Komik film önerileri olanlar buraya...

Arkadaşlar komik filmler izlemek istiyorum. Önerilerinizi bekliyoruz arkadaşlar bizde eğlenelim dedik aklımıza komik film izlemek geldi ama mümkünse Recep İvedik falan olmasın gerçekten komik dediğiniz bir film ?

0|0
85173

En İyi Kız Görüşü

• Entelköy Efeköy'e karşı:
    Metropolde yaşamanın yarattığı keşmekeşten kurtulup, hep hayalini kurdukları doğayla baş başa bir yaşam sürmek isteyen bir grup ekolojist, Ege’de bir komün köyü inşa ederler. Kentli ekolojistlerin köylerine yerleşmelerinden dolayı çok memnun olan köy halkı, artık hiçbir işe yaramayan kıraç tarlalarını ve eski evlerini değerinden fazla fiyata aldıkları için aktivistleri büyük bir sevgiyle karşılar.
    Her şey yolundadır, ta ki bölgeye kurulması gündemde olan termik santral kararı onaylanana kadar… Termik santral ile birlikte eski köylüler ile köyün yeni sakinleri aktivistler arasında ilginç bir süreç başlar ve olaylar karşılıklı protestoyla tam bir komediye dönüşür.

Patlak Sokaklar:
    İntikam yemini etmiş hapishane kaçkını Black Jack (Volkan Öge) , sinyalleri TV programlarına karışınca insanları aptala çeviren Gerzomat adlı makineyi ele geçirir. Ancak Gerzomat’ı kullanması için kaçık profesör Mary Jane’e (Doğa Rutkay) ihtiyacı vardır. Cengaver polislerimiz John Lemmon (Tansu Tuncel) , Billy Billy (Ömür Cedimağar) ve polis merkezinin güzel yıldızı, polis memuru Jennifer (Selin Demiratar), Mary Jane’i korumakla görevlendirilirler. Ancak işler hiç de umdukları gibi gitmez.

The change up:
    Çocuklukları birlikte geçmiş iki kanka Mitch ve Dave, yıllar içinde yavaş yavaş birbirlerinden kopmuşlardır. Dave evli, çocuklu ve meşgul bir avukat olmuştur; Mitch ise evlenmemiş, sorumluluk almamış, doğru düzgün çalışmamıştır bile. Mitch Dave’in hayatına imrenir, hoş bir karısı, tatlı çocukları ve yüksek maaşlı bir işten daha güzel ne olabilir? Dave ise, Mitch’in tasasız hayatına imrenmektedir.

Hangover:
    Sıradışı bir mizah anlayışına sahip Hangover, bilindik Hollywood mizah klişelerine yaslanmayan, gayet eğlenceli bir yapım. Filmde arkadaşlarının düğününden iki gün önce bekârlığa veda partisi vermek için Las Vegas’a giden dört tuhaf arkadaşın, sarhoş oldukları parti gecesinin sabahında odalarında bir kaplan, tavuklar ve dolapta ağlayan altı aylık bir bebek ile uyanmaları üzerine gelişen olağanüstü maceralar aktarılmaktadır. Damadın ortalıkta olmaması da ayrı bir meseledir! Kafaları hala kıyak olan bu kafadarlar, bir gece öncesine dair hiçbirşeyi hatırlayamazlar. Birbirinden şapşal ama sevimli bu üç hergele, ipuçlarını takip ederek işlerin nerede kontrolden çıktığını bulmak zorundadırlar. En önemlisi de damadı bularak zamanında Los Angeles’a düğününe yetiştirmeleri gerekmektedir.

liseli polisler:
    Polis okulundan yeni mezun olan iki kafadar, Schmidt ve Jenko kılık değiştirerek bir liseye stajyer polis olarak gönderilirler. Buradaki görevleri liselilerin karıştığı alkol, uyuşturucu vb. suçları izlemek, rapor etmek ve engellemekken her ikisi de liseli olmanın cazibesine kendilerini kaptırırlar. Zira kendi ergenliklerinde üstlerinden atamadıkları sorunların devam ettiğini de keşfedeceklerdir.
    Kapak fotoğrafları da şunlar:

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

84173
  • Jim Carrey filmleri

0|0
    0|0
  • Ah mary vah mary

0|0
    0|0
  • Film değilde anlık şeylere gülerim genelde ondan öneremeyecegim :D
    teknoseyir.com/.../...D76EC1FC373466927B3576BE.gif

0|1
    0|0
  • full metal jacket fakat filmin ilk 40 dakikasında gerçekten gülmekten midene kramp girebilir sonrasında biraz amerikan sinema endüstrisinin kahraman amerikan askerlerinin yaşadığı vietnam sendromu anlatılmış lakin izlemeye değer.

0|0
    0|0
  • Ali Kundilli 1-2 özellikle 2. serisi çok makara Küçük esnafta iyi bir komedi filmi son olarak Yok Artık! komedi

1|0
    0|0
  • Dizi olarak Bir Kezban Bir Mahmut izle çok gülersin.

Filmlere gelirsek :

The Babymakers
    Miss March (Kapak Güzeli)
    Patrondan Kurtulma Sanatı 1-2
    Kaset İşi
    Süper Ot (izlemişsindir)

1|0
    0|0
  • kemal sunalın bütün filmlerini izle :) Sağ Salim, 3 İdiots, Gt Başımdan, Babamın Penguenleri filmi de diğer önereceklerim :) komedi pek izlemem aksiyon, korku, gerilim tarzı istersen daha önerebilirim :)

1|0
    0|0
    • Teşekkürler :) kemal sunalın filmleri gerçekten komik oluyor çoğunu izledim :))

• 100 kere izleyip ezbere bilmeme rağmen 101. izleyişimde filmlerine yinede gülebildiğim tek kişi :D

• Yeri ayrı :)

• Monty tayfasından "Life of Brian" tabii ki. Açık ara.

Bir de genelde gereksiz sahnelerin olduğu Holy Grail'in birkaç sahnesinde çok gülmüştüm. Meaning of Life ise çok aptalca ve sevimsizdi.

0|0
    0|0
  • Git başımdan ı izledim güzel bir film dostum. Ben Cem Yılmaz filmleri diyorum baya güldürüyor beni. İngiliz filmleri istiyorum dersen Hangover ve Adamım.

0|0
    0|0
  • valla cok iddaalı bir soru cok filme güldüm ama hangisine encok güldüm bilmiyorum

AROG

Hükümet Kadın

Tam film degil ama Bana Bir Seyhler oluyor

Cem Yılmazın gösterilerini de sayıyorsak o da var tabi

komedi olarak Türk filmlerini daha cok izlyebiliyorum yabancılar acmıyor beni (Charlie Chaplin komik)

Onun dısında yabancı sınemayı severim

0|0
    0|0
  • kaliteli her komedi filminde gülerim.pardon en son ızlediğim komedi film.küçük adam diye bi film vardı o da güzeldi.recep ivedik 2 ,yahşi batı,uçakta şenlik var,hababam sınıfı eski serisi,maskeli beşler ırak favori komedilerim arasında.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Komedi filmlerine hiç gülmüyorum korku filmleri acayip komik oluyor.

1|0
    0|0
    • aynen öyle :D orası çok doğru

• Şu deadpool cidden hala izlemedim
    Ama söyle liste yapardım
    Felekten bir gece serisi
    Kötü komşular serisi
    Patron dan kurtulma sanatı serisi
    Küçük adam
    şu an aklıma gelenler

0|1
    0|0
  • çarşı pazar
    yusuf yusuf
    sağ sağlim
    hükümet kadın
    ay lav yu
    eyyvah eyyvah
    türkler çıldırmış olmalı
    çakallarla dans

1|0
    0|0
  • pardon recep ivedik ve kemal sunal en iyi komedyen neyin kafası.

0|0
    0|0
    • Neyin kafası?

• Recep İvedik komik değil bence 😒
      Kemal Sunal 1 numara 😒

• https://www.youtube.com/watch?v=WuqxYN0FJiQ

Buna gülmeyen insan sorunludur

0|0
    0|0
  • Pardon, en iyi yerli komedi ödülünü verdim (kendi kendime)

1|0
    0|0
  • Bana masal anlatma icimdeki ses ve Sefkat yerimdar gercekten komik ve izlenebilir.

1|0
    0|0
  • süper ot

hangover serisi

zombieland

patrondan kurtulma sanatı

harold and kumar serisi

.

.

.

aklıma gelmiyor şuan

0|0
    0|0
  • Soruldu ablacığım. Arama yaparsan daha önceki önerileri görebilirsin.

Boş geçmiş de olmayayım. Al sana benden güzel bir komedi filmi:

Şıpsevdi - (The Heartbreak Kid)

0|0
    0|0
  • Eskileri severim; Salak ile Avanak efsanedir benim için.

1|0
    0|0
  • Başımıza Gelenler adlı bir film var. Hem komedi var hem de aşk.

1|0
    0|0
  • bilmiyorum. bir çoğuna güldüm. recep ivedik ve cem yılmazın filmleri hariç. gülemiyorum.

0|1
    0|0
  • Deadpool :D Zevkle izlemiştim. 10 kerede izlesem bıkmam :DD

0|0
    0|1
  • hiç birini izlemedim. en kemiği de izlediklerimden hangisi bilmiyorum valla

0|0
    0|0
  • Tais Toi diye bir film var çok komik kaç kere izledim hala gülüyorum tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • 3 idiot . kesinle izlemelisin . gülmekten yerlere yattığın ve kendini tutamayıp ağladığın harika sahneler var

0|0
    0|0
    • okadar güzel diosun yani :D

• kesinlikle izlemelisin. çok akıllıca bir film

• tamam frağmanına bakıcam şimdi :)

• Aç bir şener şen kemal sunal keyfin yerine gelsin işte :))

0|0
    0|0
  • En iyi cevap için şimdiden teşekkürler

Mr Poppers Penguins

Yes Man

Lottery Ticket

The Dictator

Borat

İce Age All series

Click

Longest Yard

Friday Nights

Hot Chick

Fired Up

3 Idiots

Animal

0|0
    0|0
  • Şu dünyada oturupta gerçekteb güldüren bir film olduğunu düşünmüyorum malesef

1|1
    0|0
  • bebek fırarda.. sınemada ızlemıstım.. esprıler muthıstı ve neredeyse 20 sene onceydı belkıde fazla..

0|0
    0|0
  • Film değil ama dizi diyosan Leyla ile Mecnunu mutlaka izle mizahın en üst seviyeye ulaşır ;)

1|0
    0|0
    • Onu izledim bir yere kadar komik 😄

• Haha dikkat etmedim yazarken 😄 İkincisi doğru👍😂

• Evet sonradan farkettim ikinci olduğunu :D:D Devamınıda izle bence bulamazsın öyle bir dizi ;)

• Asteriks ve Oburiks Olimpiyat Oyunları çok komikti. Onun dışında komedi izlemem zaten

1|0
    0|0
  • Bebek bakıcısı ve bebek bakıcısı 2 seyrettim. Güzel di.

1|0
    0|0
  • diktatör filmini öneririm.. altına sıçıttırır çok komik

1|0
    0|0
  • Jim carrey- Aman tanrım filmini izlede yarıl dostum biraz ya :)

0|1
    0|0
    • izledim dostum çok eski bir film o dediğin ama zaten jim carrey efsane bir aktör tekrar tekrar izlenebilir o yaptığı filmleri :)) Özellikle Yes man'de kopmuştum ya :D

• Valla kardeşim ardakaş dedğin herdaim kazanılcak bişey sınır yok :) stres diyosan herkesin ortak derdi, gerçi ben okuyorum halen daha ama sağlıktayım ömrümü tükketiler yemin ediyorum ya latince yi hayatıma soktuğum gün benim neyse sölemicem :)

• aga tıp okuyosun sabırlı olacaksın kuzenimde latince öğrenirken anırıyo daha 2. senesi kimbilir kaç sene okuyacak daha kör oldu çocuk ama öğrenmek iyidir devam

• Hayvan diye bir film vardı komikti oldukça.
    Geyik Muhabbeti de öyle.

0|1
    0|0
    • Tam adını alabilir miyim filmin şimdi hayvan filmi yazsam çiftleşen eşekleri görebilirim googleda psikolojimi bozmayalım lütfen D: :D

• Valla bilmiyorum bu film sitelerine yaz komedi türlerine
      ya da komedi filmi Hayvan de.

• Bakıyorum abi

• En komik değil belki ama son 5 6 yıldır çıkan en iyi komedi film serisinden biri Hangover tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • link :D

0|0
    0|0
  • Orjinal ismi aklımda değil belki hatrlayan çıkar. Yanılmıyorsam 2002 yapımıydı ama çok komikti:

His varmış his yokmuş

0|0
    0|0
  • Central intelligence dün akşam izledim çok güzeldi 😂

1|0
    0|0
  • "Asla Yukarı Bakma" izlemeni tavsiye ederim. Anime film ama yetiskinlere hitap ediyor

1|0
    0|0
  • Ben komedi filmi izlemiyorum ancak bildiğim Hababam Sınıfı serisi var

1|0
    0|0
  • Liseli polisler 1,2
    Hangover 1,2,3
    Korkunç bir film serisi
    Aman tanrım

1|0
    0|0
  • Ayı ted vardı birde hangover serisi hoşuma gitmisti

0|1
    0|0
  • Kendi hayatımı filme çeksem oskar alır o derece. Hep aksilikler beni bulur şaka gibi :)

0|1
    0|0
Daha Fazla
207

Benzer Benceler

Yükleniyor...