Yurt Dışında Oyunculuk Eğitimi İçin Hindistan Mı Yoksa Avrupa Mı?

Sizce hangisi daha uygun ve ucuz? şu an Boğaziçi psikoloji son sınıfım. Artı tiyatrocuyum. Dahada ilerlemek istiyorum ama bu işi yurt dışında yapmak istiyorum. Reklamlardan oradan buradan birikmiş param var. Seneye işe başlayınca inşallah daha iyi paralar kazanıcam. Gerekirse gece gündüz çalışırım ek işe girip ama benim için uygun biyer olsun isterim gençler sizce mımbai nasıl biyer olur erasmustan tanıştığım Hintli arkadaşlarım var dil sorununu halledebiliriz dediler ki zaten eğitimleri ingilizce veriyorlarmış birde istememin sebebi çok iyi dans ediyorum. ya da Londra felanmı olmalı sizce hangisi?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Oyunculuk için değil ama ben sinema tv yönetmenliği için araştırmıştım 2 sene önce tayland film school ile bağlantıya geçtim biraz konuştuk telefonda. okul tatmin edici eğitim veriyor özellikle senaryo ve korku -gerilim filmi konusunda. hindistan birazcık daha ucuz ama 1-güvenlik yetersizliği var özellikle bazı mahallelerde, 2-trafik tersten akıyor ingiliz sömürgesi ztn, 3-ingilizce aksanlar çok farklı anlaşılması zor, 4-tayland yemeklerinin yanında esamesi okunmaz. ama biraz daha ucuz. ben taylandda karar kılmıştım hiç düşünmeden. oyunculuk için diyosan bence domus college italya ya da santa monica college california diyorum. buğra gülsoy ve ıssız adamda oynayan kişi de orda okumuştu

1|0
    0|0
    • Multimilyardee olmaya gerek var mı? Boğaziçi psikolojiden mezun olucak. Gwrekirse ek birikimde yaparım İngilizce dışında dilde öğrenirim. Ama oyle çok zengin değiliz.

• Ben onu görmemişim ya :) teşekkür ederim ulaşacağım umarım desteğiniz için sağ olun hayırlı bayramlar :)

• teşekkür ederim size de iyi bayramlar

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Bollywood da muzikal mi cekeceksin :))

1|0
    0|0
    • Eğitim diyorum :) ama müzikali çok sevdiğim ve dansta çok iyi olduğum için çekiyo orası

• Pek sevmez kimse öyle çok guzel değil ama cidden copy ben ya botunuz bile aynı bir ten farkı :)

• Birde dünyaca unlu diye abartılıyor. Yanlız abartan tek turk kaynaklar buda dikkatimi çekti mesela turk kaynaklarında hollywoodla yarışabilecek kalitede tek yer yazarken İngilizce ve diğer kaynaklarda popülarite olarak bilinmediği ssdeece film sayısı olarak hollywoodla yarıştığı yazıyor garip ya

• Hindistan bence :D

1|0
    0|0
  • En iyi eğitimi veren yerler Amerika'da.

1|0
    0|0
    • Tamam iyibi işim olucak gerekirse gece gündüz çalışıp para biriktiricem ama maledef o kadarını yapamam. Ama çok haklısınız en iyisi amerikadır o konuda haklısınız

• Teşekkür ederim. Moralim bozuktu Hızır gibi yetişti n ya. Normalde sanal alemde yazanlara pek takılmam insanlar gereksiz. Ama yazılan cümlelerden kalite belli oluyor. Senin cümlelerinde bana inanç verdi. Murat evginin hayatı yavaşlat klibini önereyim gece çok guzel şarkı şimdi dinledim :)

• Teşekkür ederim. Evet doğru söylüyorsun genelde bu sitedeki çoğu insan sevgili bulma peşinde. Siteye ilk üye olduğumdan beri gizli kullanıcı ile bilgim olduğu alanlarda yazmaya çalışıyorum. Önerdiğin klibi en kısa zamanda izleyeceğim. :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayran kaldım sana. Ne güzel hayalinde ki mesleği yapmak için çaba harcıyorsun. Yolunda bahtında açık olsun.

0|0
    0|0
    • Gizliden yazmıştım bu soruyu ama yazan benim buda yeni hesabım
      Akay etmeyene sevindim canım çok teşekkür ederim 😊

Yükleniyor... ;