13 gü

Sitede Rahatsız Olunan Durumlar Ve Gerçekler!

Son zamanlarda birçok konuda rahatsız olan kişileri görmekteyim. Normal üyelerin yanı sıra Moderatör, Fenomen veya Editörlerin de aynı şikayetleri yapması ve rahatsız olması biraz tuhafıma gidiyor açıkçası. Çünkü onlar daha çok durumun farkında olmalılar, olurlar düşüncesindeyim. Peki nedir bu rahatsızlıklar ve gerçekler. Gerçi bana göre gerçekler gözlemlediğim veya bildiğim kadarı ile.

Sitede Rahatsız Olunan Durumlar Ve Gerçekler!

Cinsel Yaşam kategorisi

Sitede Rahatsız Olunan Durumlar Ve Gerçekler!

En çok sorunun ve rahatsızlığın olduğu bir kategoridir. Yanlış bir telaffuz bile çok değişik yerlere gidebiliyor. Her konuda olduğu gibi her üye kurallar çerçevesinde istediği soruyu sormakta özgürdür. Bir soru veya görüş ile kişilere takılmış yakıştırmalar bence oldukça üzücüdür. Zaman zaman Sorular ve Bence'ler beni de tatmin etmiyor. Ama dediğim gibi herkes özgür ve istediğini sorabilir. Cinsel Yaşam kategorisinde olduğu gibi, diğer kategorilerde de özellikle Fenomenler ayrı bir çaba gösterdiği aşikardır. Daha çok bilgi amaçlı ve öğretici paylaşımlar olması bana göre daha iyidir ama her zaman her istediğimiz olmaz. İlginç olan ise daha penisi görmemiş birinin erotik yıldızı edasındaki paylaşımları çok acayip. Yani atma Ziyaaaa, Ziyaaaa derler 😊

Mesela yönetim de bu duruma şöyle bir çözüm getirdi. Görsellerin aşırı olanlarını üye kim olursa olsun kaldırıp yenisini koyuyorlar veya hiç koymuyorlar. Fenomenlere de direkt söylediler. Aşırı olacak ve rahatsızlık getirecek görseller koymamamız hakkında.

Kendi adıma şunu söyleyebilirim. Etiketlerimin hakkını vermeye çalışan bir Fenomenim ツ

Moderatör olmak

Sitede Rahatsız Olunan Durumlar Ve Gerçekler!

Kısa sürede Moderatör oldu, torpili var iddialarını sıkça görmekteyim. Birçok kişiye yardım etmiş biri olarak şunu söyleyebilirim. Ciddi anlamda doğru şikayet yapması çok önemlidir. Kimi 1 ay içinde Moderatör olurken kimi daha uzun sürede olmaktadır. Moderatör açığı ve doğru şikayetlerin önemi vardır. Aynı zamanda şikayet ettiği görüşlerin gizlenmesi. Bunun için de bir Moderatör ile çalışmak başarıya gitmenizde büyük katkı sağlayacaktır. Bir Moderatör ile çalışan ile çalışmayan arasında çok fark olduğunu birebir yaşadım.

Örneğin bu arkadaşın @Paart3 günde 100 veya daha üzeri Soru şikayet ederek Süper Moderatörlüğe yükseldiğini biliyorum. Elbette içlerinde yanlış olan da vardı. Ama tek başına olsa daha da zorlanacağı aşikardı.

Tüm torpil iddialarının son bulması adına profillerde şikayet başarı oranının zaman, zaman gösterilmesi konusunun yönetim tarafından ciddiye alınması taraftarıyım. Böylelikle bu iddialar biraz daha azalacak ve üyeler yanlışlarını daha iyi bilecektir.

Şikayetlerle ilgilenmiyorlar!

Sitede Rahatsız Olunan Durumlar Ve Gerçekler!

Genel olarak duyduğum başka konu da budur. Profil resimleri, Sorular, Benceler ve Görüşlerde direkt benimle iletişime geçebilirsiniz. Veya başka bir Moderatör arkadaşla, ilgilenip gerekli yardımı yapacaklardır, yapmalılar da. Direk üyeleri şikayet edip de bir sonuç olmuyor diyenler de fazla. Bu konuyu yönetime sorduğumda mutlaka gerekli incelemeler yapılıp gerekli aksiyonları alıyoruz dediler. Bazıları uyarılıyor, bazılarının hesapları kapanıyor. İlgilendikleri ve bu konunun üstünde durduklarını düşünüyorum. Eğer ki yapılmıyor ise gerçekten de bu büyük eksiklik diyebilirim elbette.

Fenomen olmak

Sitede Rahatsız Olunan Durumlar Ve Gerçekler!

Şu üyeyle iyi, bu üye sayesinde oldu gibi söylemler tam olarak gerçeği yansıtmamaktadır. Fenomen olmayı sağlayan kişiler Rehber Yöneticiler ve ksBence ekibidir. Bir Fenomen anca şu şekilde yardımcı olabilir. O yollardan geçtiği için nasıl davranması gerektiğini, nasıl sorular sorması gerektiğini ve nasıl görüşler yapması gerektiğini söyleyebilirler. Aynı şekilde ve daha fazlasını Rehber Yönetici zaten söyler. Bir kişinin o konudaki tutkusu ve ilgisi anlaşılınca mutlaka iletişime geçilir ve Fenomen olması sağlanır. ''Ben olamadım, ne zaman olacağım'' gibi düşünceler sadece sizin o konuya olan tutkunuzu etkiler. İyi şeyler yaptığınızı düşünüyorsanız sadece sabırlı olmanız gerekir.

Site Adminleri adam kayırıyor!

Sitede Rahatsız Olunan Durumlar Ve Gerçekler!

Samimi arkadaşı veya sevgilisi var diye Fenomen, Moderatör veya Editör oldu diye rahatsızlıkları duydum. Adminler profesyonel olarak çalışan kişilerdir ve o üyenin gerçekten hak etmediği halde bu tür katkısı oluyor ise bu çok ama çok üzücü bir durumdur. Şahsen böyle bir şey olacağını sanmıyorum. Başarısı olmayan biri nasıl iyi gösterilip o etiketlere sahip olabilir ki? Bu soruyu kendime sorunca böyle bir şeyin zor olacağını düşünüyorum. Böyle bir durum olması durumunda yönetimin bu duruma sessiz kalacağını sanmam. İşi ve arkadaşlığı ayırt edemeyen zaten hiç yönetici olmamalı.

Etiket ile değişenler ise cips paketi gibi %75'i havadır. Açınca foss eder.

Sitede Rahatsız Olunan Durumlar Ve Gerçekler!

Bu nedenle tanıyın ve öyle karar verin derim. Gerçi ne kadar tanıyabiliriz ki. Çok gördüm Moderatör veya Fenomen olunca değişen insanlar. Değişmeye değil paylaşımlar ile değiştirmeye meyilli olmalısınız diye bir dip not ile bir daha ki Bencemde görüşmek üzere.

Allah iyiliğinizi versin inşallah :)

Sitede Rahatsız Olunan Durumlar Ve Gerçekler!
36
29
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşleri

 • Cinsel yaşam kategorisinde bence daha çok bilgilendirici bence ve soruların gelmesi çok daha iyi olur. Yorumlar ile bile desteklenebilir bu illa ki soru, bence de şart değil. Ama cinsel yaşam fenomenliği verilirken de bak son paragrafındaki gibi üyelere de artık şans verilmemeli. Sırf ego ve kişisel duygularını tatmin açısından o etiketi kirletir böyleleri başka bir şey olmaz. Bir kadın, cinsel bir problemini açık açık soru olarak açıp gizli de olsa fenomenlerden ona uygun bilgilendirici yorum almalı. Bunu zamanında KumruŞahin diye bir üye vardı o iyi yapardı cidden.

  Şikayetler ile modlar ilgilenmiyorlar yanlış olur. İlla ki bir mod görecek onları fakat ben bir çok sorunun ve yorumun iade edildiğini görüyorum bildiğin provakatif sorular ve polemik sataşma amaçlı yorumlar yerinde duruyor hala. Yönetime mesaj attım bakalım ne diyecek bana merak ediyorum. Ben açık söyleyeyim kuralları ihlal etmediğim için çok bir şey görmüyorum. Ama bazı trol soruları görüyor, yorum yapmıyorum. Eğer yorum yaparsam kesinlikle tuzağa düşmüş olacağım. Onun için hiç bulaşmıyorum.

  Fenomenlik konusunda gerçekten bir çok üye soru sorma tarzını, açıklama, resim koyma gibi durumları bilmiyorlar, o oldu, beni yapmıyorlar, benim sorularım süper soru seçilmiyor diyorlar. Halbuki alakası yok. Dün gelen nasıl fenomen oldu diyorlar. İşi bilirse olur. Sende öğren seninde olsun gereksiz eleştiri var bu konuda haklısın. Sen bir elinden geleni yap, rehbere danış o sana yolunu gösterir yani. Ben böyle soruları gördüğüm an yardımcı oluyorum.

  Site adminleri adam kayırıyor durumu için şunu söyleyebilirim; Bu şikayet sisteminde gizlediğiniz, ve iade edilen bal gibi provakatif sorular, kaba görüşler ve polemik yorumları beni bu düşünceye itiyor açık söyleyeyim. O üyede cesaret alıyor bu paylaşımları hangi yönetici admin iade ediyorsa tabi. Vitrinde bomba gibi görünen, +2 verilen her yanından trol ve hakaret içeren yorum bulunan sorular cidden bu düşünceyi kabartıyor bende. Benim amacım herkes birbirine dini, siyasi, kılık kıyafeti konusunda saygılı olması gerektiği yönünde.

  Etiket ile değişenler aslında eskiye oran ile git gide azaldı bence. Haklısın. Eline emeğine sağlık novel.
  Görüş hala geçerli mi?
 • ☠️İYİ geceler Mösyö 🎩
  ☠️ilkönce şunu belirtmek isterim "8-9senedir" burdayım.. ve birçok şikayet aldım ve gördüm.. ve haklılık payları çok fazla... çünkü bende yaşadım aynı durumları.. burda bı üye vardı (isim vermek istemiyorum çünkü kimsenin kötü duruma düşmesini istemiyorum) sorduğu sorular ile alakasız etiketler alarak fenomen olduğunun şikayetini almıştım ve kendim de özellikle takibe alarak uzun bir süre iinceledim (geçmiş soruları da dâhil) ki gördüm bizzat cidden böyle bir durum var.. yani gördüğünüzü araştırdiginizi idaa ediyorsunuz ama ne kadar derinlemesine araştırdıniz da bu kadar net konuşabiliyorsunuz? Ki hadi onu geçtim birçok kişi de aynı şikayetleri yapıyor ise bunun altında sadece kıskançlık mi olmuş oluyor? ya da türevi seyler... ben yine aynı düşüncedeyim "ADMİNLİK DIŞARDAN ŞAHISLARA VERİLMELİ.. ZİRA NE KADAR YANLİ DEĞİLİZ DESEK DE HEPİMİZ YANLI OLUYORUZ , HEPİMİZ DUYGULARİMİZİ KULLANIYORUZ.. VS VS.."
  ne kadar seni sevsem de doğru neyse onu savunurum ben dostum!!!
  ☠️🎩🍷
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşleri

 • Ben uzun süredir buradayım kimsenin kimseyi kayırdığını görmedim ayrıca fenomenler de fenomenliği hak ediyorlar çünkü güzel sorular ve benceler hazırlıyorlar. Hepsine teşekkür ederim. En beğendiklerim @TutkununKırmızıTonu @OjeliKadın @Hayat-Güneşi ve @Funda_a aslında bu liste uzun ama ben aklıma ilk gelenleri yazdım.
  Görüş hala geçerli mi?
 • Yamuşşşş10
  Adminler ve birkaç fenolar hiçte profesyonel olarak çalışan kişiler değiller birçoğu birbirlerini şişirip popohlayıp ksye salıyorlar torpilin gözüne gözüne vuruyorlar ha bide doğruyu yazınca hemen kaldırıyorlar görüşlerimizi kaba paylaşım diye onların ben m.. neyse
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3427
 • Sen ne dersen de
  Bu yönetim adam kayırıyor hacı bence diye düşünecek herkes..
  Etiket alan değişenlerde oldukça hepsini katacaklar işin içine
  vurun abalıya meyve veren taşlanır.
 • Kimse kimseyi kayırmıyor öncelikle bu zihniyetten kendilerini arındırmalı herkes. :) Eline sağlık..
 • fenomen, editör, mod... Admin de olsak bu sitenin bir yönetimi var ve yonetimin incelemesinden gecmeden kimse keyfi takilamaz bu sebeple herkesin içi rahat olsun.
  Klavyene saglık
 • fundaayd
  Ben daha hiç sikayetlerimin yerine ulaştığını görmedim. Günde en az 10 kisi sikayet ediyorum halbuki. Kadınlar olarak bir konu actigimizda erkekler hemen cinsel yorum yapiyor. Veya kaba kelimeler kullanıyor ama daha hickimsenin yorumunun konusunun kaldirildigini görmedim?
 • Zuzucu
  Gizli üyeler rahat rahat atıp tutuyo ve sapıkça konuşmaları olan abaza insanlar da var. Keşke gerçekten kaliteli düzgün insanlar olsa bu tür sitelerde.
 • Sonuç olarak hiç bişey değişmesede, şikayetleri önemsiyormuş gibi yapanlar var en azından.
  Şikayetle ilgili yorumu silen, beğenmeyen defolup gitsin diyen, alelâde çirkin kural dışı paylaşıma müdahale etmeyip üstüne bir de dalga geçer gibi görüş bile yazan fenolar burayı örnek alın biraz...
 • ersnkrcn
  Benim de bir konudan rahatsız olduğum durum var, bazı paylaşımlar var, aklı başında birinin böyle bir şey yapabileceğine inanamıyorum. Anlıyorum bir çoğu genç arkadaşlar, ama bizde genç olduk, sitenin amacı dışında bazen görüyorum pek unutamıyorum, bazen de dayanamıyorum paylaşımınına yazıyorum, teşekkür ederim novel böyle bir konuyu iletmeme sebep olduğun için, emeğine sağlık.
 • floverextract
  Yazıp yazıp sildim deminden beri. sende bende bir şey değişmeyecek biliyoruz di mi? bahsettiğin kişiler buraya sanki bahsedilen onlar değilmiş gibi yorum yapıp, birbirlerini pohpohlayacaklar kalpler gülücükler beğeniler havada uçuşacak.
  Eline sağlık ama yapılan haksızlıklar nasıl geri alınacak!!
 • Hiç kimse kimseyi kayırıyor, en güzel örneği benim aşk iliskilerin de bundan önceki hesabında 10 günde fenomen olmuştum torpil var diye sorular açıldı yer yerinden oynadı 😂😂 birbuçuk ay oldu bu sefer olamadım demekki torpil morpil yok😂😂 adam kayırma hiç yok 😎😉
 • Emeğine sağlık da ama ciddi şekilde bunların aksini yapanlarda vardır hani. Cinsellik kategorisinde bilgiden çok abazaları tatmin eden sorular var. Fenomenlige kalınca 100/100 haklısın az uğraşmadım 1,5 ayımı aldı 😅
 • v0lkn
  Süper olmuş, eline sağlık dediğin her konu evet şikayetçi olduğum şeyler dışarıdan bakılınca gerçekten torpil var gibi görünüyor ya da bir ubrr fenomen veya adminin çok açık sorusu rahatlıkla öne çıkarken normal sorular en ufak hatada kalkıyor ve merak ettiğim o yardımcı olacak rehber admin veya fenomenler kimler mesela yani benim gördüğüm isminin yanına harf alan kişi normal üyeleri görmezden geliyor ve bir üst gruba dalkavukluk yapmaya başlıyor yardımcı olan Allah ın kulunu görmedim sayfada
 • Balzacc
  Bahsettiğin tüm konularda bunun aksi olduğu da oluyor. Yine de güzel yerlere değinmişsin.
 • 1 gunde 100 sikayeti nasil yapmis yahu 😂😂 adam tuvalete bile gitmemistir 😂😂😂
 • scorpion026
  söylediklerine katılmıyorum çünkü o tip olayları ilk ağızlardan duydum. misal xxx kız xxx kişinin fenomen olmamda yardım etmesi. xxx fenomenin yardım teklifini kabul etmedim takipten çıkardı gibi. bunları fenomen olan kız ya da olmayan kızların ağzından duydum. yazdıklarının hep tersini gördüm sitede
 • Burda fenomen olup da dışarıda çingene gibi takılan insanları gördükten sonra bir anlamı kalmadı benim için 😃 Moderatör hatunlarla da tanıştım onlar da aynı , insan işte , kimseyi %100 memnun edemezsin hele ki burada 😃
 • Çiçekx1407
  Ya keşke kategorilerde rahatsız olsak mesaja tıp ağzından su salya akan köpek gibiler çoğusu bir salın ya
  • fundaayd

   Hahahaha aynen yaa bir konu acmaya gelmiyor atıyorum kiz sevgilimle problerimiz var diyor adam ordan cikmis cinsel birlikteliginiz var mı diyor bir baskasi da erken mi verdin diyor ne alaka halbuki

 • Manfuries
  Adam Yoda olmuş dönmüş bana küfür ediyor
  Şikayet etsek yönetim oralı olmuyor

  Adalet yok
  • novel

   öyle bir durumda gösterin halledeyim.

 • Çok saçma içerikler var gerçekten can sıkıcı bu durum. Açılayıcı bir paylaşım olmuş. Teşekkürler.
 • simm25
  Böyle güzel bir platformu bu tip insanlar neden kirletiyor? agzım açık okuyorum yazılanları... Gerçekten üzülüyorumm !!
 • Lovegood
  Çok güzel açıklamışsın patron şikayetler genellikle bu konularda geliyor memnun olmayanımız çok kalemine sağlık teşekkür ederiz😅👌👍
 • KS yönetimini sayfayı kapatmaya davet ediyorum saha adil değilsiniz
 • Yapboz79
  bilmediğmiz konularda bilgi sahibi olabileceğimiz konular yok denicek kadar az cinsel yaşam hakkında konular rövanşta ve bıtkınlık getirici durumda
 • Bende bu konuyu çok saçma yerlere kimse çekmemeli yok torpil yok o yok bu hak eden hak ettiği şeyi alıyor.
 • Fkusna_Huy
  Teşekkürler değerli açıklamaların için sayın Novel.
 • nordun_gadasi
  Herkes bileğinin hakkıyla alıyor gadası etiketleri alınamıyor ise kişi önce kendisinde aramalıdır eksiğim ne diye🤗
 • eyllgns
  Erkelerin her kadına rahatca cinsel mesaj yazmadı çok yanlış
 • timetravelwithrick
  Gerçekten öyle valla ben yeni kullanmaya başladım ama ben bile fark ettim
 • Centurion
  Böhrüme su serptin novel. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Amin.
 • Gönülçelen_
  İçimizdeki ses! Diline sağlık çok gerekli ve yerinde bir açıklama olmuş 🤞
 • Siteye büyük büyük anlamlar yüklemiyorum.. keyfi takılıyorum.. kafa rahat..
 • Sensiz-Olmaz-Ki
  Henüz o kadarlık tanımıyorum KS yi ne söylesem boş ama öyleysede yazık bence
 • Okktay44
  Rahatsız lik daha çok gizli kullanıcının fazla olması ve burada bir beklenti içerisinde olması
 • JustDipper
  Bundan bahseden pek kişi görmedim. Ama bazen şikayetlerim sonuçsuz kalabiliyor.
 • Mervehnmdiyceksiniz
  Fenolar para aliyormu
  • novel

   Şöyle oluyor. Kategorisinde iyi paylaşımlar yapmış kişilere, ayın Moderatörlerine, ayın fenomenlerine, ayın Editörlerine çam sakızı çoban armağanı hediye çekleri var.

  • Anladim😊

 • Sahte_Rahibe
  Angut fazla..
 • Yadeller01
  Benlik birşey yok
 • aynen haklısın ✅✔
 • Her yazdığına katılıyorum aynen, eline sağlık:)
 • Kiminekimono
  Cümlemızın gardas eyvallah acıklamaların ıcın
 • OoİboCaNoO
  15 Metre Aslan Bıçakla Öldürdüm
 • asaletten-kasıt
  Güzel olmuş eline sağlık faydalı bir bence
 • Burayı anlamayı bırakalı çok oldu..
 • istanbulkiziiii
  Sitede cok sacma seyler olabiliyor 👏
 • uruguaylı
  Oy verelim
 • melike47
  çok saçma şeylet var
 • neolabilrki
  Kızların yüz vermemesi 😜😂😂
 • Bilge_Bayan
  Güzel acıklama aydınlatıcı olmus..
 • RezaltCehaltŞytnı
  Sorularıma tatmin edici cevap alamıyorum.
 • Zlatan_red
  =) haklısn novello :) aldım ben alıcağımı :D
 • murat-_-
  Cinsellik hayatin bir parçası 😂
YÜKLENİYOR...