamak sandığı kadar kolay değildir.

Mezarına Tüküreceğim: Jennifer bi ormana gidiyor yazı yazabilmek için, ama yalnız olduğuiçin çevredeki adamların dikkatini çekiyor. Bir gece genç kadını korkutmak için yaşadığı yeri basarlar ama işler beklenmedik biçimde çığrından çıkar. Jennifer'a önce işkence eder ardından da tüm gece boyunca tecavüz ederler. Fakat Jennifer öldürülmeden ellerinden kurtulmayı başarıp, kendini yakınlardaki nehre bırakır. Adamlar öldüğüne kanaat getirip cesedi aramaktan da vazgeçerler.

Kimlik: Karanlık ve felaket kokan bir gecede ortaya çıkan bir kasırga o sırada farklı dertler peşinde koşan on yabancıyı bir araya getirir. Birbirini daha önce görmemiş olan bu on yabancı çeşitli sebepler nedeniyle bir otele sığınmak zorunda kalır. Bu izbe otelde dışarıdaki dünyayla iletişimini kaybeden bu yolcular kısa bir süre içerisinde çeşitli tuhaf durumlara tanık olmaya başlarlar. Kim olduğunu bilmedikleri bir güç, seri bir şekilde cinayetlere imza atmakta, hayatta kalmak anbean daha da zorlaşmaktadır.

3|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Her sorana bu filimleri öneririm çünkü en iyiler bunlar iyi bak simdi.

Yabancı bilim kurgu dram filmleri,
    1. gajini
    2. capie
    3. elizyum
    4. kar kureyicisi
    5. acimasiz hayat
    6. zor kazanç
    7. malefiz
    8. iyi kötü ve tuhaf
    9. galaksinin koruyucuları

Animasyonlar ve çok çok iyi
    1. ters yüz
    2. minyon
    3. fındık işi

Komediler
    1. izciler zombilere karsı
    2. afacan zombiler
    3. karisik aile
    4. bu bizim aile

Ve en iyi seriler
    Yüzüklerin efendisi
    Karayip korsanları
    Transformers
    Hizli ve öfkeli
    Labirentten kacıs

2|1
    0|1
  • Küçükken 6 kere izledikten sonra ve izlerken tekrar sıkılmayacağım "Dost musun Düşman mı? " filmine bayılırdım. Aşağıdaki filmleri de izlemeniz tavsiye edebilirim. Forumdaki tüm film önerilerini tek bir çatı altında okumak istiyorsanız : www.kizlarsoruyor.com/ara?q=film+%C3%B6neri&st=0 tıklamalısın.

Çalıntı Hayat
    Magi
    Dabbe 6
    Evrim John deep
    Lucy
    Marslı
    Yıldızlar arası
    Kesinlikle izle pişman olmazsin

0|0
    0|1

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

269564
  • Not: Seni seviyorum
    İngiliz hasta

0|0
    0|0
  • Sırf Tom Bombadil'i koymadığı için seçmeyeceğim. Peter Jackson açıkça ondan korktuğunu itiraf etmiştir.
    Saydığınız filmlerin hepsi çok kıymetli ve her birinin o listede olmak için ayrı sebepleri var. Birini seçmek diğerlerine haksızlık olur. Bir tanesini seçmek çok zor. Ayrıca ismini sayamadığınız daha bir çok sıkı film var ;

The Godfather serisi
    12 Angry Men
    Schindler's List
    Star Wars serisi
    V For Vendetta

"İyi de Doktor, sen 10 tane say ben sana 50 tane ekleyim, bir başkası da 150 tane eklesin"

Doğru, gerçekten öyle. Hele ki konu 7. sanat olunca onlarca film eklenebilir.
    Kendi hazırladığım meşhur listemi paylaşmak isterim. Bana göre en güzel ve en etkileyici filmler ;

12 Angry Men
    21 Grams
    7 Pounds
    A Beautiful Mind
    A Clockwork Orange
    A Perfect World
    A. I.
    About Time
    Awakenings
    A Walk to Remember
    Babam Ve Oğlum
    Big Fish
    Black Swan
    Braveheart
    Butch Cassidy & Sundance Kid
    Casablanca
    Cast Away
    Chocolat
    Dallas Buyers Club
    Dead Poets Society
    Der Untengang
    Eşkiya
    Field Of Dreams
    Forrest Gump
    Hachi: A Dog's Tale
    Hoosiers
    I'm Sam
    La Dolce Vita
    Léon: The Professional
    Les Misarables (2012)
    Lincoln
    Love Actually
    Malcolm X
    My Left Foot
    Mystic River
    Persepolis
    Pursuit Of Happiness
    Puss In Boots
    Requiem For A Dream
    Scent Of A Woman
    Schindler's List
    Seabiscuit
    Shawshank Redemption
    Sin City
    Smoke
    Star Wars
    Sunset Boulevard
    Susuz Yaz
    The Bicycle Thief
    The Boy in the Striped Pajamas
    The Curious Case Of Benjamin Button
    The Godfather
    The Good, The Bad, The Ugly
    The Green Mile
    The King's Speech
    The Last Castle
    The Legend of 1900
    The Legend of Bagger Vance
    The Pianist
    The Piano Teacher
    The Reader
    V For Vendetta
    Zübük

1|1
    0|0
  • Uzmanlık alanımdan konu açılmışsa cevap yazmam gerekir ;

The Hunt For The Red October - Sean Connery ile güzel bir macera filmi. Politik etkenler ve denizaltı kovalamacası ile iyi bir sonuç elde edilmiş.

Sin City - Çok farklı tarzda başarılı bir film.

The Last Castle - Robert Redford'un hem macera dalında hem de dram olarak nitelendirilebilecek ve sonunda da kuvvetli bir mesaj barındıran iyi filmi. James Gandolfini'yi de unutmamak gerek.

A bridge too far - İkinci dünya savaşının çok başarılı örneklerinden.

Fight Club - Açıklama bile gerektirmez.

Inception - İlgi çekici. Sürükleyici konu.

Star Wars serisi - Klasiklerden. Üçlemeler halinde seyredilmesi güzeldir.

İyi, Kötü, Çirkin - Spagetti Western'in en iyi örneklerinden. Clint Eastwood'un en iyi yapıtlarından.

Cast Away - Tom Hanks'in tek kişilik performansında yavaş ilerleyen bir film olsa da macera tarzının başarılı yapıtlarından.

2001 : A Space Oddysey - Kubrick'in harika eseri. Bir klasik.

The Avengers - Oldukça hafif kalmış ve daha iyi olmasını beklerdim ama bu kadro için bile seyredilir.

Die Hard serisi - Son 2 film vasat olsa da macera filmi kategorisi için uygundur.

Finding Nemo - Animasyon tarzında.

Ice Age 2 - Serinin en iyisi

Sanırım şimdilik bunlar iyidir. Eğer yeterli olmazsa daha da paylaşabilirim.

May the Force be with you

0|0
    0|0
  • 1-Nocturnal Animals
    2-Hands of Stone
    3-Hoosiers
    4-The Shining
    5-Ronin
    6-The Good, the Bad and the Ugly
    7-Focus
    8-Allied
    9-Anthropoid
    10-The Infiltrator
    11-Fantastic Beasts
    12-Lucky Number Slevin
    13-Hacksaw Ridge
    14-The Autopsy of Jane Doe
    15-O Brother, Where Art Thou?
    16-Jack Reacher: Never Go Back
    17-Arrival
    18-Zero Days
    19-War Dogs
    20-Casulties Of War
    21- Gone Baby Gone
    22-Free State of Jones
    23-Deepwater Horizon
    24-Riphagen
    25-Inferno
    26-The Accountant
    27-Taxi Driver
    28-Henry: Portrait of a Serial Killer
    29-Nóż w wodzie
    30-The Fear of 13
    31-Spectral
    32-The Usual Suspects
    33-Ben-Hur
    34-The Magnificent Seven
    35-Into the Inferno
    36-Hell or High Water
    37-Snowden
    38-The Neighbor
    39-Don't Breathe
    40-The Truman Show
    41-Straw Dogs
    42-Blade Runner
    43-Little Miss Sunshine
    44-Demolition Man
    45-Alexander the Great
    44-The Purge
    45-The Purge : Anarchy
    46- The Purge : Election Year
    47-Manhunter
    48-Suicide Squad
    49-The Last Castle
    50-Devil
    51-Bone Tomahawk
    52-Creed
    53-Falling Down
    54-10 Cloverfield Lane
    55-Green Room
    56-The Hateful Eight
    57-Embrace of the Serpent
    58-Hardcore Henry
    59-Midnight Special
    60-Racing Extinction
    61-The Insider
    62-Bride of Frankenstein
    63-The Devil's Advocate
    64-L. A. Confidential
    65-Death at a Funeral
    66-Undisputed
    67-Undisputed
    68-Final Destination
    69-The Mummy Returns
    70-Frontiers
    71-Gods of Egypt
    72-Triple 9
    73-Duma
    74-Serpico
    75-Legend
    76-The Punisher
    77-Batman v Superman: Dawn of Justice
    78-Everest
    79-Citizenfour
    80-Deadpool
    81-Cartel Land
    82-The A-Team
    83-Who * I?
    84-Bridge Of Spies
    85-SPECTRE
    86-Pawn Sacrifice
    87-Black Mass
    88-The Last Witch Hunter
    89-The Walk
    90-The Lobster
    91-Unknown
    92-Indiana Jones
    93-A Beautiful Mind
    94-Braveheart
    95-Antichrist
    96-Run All Night
    97-The Martian
    98-Knock Knock
    99-Home Alone
    100-Y Tu Mama Tambien
    101-Demolition
    102-The Void
    103-The Great Wall
    104-A Time to Kill
    105-The Founder
    106-The Big Lebowski
    107-Kajaki.
    108-The Siege of Jadotville
    109-Machine Gun Preacher
    110-Donnie Brasco
    111-The Iceman

1|0
    0|0
    • 112-Cast Away
      113-I Spit On Your Grave
      114-I Spit On Your Grave 2
      115-I Spit On Your Grave 3
      116-It Follows
      117-Brazil
      118-Pirates of the Caribbean
      119-A Clockwork Orange
      120-The Thin Red Line
      121-San Andreas
      122-Ant-Man
      123-Platoon
      124-Spy ,
      125-Jurassic Park
      126-The Man in the Iron Mask
      127-Contraband
      128-Mad Max
      129-Hannibal
      130-Invictus
      131-Kingsman: The Golden Circle
      132-Once Upon A Time In America
      133-A. I. Artificial Intelligence
      134-Kick Ass
      135-Kick Ass 2
      136-Dead Snow
      137-Papillon
      138-Catch Me If You Can
      139-Kill the Messenger
      140-Fast&Furious 1 2 3 4 5 6 7
      148-The Fate of Furious
      149-War Machine
      150-Pulp Fiction
      151-Trainspotting
      152-28 Weeks Later
      153-Heat
      154-Body of Lies
      155-John Wick
      156- John Wick 2
      157-Seventh Son
      158-American Sniper
      159-Exodus: Gods and Kings
      160-Birdman
      161-The Zookeeper's Wife
      162-The Killer Inside Me
      163-Don Jon
      164-I * Legend
      165-Interstellar,
      166-Fantastic Four
      167-Madagascar
      168-Die Hard
      169-Die Hard 2
      170-Die Hard 3
      171-Die Hard 4

• 219-The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
      220-The Lord of the Rings: The Two Towers
      221-The Lord of the Rings: The Return of the King
      222-The Hobbit: An Unexpected Journey
      223-The Hobbit: The Desolation of Smaug
      224-The Hobbit: The Battle of the Five Armies
      225-Star Wars: Episode IV - A New Hope
      226-Star Wars: Episode V - The Empire Strikes
      227-Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi
      228-Star Wars Episode I : Phantom Menace
      229-Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
      230-Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
      231-Star Wars: Episode VII - The Force Awakens
      232-Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi
      233-Rogue One
      234-Rocky
      235-Rocky 2
      236-Rocky 3
      237-Rocky 4
      238-Rocky 5
      239-Rocky Balboa
      240-Creed 2
      241-The Rite
      242-La Linea
      243-The Prestige
      244- Diary of the Dead
      245-Holes
      246-The Untouchables
      247- Meet Joe Black
      248-Transcendence
      249-Iron Man
      250-Iron Man 2
      251-Iron Man 3
      252-Pompeii
      253-King Kong
      254-12 Years a Slave
      255-Flags of our Father

• 256-Vehicle 19
      257-Jumper
      258-Everybody Has a Plan
      259-I, Frankenstein
      260- Rush Hour
      261-Rush Hour 2
      262-Rush Hour 3
      263- The Last Samurai
      264-The Lion King
      265-Land of the Dead
      266-Non-Stop
      267-Patlak Sokaklar: Gerzomat
      268-Projecto X
      269-Men In Black I
      270-Men In Black II
      271-The Yards
      272-Monuments Men
      273-Robocop
      274-Underworld
      275-Underworld:Awakening
      276-Underworld: Blood Wars
      277-Underworld: Evolution
      278-Underworld: Rise of the Lycans
      279-Sin City
      280- Sin City: A Dame to Kill For
      281-Sin City Hell and Back
      282-A Nightmare on Elm Street 1
      283-A Nightmare on Elm Street 2
      284-A Nightmare on Elm Street 3
      285-A Nightmare on Elm Street 4
      286-A Nightmare on Elm Street 5
      287-A Nightmare on Elm Street 6
      288-Hostel
      289-Hostel 2
      290-Hostel 3
      291-Charlie Countryman
      292-Fruitvale Station
      293-The Legend Of Hercules
      294-Idiocracy

• Mutlaka izlemelisin dediğim çok film var bea .Bu arada film bağımlısıyımdır baya .Film kültürüm baya iyidir.Kardeşim tavsiyelerim sırayla şunlar bu sıradaki izlemediğin filmleri sırayla izle .Yüzüklerin Efendisi 1-2-3-Hobbit , Esaretin Bedeli , American Beauty , American History X ,The Pursiut of Happyness , Crazy Stupid love , İp man 1-2-3 , Limit yok ,3 idiots ,Catch me if you can ,İron man 1-2-3 , Devrim Arabaları , İnci küpeli kız , Akıl Oyunları , Selvi boylum al yazmalım , İncir Reçeli , Elegy , Kuzey Yamacı (Nordwand ) ,Dünyanın merkezine yolculuk , Mardi Gras , The Social Network ( Marc Zuckerbergin facebooku bulması ile ilgili mükemme bir film ) , Star Wars ,Star Trek , The Warriors way , V for Vendetta , The Dark Knight (Trilogy ), ,Diktatör , Gitmek benim marlon ve brandom,Titanic 3D , American Pastası (1...,7 ) , Panic Room , daha bir sürü var tavsiye edeceğim film de yazmaktan yoruldum aklıma gelmeyen daha bir sürü film var .İmdb deki ilk 200 ü bitirmişimdir.250 ye tamamlamaya çaşıyorum.Bu saydıklarımın hepsi de güzel filmler izlemediklerini izlemelisin kesinlikle !:..

0|1
    0|0
    • klasik filmler olduğunu iddia etmedim,önerdiklerim bana orjinal gelen ve durağan olmayan filmler

saydıklarının da yarısından çoğunu izledim

çok bilinenleri yazmayı tercih etmedim -ki bir yüzüklerin efendisi,star wars,american history x, v for vendatta,esaretin bedeli ... tarzı filmleri çoğu kişi izlemiştir zaten

imdb benim için bir ölçüt değil kaynaktır

amerikan pastası,amerikan güzeli,social network,catch me if you can ... tarzı filmlerinde benim gözümde bir değeri yok açıkçası

zevk meselesi

• Bu filmlr kültürü belirler .Mesela akıl oyunlarını izlemeyen biri gerçek hayatta John Nashin olduğunu ve yaşanmış bir şizofrenik olarak bu hastalığı nasıl zekası ile yendiğini bilemez.Aynı şekilde İnci Küpeli kız bu filmi seyretmeyen kişi inci küpeli kız tablosunun nasıl oluştuğunu ve nasıl çizildiğini bilemez.Social Networking nasıl değeri yok yahu.Adam milyon dolarlık bir site yapıyor.Kullanmıyor musun face.Nasıl oluştuğunu bilmek bir kültürdür.İmdb senin için bir ölçüt değil mi ? :D ASDADASDA

• Tamam yah ben daha bişe demiyorum haklısın sen :D :D :D

• Şimdi vereceğim isimlerden daha iyileride var ama onlar imdb den ünlü olduğundan söylememe gerek yok diye düşünüyorum.

Kaçaklar - The Losers 2010 = Bir grup asker operasyona gönderiliyorlar sonra onları gönderen komutanları onlarıda öldürüp olayı kapatmak istiyor onlarda kendilerine öldü süsü veriyor geri peşlerine düşmesiyle başlıyor. Aksiyon filmi.

Kötü Şöhret - Notorıous 2009 = Bir mahallede zenciler filan var uyuşturucu filan satıyor sonra aralarından teki ünlü oluyor ama yine uyuşturucuya devam öyle bir hayatı konu almışlar.

Proje X - Project X 2012 = Bir grup genç aralarından tekinin ailesi geziye gidecek buda fırsatı değerlendiriyor parti yapıyorlar evde 20 30 kişi beklerken binlerce kişinin katıldığı bir parti oluyor, sonra ortalık yanıyor filan baya kaynak bir film.

Asi Kızlar - The Runaways 2010 = Farklı yerlerden bir kaç kız zamanla onları ünlü yapmak isteyen bir adamla tanışır gerçek bir hayattan alınmış filmin sonunda öyle söylüyor, yavaş yavaş bunları eğitir filan kızlar uyuşturucuda kullanıyor, gençlik filmi gibi gothic tarzda kızları anlatıyor.

Konusu aklımda kalanlar bunlar. Birde Yaralı Yüz - Scarface 1983 var buda güzeldir.

0|0
    0|0
  • En sevdiğim romantik komedi, My Sassy Girl. Gerçekten çok hoş :)
    Dram olarak City of Angels'i izlemediysen izle derim, çok etkileyicidir. bir melekle insanın aşkını anlatıyor.
    Bazı arkadaşlarda yazmışlar, My name is Khan var. Olayların esprili olarak anlatıldıği bölümler olsa da çok duygulandığım sahneler ağırlıktaydı, tadından yenmez diyebileceğim bi film :)
    Animasyon olarak birisi how to train your dragon'u yazmış, katılıyorum güzeldi gerçekten :)

0|0
    0|0
  • Hint filmleri sever misin bilmem ama ghajıni adında bır de fanaa adında iki hint filmi var mutlaka izle aamir kaan diye mutlaka izle çok güzel hele ghajını ilk görünüşünden korkma filmn çok güzel herkese tavsiye ederim hint filmi sevmeyenler sever hale gelir ınan

1|1
    0|0
  • romantik komedi dram icin : my sasy girl

romantik dram icin ise : hatirlanacak bir ani

aksiyon komedi icin : two guys

3u de kore filmi ama 3 ude ayri guzel simdiye dek izledigim en guzel filmler bunlar cok film izleyen biriyim =)

0|1
    0|0
  • bu arada 3 idiots filmini izle. keyifli zaman geçirmek için mükemmmel bir film. türü komedi denilebilir. sanatsal bir film :) shirin( abbas kriostami yöentmeni. farsi) tarihi:red sorghum.(kızıl darı ağaçları...mo yan nobel edebiyat ödüllü yazarın kitabının uyalaması. japonyanın çini işgali)

1|0
    0|0
  • Bir çok film var. Seven Pounds-Dram-Will Smith, Umudunu Kaybetme-Dram-Will Smith, Esaretin Bedeli-Dram Suç-Morgan Freeman, Pi'nin Yaşamı, Oceans serisi, Yeşil Yol, Ejderhanı nasıl eğitirsin, Remember Me, 300 Spartalı, daha aklıma gelmeyen 10larca film var yani. :)

0|1
    0|0
  • psikoljik bir film istiyorsan

1-ZİNDAN ADASI

2-AKIL OYUNLARI

3-SİYAH KUĞU...

1|0
    0|0
  • Esaretin bedeli
    Yeşil yol
    Ben Efsaneyim
    Predestination
    Matrix
    Prestij
    Her çocuk Özeldir
    Hızlı ve öfkeli ( daha çok 7 aslında )
    Fountain
    Karayip korsanları
    Kemal Sunalın filmlerini söylemiyorum onları bu sıralamaya sokmak anlamsız
    Aklıma bu kadar geliyo şimdilik

0|0
    0|0
  • 1 kezban 1 mahmut mu izliyosun? :D filmlerle dalga geçen komedi filmlerini seviyorsan biri beni ısırdı(alacakaranlık serisi), en süper kahraman(süper kahramanlı filmlerle genel olarak) bunlar eğlencelidir. absürd komedi istersen çıplak silah şu an aklıma gelenler. klasik filmleri saymak istemedim onları zaten ya izlemişsindir ya da izlemesen de biliyosundur.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle izlemen gereken film 500 hundred days of summer. trkçe çevirisi aşkın 500 günü Zooey Deschanelin güzelliği Gordon levitin çirkinliğiyle büyüleneceksin :) bu bi aşk değil ayrılık hikayesidir diye başlıyr zaten.filmin başında da bi regina spektor şarkısı çalıyor ki tadından yenmez.Başlığını okuyunca birden canım çekti sanırım bende izlicem birazdan )

0|0
    1|0
  • Split (Fena Filmdir)
    Gizli Dünya
    Fight Club (Favorimdir David Fincher Tüm Filmleri iyidir)
    Peekay
    Mr nobody (jared LETO nun güzel filmleri vardır )
    Life (jake gyllenhaal Tüm filmleri iyidir BAzıları çok iyi bazıları orta ama kötü filmi yoktur)
    interstellar
    Soul Kitchen (Fatih Akın Filmleri iyidir)

0|0
    0|0
  • Devil's Pass - güzel bir gerilim filmi 1959 yılında yaşanmış olayı günümüzde neler olduğunu bulmaya çalışıyorlar
    Cehenneme Bir Adım 1-2 - Bir güzel daha gerilim filmi bir mağarada geçiyor.. değişik mutasyona uğramış yaratıklar var
    Korku Seansı - Bizim Dabbe tarzı amerikada yaşanmış bir olaymış bir tane kadının içine şeytan girmiş..
    Sinister - Ethan Hawke oynuyor.
    Ruhlar Bölgesi

1|0
    0|0
    • Bildiğim kadarıyla getirilmemiş oyuncular. Hatta yönetmen tatile çıktılar, haber alamıyorum vs diye konuşmuş. O devirde öyle teknoloji yoktu.

• hem romantk hem drama ben kendimi HAYAT GÜZELDİR'i izledkt snra anlamaya bsladm çok kaliteli bir film gece gece çok süper olur gerçek filmden anlayan kültürlü olan bir kişinin izlemesi gereken bir film izlerseniz eminim beğenirsiniz. :)

0|0
    0|0
  • ben de iki sene öncesine kadar film kültürüm o kadar gelişmemişti çocukluktan kalma vampir filmleri falan vardı :)) ama imdb'den de anlamıyodum. turkcealtyazıya üye olduğum andan itibaren karşıma çıkan filmlerin konusunu okurum yorumlara bakarım hoşuma gideni izler yorum bırakırım. türe göre arama da var sitede.izlediklerini işaretliyosun çok güzel bir site. sende istersen bir göz at.

0|0
    0|0
  • Etkileyici, dokunaklı film olarak, ben kedi-köpek filmlerinden kolay etkileniyorum :(

Eight Below (Kutup Macerası), The Bear (Ayı), hadi bir tane de çocuklu film olsun Canım Kardeşim filmi, her izleyişte duygulandırır bunlar.

Psikolojik ve sosyolojik tahlillere götüren türden, çok konuşmadan çok şey anlatan film Bir Zamanlar Anadolu'da da çok etkileyici

0|0
    0|0
  • 1996 fargo yada ıntıme olmadı zaman neydı o tıtanıktekı cocuk vardı ruya felan ıcıde ruya gıbı bısı ha dur su ınceptıon da olabılır tabı sınemada ızleyeceksenız ıkı aydır sınema gundemım enkaz altında kaldı pas derım

0|0
    0|0
  • sinema dedinmi bana gel sen :)

Aksiyon = Heat, city of god,ROCKnrolla ( favorim )

Bilim kurgu = Blade Runner

Duygusal= Dead Poet Society, Patch Adams, The Pursuit of Happyness,

Korku= 28days later, 28 weeks later, rec, shining, descent

Komedi= Borat :)) ,

Panın Labirentide son. sinemayala alakan nasıl bilmiyorum ama bunlar iyi.

1|0
    0|0
  • esaretin bedeli,yeşil yol,umudunu kaybetme,ilk aşkım,piyanist,sherlock holme'un filmleri ,akıl oyunları,kelebek etkisi şuan tv de star da zindan adsı var leonardo dicaprio başrolde oynuyor tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • korku seansı olabılır en son onu ızledım.. değişik bişey :D bu arada senın hesabınımı kapadılar noldu kuzucum sana? :D

2|0
    0|1
  • Ateşli Odalar Filmini İzle
    Mumya Serisini İzle
    Büyük Hazine 1-2 İzle
    Everest Fİlmini İzle
    Yeşil Yol Fİlmini İzle
    Titanic İzle

0|0
    0|0
  • Black swan, american history, amelie, pianist, life is beautiful, the truman show, the usual suspect, seven, reservoir dogs, pulp fiction, clockwork orange, 12 angry man, blade runner, er ryani kurtarmak, soysuzlar çetesi, schindlers list, the prestige, requiem for a dream, memento , fight clup
    Bu saydiklarim kült filmler 😊

0|0
    0|0
  • ''Ölmeden Önce Görmeniz Gereken 1001 Film '' adında bir kitap varmış. Ben de daha yeni keşfettim. İlk işim o kitabı almak sana da tavsiye ederim. Almasan da içindeki filmlere bir bak ilgini çekenleri izle derim.
    Onun dışında eğer öneri istiyorsan türünü söylersen daha iyi yardımcı olabiliriz arkadaşım :)

0|0
    0|0
  • Psikolojik dediniz, aklıma film değilde Amnesia oyunu geldi..biraz korkunç ama gece karanlıkta HD olarak oynadım..oyundaki sesler baya psikolojimi bozdu...10 dakika oynamadan sildim oyunu..

Film olarak Faster önerebilirim...

0|0
    0|0
  • x-men serisi, yüzüklerin efendisi 1-2-3, sherlock holmes serisi, Batman Dark Knight serisi, Jason Statham ın herhangi bir filmi, Hepsini vur, Resident Evil, Promethus, John Carter, Prestij, ilizyonist,salt, Unstoppable, Jump, şimdilik aklıma gelenler bunlar.

0|0
    0|0
  • incir reçeli

aşk tesadüfleri sever

başka dilde aşk

50 ilk öpücük

moskova ateşi

çalgı çengi

sağ salim

kaybedenler klübü

taxi serisi

kasımda aşk başkadır

not seni seviyorum

ıssız adam

babam ve oğlum

korkunç bir film serisi

testere serisi

sınav

ya sonra

gora

arog

bunlar olmaz mı

0|0
    0|0
  • daybreakers link

the avengers link

crows zero link

0|0
    0|0
  • Esaretin Bedeli, Yeşil Yol ,3 Idiots, A Moment To Remember, Hayalimdeki Aşk (Ruby Sparks),

The Perfume, Başka Dilde Aşk, Bad Teacher. Bunlar favorilerim. Dene derim.

1|1
    0|0
  • md house izleyebilirsin, manyak dehşet güzel bir uzun soluklu dizi.

1|0
    0|0
  • 1-Harry Potter serisi
    2-Hobbit serisi (Bu biraz filmin yayınlanan fps kalitesiylede alakalı)
    3-Çöküş

1|0
    0|0
  • Inception var ama Matrix yok...
    Bu listede Lotr tabi ki de ama bilemiyorum, şıklarda daha başka filmler olabilirdi de.

0|1
    0|0
  • Koş forest koşş. Hacı yazdığın bütün filmleri izledim ama dediğin gibi lord of the rings trilogy ayrı

0|1
    0|0
  • Teksas testere katliamı başlangıç buda gerçek videosu https://www.youtube.com/watch?v=Etiz2J-gDl8

0|0
    0|0
  • The Game
    Black Swan
    Requiem for a dream
    Martyrs
    Project X
    The Fall
    Now you see me
    The other boleyn girl aklıma bu kadar geldi şimdilik. eğer hepsini bir gecede izleyebilirsen izle lütfen dediklerimin hepsi birer baş yapıt bana göre

0|0
    0|0
  • cecelia ahern p.s:i love you en cok satan kitaplar arasinda ben romanini okudum tavsiye ederim sen filminede baka bilirsin guzel bir ask filmi turkce dblajda var

ve birde melekler ve seytanlar buda cok guzel

0|0
    0|0
  • "Hangover" ı izlemediysen çok keyif alacağına eminim

Kaybedenler Kulübü" de aynı şekilde

Conan: the Barbarian" bu da bi seçenek

Ama favorim ve izlersen, gelip teşekkür edeceğin film ' Shutter Island '

1|0
    0|0
  • romantik komedi izliyorsan benim söyleceklerimin konusu ağır gelir.

sayfaya boşa girmiş olmayım ama : hasip ile nasip link

0|0
    0|0
  • Hayatımda izlediğim en güzel film benim adam khan, uzun metrajlı bir filim ama tek nefeste izleyebiliyorsunuz tabiri caiz se kesinlikle tavsiye ederim...

0|0
    1|0
  • Nicola Tesla ve dünyayı sarsan icatları hakkında az da olsa fikir verir... The Prestige mutlaka izle...

0|1
    0|0
    • + ilk 2 filmi hemen buluyorum ve indiriyorum.

The prestige izlenmezmi ya :D Imdb top250 filmlerinin 200 den fazlasını izledim

• TRANSFORMERS

YÜZÜKLERİN EFENDİSİ

ALACAKARANLIK

KARAYİP KORSANLARI

YENİLMEZLER

THOR

KRAL ARTHUR

ÖRÜMCEK ADAM

MATRIX ve bnlara bnzer flmler :)

1|0
    0|0
    • Fantastik eşittir ben diyorsun ha ? :D Yenilmezleri izlemiştim gerçekten güzel film ! :)

• Tamam yahu , o zaman bir şey olmaz kızma hemen

• City of Ember

The Hunger Games

toy story

Apocalypto

WALL·E

Up

Hugo

Cloud Atlas

Artificial Intelligence: AI

O Brother, Where Art Thou?

Spirited Away

Wo hu cang long

El laberinto del fauno

1|0
    0|0
  • Romantik falan bilmem ama Yargıç filmini izlemeni öneririm.

0|0
    0|0
  • 1-yaşlı adam genç kızı parayla s*kiyor
    2-jhonny azgın liseliyi bağırtarak s*kiyor
    3-Ah deme oh de
    4-ayıkla beni hüsnü
    5-Horoz gibi maşşallah
    6-tak fişi bitir işi
    7-acı severim tatlı döverim
    8-baldız baldan tatlıdır
    9-

0|0
    0|0
  • yani türü fark etmez demişsin
    gecenin bu erotik saatlerinde bence ne tür filmlerin iyi gideceği belli ama yinede emin olamadım bir kez daha sormak istiyorum türünün fark etmeyecek olması konusunda tekrar düşünmek ister misin

0|0
    0|0
  • boşver flimi the walking dead - persion break - doctor who - supernatural - spartacus- bunları izle heyecanın tadına bak eğer kandan iğrenmem zombilerden tiksinmem dersen en baştaki yazdığım diziye hemen başla bağımlısı olursun

0|0
    0|0
  • romantik değil ama yinede güzel sayılır hayalet dünya yaz

0|0
    0|0
Daha Fazla
783
Yükleniyor...