İzlediğiniz en komik film hangisi?

Arkadaşlar hayatınız boyunca izlediğiniz komik filmler hangisi? Yerli veya yabancı fark etmez ama komik olsun azcık gülelim. Önerilerinizi bekliyorum.
Güncellemeler:
peki harbi define diye bi film var onu izledinizmi bn izledim süperdi :D
bnm izlediğim en komik film ( ali G ) muhteşemdi ya

0|0
97231

En İyi Kız Görüşleri

• Bir film vardı adını hatırlayamıyorum ama nerdeyse her dakikasında gülme krizlerine girmiştim, Afrikada bir yerlinin maceralarını anlatıyordu..

Ama aklıma defelarca izlesem sıkılmam dediğim filmlerdem Hababam Sınıfı serisi, Züğürt Ağa, Tosun Paşa, Kibar Feyzo gelir simdilik.. Kemal Sunal, Şener Şen, İlyas Salman izlemekten çok keyf alıyorum zaten

Bir dip not; imdb.com sitesinde Hababam Sınıfı en komik 2. film secilmiştir ;)

0|1
    0|0
    • stiletto söylediğin Türk Sineması klasiklerini ben de çok severim. Şöyle bir haber vardı o aklıma geldi aklıma sen imdb'de Hababam 2. diyince link Sanırım bu hislerime tercüman olmuştur. : )

• Kimbilir daha neler var diyorsun.:)) Ben lisedeyken edebiyat öğretmenimiz Hababam Sınıfı tüm zamanların en komik filmi seçildiğini ve bunu yurt dışında deslerde gösterildiğini söylemişti. İnternette arattım ama bişey bulamadım o yüzden emin oldugum şeyi yazmak istedim :)

• genelde romantik komediler...

ama senin onları sevmeyeceğini düşünerek harold and kumar

0|1
    0|0
    • benim onları sevmeyeceğimi sana ne düşündürttü çok merak ettim:)

• geçenlerde monte carlo izledim gerek oyuncu kadrosu gerekse konusu icabı sevdim ama basit sayılabilir izle bakalım madem

• teşekkürler. internetten bulabilirsem izlerim.

En İyi Erkek Görüşleri

• Hababam Sınıfları arasında en iyisi Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı idi. Ayrıca Gülen Gözler de gayet eğlenceli bir Türk Filmi idi.

Yabancı filmleri tek tek incelesem ve saymaya kalksam 7-8 saat harcamam gerek belki daha sonra yaparım öyle bir yazı.

İlk üç yaparsam Comedy Genre'sında şayet şöyle olurdu.

1- Monty Python and the Holy Grail

2- Frank Oz'un Death at a Funeral'ı (Original version)

3- Step Brothers

0|0
    0|0
  • dostumusun düşmanmı(Tais-Toi!)

Sinemalar.com Puanı:

6.6/10

IMDB Puanı:

7.0/10

Yapım:

2003 ~ Fransa

Tür:

Komedi, Suç

Yönetmen:

Francis Veber

Oyuncular:

Jean Reno, Gérard Depardieu, Leonor Varela, Andre Dussollier, Aurélien Recoing, Arnaud Cassand, Edgar Givry, Jean-michel Noirey, Jean-pierre Malo, Laurent Gamelon, Loic Brabant, Michel Aumont, Richard Berry, Ticky Holgado, Vincent Moscato

Senaryo:

Francis Veber, Serge Frydman

Yapımcı:

Said Ben Said

Görüntü Yönetmeni:

Luciano Tovoli

Müzik:

Marco Prince

Filmin Websitesi:

www.taistoi-lefilm.com/flash/index.html

Süre:

1 saat 25 dk

Gösterim Tarihi:

23 Nisan 2004 (Türkiye)

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 95

• Hatırlamıyorum

1|1
    0|0
    • Moderatörsün sanırım bilmen gerek, bu soruma cevap değil canım😊

• Hangisi soru ekinin cevabı hatırlamıyorum olmaz, haf oldu diyelim site için konuşalım hatırlamıyorsan soruya yazmazsın. Senin için diyorum eski üyeyim başka bir mod yakalarsa bu yazdıklarını üzülme boşuna diye yoksa ilgilendirmiyor beni :)

Teşekkürler Önerin için❣️

• Bir buçuk yıldır sitedeyim daha önce bu tür görüşlerim gizlenmedi. Teşekkür ederim uyardığın için daha dikkatli olacağım.

• Buradaki her film:
    www.google.com.tr/.../707685
    *Gecen bol olsun.*

1|0
    0|0
  • Dizi diyeyim çünkü ondan komiğini görmedim... FRIENDS

1|0
    0|0
  • Eger cok izlenilen filmleri izlediysen unutulmaz filmlerin komedi bölümündeki filmlere göz atman iyi olacaktır soruna cevap bulamadım Cem yılmaza cok gülerim ama

0|0
    0|0
  • ay lav yu diye bir film var,çok sevmiştim,yabancı sormasan da söylemeden geçemeyeceğim 3 idiots filmi var,hint filmi,o da çok güzeldir :)

0|0
    0|0
  • Romantik Komedi Aşk Tadında

Romantik Komedi Bekarlığa Veda

Celal ile Ceren

1|0
    0|0
  • Ateşli piliç

Kızlar yurdu

Good luck chuck

Norbit

0|1
    0|0
  • şeytan - türk filmi

oynar başlıklı bir şeytan kadın var dönüyor 365derece kafası etrafında

ayetel kursii ile şeytan çıkarıyorlar

tertemiz domestos lan temizlenmiş gibi oluyor

0|0
    0|0
  • 3 idiost çok güzel bir film tavsiye ederim all iz well

2|0
    0|0
  • En komik film olarak Amerikan Pastası
    Korkunç olarak; Elm Sokağında Kabus

0|0
    0|0
  • pek komik film izlemiyorum ama ailecek hükümet kadın ı izlediğimizde çok gülmüştüm :D ama şimdi daha komilkleri vardır tabi.

0|0
    0|0
    • sagol canımm :D en korkuncu neydi pekii

• en korkunç, paranormal actıvıty 5 di , dabbe 3 de fena sayılmaz ama artık biişeyini çıkardılar, korku seansı da güzel :D

• jim carrey filmleri kesinlikle müthiş, özellikle maske 1 :D

1|0
    0|0
  • Pıtırcık gerçekten çok komik her izlediğimde kahkaha atarım :D

0|0
    0|0
  • hangover serisini biliyosundur heralde onun dışında click vardı o da fena değil

0|0
    0|0
  • Eğer yaşın uygunsa Süper Ot'u izlemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • korkunç bir film serisi,cıplak silah,inşaat bunlar aklıma gelenler.

0|0
    0|0
  • 3 idiots hem komik hem zekice hem etkileyici harika bir film

0|0
    0|0
  • Ben man in black'i cok seviyom ya will smith'den dolayi <3

0|0
    0|0
  • runway cop. birde klasik bir cevap olarak recep ivedik diyeceğim. :D

0|0
    0|0
  • The Hangover 1, 2 &3

Inan bundan iyisi yok piyasada. yazarken bile guluyorum ahahaha

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    75

Erkekler Ne Diyor 229

• Hello Stranger

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Küçük adam-Harold ve kumar-Aydaki adam-Bay evet-aman tanrım-vay anam vay-budala dedektif-3 avanak-salak ile avanak

Sana SAlak ile avanak öneririm belki izlemişsindir diye de alternatifler sundum 2.cı sırada Küçük adam var 3.cü sırada harold ve kumar Aydaki adam- bay evet.. sen seç işte arasından güzellik bakımından sıraladım ben sana ;)

0|0
    0|0
  • maskeli beşler vs.. yeni nesil kepazelikleri salla, kemal sunal, devekuşu kabare (zeki-metin) filmleri ne güzeldir. hele şener şen'in oynadığı bütün filmler güzeldir ttnet reklamları hariç.

1|0
    0|1
  • 10. Office Space

9. Dodgeball

8. Old School

7. Happy Gilmore

6. Shaun of the Dead

5. The 40-year-old Virgin

4. Superbad

3. Anchorman

2. The Hangover

1. Monty Python and the Holy Grail

0|0
    0|0
  • *Avrupa Muhabbeti( Euro Trip )

*Bay Evet ( Yes Man ) - Hele ki jim Carrey'nin Tanrıya bi seslenişi vardı...Sanki kankasına sesleniyo :)

*Korkunç Bir Film ( Scary Movie ) serisi...

Hadi bi tane de Türk filmi söyleyeyim ayıp olmasın. Patlak Sokaklar Gerzonat :) Nete düştü mü bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • IMDB puanına çok da önem vermeyin. Orada bir filme ait puan, sadece düzenli şekilde oy veren IMDB müdavimlerinin verdiklerinin ortalaması oluyor, her üyenin puanını dikkate almıyorlar.

Airplane ve Life of Brian'da çok gülmüştüm

0|0
    0|0
  • şimdiye kadar en sesli güldüğüm video

https://www.youtube.com/watch?v=oUm-gC5nh9I

0|0
    0|0
  • izleye bilirsin.. Neşeli günler.. https://www.youtube.com/watch?v=rLDv8RFS-t4

0|0
    0|0
  • Eski Pembe Panter (şu Müfettiş Clouse'lu olan) filmlerin üzerine komedi filmi tanımam.

Allah rahmet etsin Kemal Sunal filmlerinde de çok gülmüşümdür.

0|0
    0|0
  • Hangover (Felekten bir gece) ve Korkunç bir film 4. Bunları izlemediysen çok şey kaybettin demektir.

1|0
    0|0
  • Norbit. Yatağın çöküş sahnesi karnımın ağrıdığı gözlerımın yaşardığı sahnedir.. Kalp krızı geçırcem korkusuyla sıgara içmemiştm 1 saat boyunca o derece güldüm.

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=MUYiiXQ3WkY Sonuna kadar dinle lütfen :-))

0|0
    0|0
  • Çiplak silah 1 acayip komik. Adindan +18 film oldugunu düşünmeyin gercekten gül gül öldüm şiddetle tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Robert De Niro'nun son filmi Last Vegas oldukça eğlenceli bir film...

0|0
    0|0
  • Gerçekten ama gerçekten çok mu gülmek istiyorsun işte sana bir öneri bunu izle baya baya güleceksin """ ruhsuz ( senseles)

0|0
    0|0
  • Çalgı çengi .. Kolpaçino .. Hababam sınıfı serisi (2003-2005) .. Sağ salim .. Çakallarla dans .. Recep ivedik serisi .. Muro .. Çılgın dershane .. Çok Film Hareketler Bunlar .. Yahşi batı ..

0|0
    0|0
  • Eski Pembe Panter filmlerinde çok gülmüştüm. (Peter Sellers'lı olan filmler)

Bulabilirsen izle, tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • hababam sınıfı:))izlerken hala gülerim allah rahmet eylesin büyük bi sanatçıydı kemal sunal

0|3
    0|0
  • İmdb listemde 400 film /dizi var ama en komiğini hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    209
Yükleniyor...