1 ay önce

KS'de En İyi Görüş Yüzdenizi Arşa Çıkartacak Formülleri Açıklıyoruz!

Yardımlaşmak bizim genlerimizde var diyen tüm KScanlar'a merhaba!

Sizin görüşünüz de en iyi görüş (EİG) seçilsin, en tepede üyeleri karşılasın, soru veya Bence paylaşımına giren tüm gözler ilk sizin görüşünüzü okusun ister misiniz? EİG'nin o dayanılmaz çekiciliği, yıldızları ve renkleri üye adınızı süslesin istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Gün içinde seçilen binlerce EİG'den payınıza düşeni almanız için yapmanız gerekenleri açıklayacağız!

EİG nedir, nasıl alınır?

EİG nedir, nasıl alınır?
EİG nedir, nasıl alınır?

Bilmeyenler detaylı anlatım için yardım sayfamızı ziyaret edebilirler. Kısaca, paylaşım yapıldıktan 24 saat sonra, soru sahibi dilediği 2 kız ve 2 erkek görüşü EİG seçebilir. Seçildiğiniz görüşler hem en tepede yer alır hem de 7 Xper puan kazanırsınız. 7 gün içinde seçim yapmazsa, sistem otomatik olarak seçecektir.

KS'nin tanınmış üyeleri arasında fark edilmeniz için yıldız gibi parlamanız gerekir

KS'de En İyi Görüş Yüzdenizi Arşa Çıkartacak Formülleri Açıklıyoruz!

Fenomenler, Master'lar, Guru'lar... Etiket sahibi üyelerin tanınırlığı fazla olduğundan ilgiyi üzerlerine çekerler. Bir içeriğe girdiğimizde ilk onların görüşlerini okumak ister gözler ama durun, pes etmeyin! O kullanıcılar da bu günlere havadan gelmediler; tırnaklarıyla kazıdılar. Azimli olun, görüşünüzü yeterli detayla paylaşırsanız, siz de fark edilmeye başlayacaksınız ve toplulukta aranır bir isim olacaksınız.

Sadece kendi bakış açısının konuşulmasından hoşlanan bir üyenin sorusunda neler yapabilirsiniz?

KS'de En İyi Görüş Yüzdenizi Arşa Çıkartacak Formülleri Açıklıyoruz!

Bazı üyeler, kendi bakış açılarının dışındaki görüşlerle pek ilgilenmezler. Eğer farklı düşünüyorsanız, onlardan EİG almanın tek yolu inkar edemeyeceği farklı bir bakış açısı sunmanızdır. Soru sahibini şaşırtacak, düşünmeye itecek ve farklı da olsan ''hak ettin bunu'' dedirtecek bir görüş paylaşmak tamamen sizin elinizde. Ya da tarz olarak daha geniş ve objektif bakış açısı olan kullanıcıların sorularına doğru yelken açabilirsiniz.

Bilmiyorsanız, ısrarcı olmayın!

ısrar etmeyin
ısrar etmeyin

Mişler, muşlar, öyleymişlerle dolu cümleler çoğu kişi için hiçbir şeydir! Bilmediğiniz, bilgi birikiminizin yeterli olmadığı konularda ısrarcı olmayın. İnsanlar karşısında ''belki'' lerle konuşan birinden akıl almak istemez ya da fikirlerini önemsemezler.

Zıt görüşleriniz olsa da; din, siyaset, cinsellik, spor gibi konularda kalp kırmayın

görüşlerinizde kırıcı olmayın
görüşlerinizde kırıcı olmayın

Birçok kişinin fanatiklik derecesinde bağlı olduğu konular olabilir. Bu konularda fikrinizi dile getirirken kalp kırmadan, saygınlığınızı koruyarak görüşünüzü paylaşmalısınız. Adil ve saygın bir görüş, karşıt görüşlerde bile sizi en tepeye taşıyacak en etkili anahtardır!

Görüşlerinizin etkileyici olması için detaylandırın!

detaylı görüş yazın
detaylı görüş yazın

Kısacık, birkaç kelimeden oluşan bir görüşün sizi zirveye yerleştirmeyeceği açıktır. Bakış açınızla ilgili her küçük ayrıntıyı görüşünüze ekleyin ve düşünceli olun. Etkileyici bir görüş paylaşmak için, verdiğiniz önemi soru sahibine göstermeniz gerekir. Öylesine yazılmış, özensiz bir görüşü kimse sorusunun en tepesine taşımayacaktır; bunu unutmayın.

Görüşlerin kapsamlı, uzun ve doyurucu olması hem okuyan için hem soru sahibi için müthiş bir keyiftir. Topluluk sizin görüşünüzü gördüğünde vakit ayırıp size odaklansın istiyorsanız, konuyu geniş bir bakış açısıyla ele almalı, soruda geçen kelimelerle paralel açıklamalar yapmalısınız.

Küçük bir not: Sistem otomatik EİG seçerken sorudaki kelimelerle ortak kelimeler içeren, soruya doyurucu yanıt veren uzun ve ayrıntılı görüşlere daha sıcak bakıyor :)

Tüm iniş takımları açıksa, sizi piste alalım!

KS'de En İyi Görüş Yüzdenizi Arşa Çıkartacak Formülleri Açıklıyoruz!

Buraya kadar her şey tamamsa, sizi Görüşlerin Ustası olmaya davet ediyoruz KScanlar! Yardımlaşan, birlikte öğrenen, bildiklerini öğreten ve topluluk ruhunu parıl parıl parlatan görüşlerde buluşmak üzere!

KS'de En İyi Görüş Yüzdenizi Arşa Çıkartacak Formülleri Açıklıyoruz!
97
144
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşleri

 • Gizli Üye

  Öncelikle teşekkürler ellerinizle sağlık 😊 zaten gundelik , sosyal & özel hayatımızda bunları yapıyor olmamız gerekiyor farklı birşey degil. İnsanlar insanların farklılıklarına saygı duyabilmeyi bir türlü benimseyemediler. Genellikle farklı birşey gördüklerinde kötü söz çirkin yorum yapmaktan kendilerini alikoysalar bu tür olaylarla karşılaşmayacagiz veya bir nebze azaltmış olacağız. iyi günler 😉

 • beyazorkidem

  Teşekkür ederiz bilgilendirme için çok faydalı olmuş. ❤️

En İyi Erkek Görüşleri

 • BekirD

  Egi kazandık ne oldu hiç
  Herkes beni tanisa ne olur hiç
  Birilerini tanımısim ne olur hiç
  Hepsi koca bir yalan bir engel ya da yani üyelik hersey yeni baştan başlıyor
  Birde sosyal fobikler var sanal alemde gizli üye oluyorlar çözüm bunlara lazım
  Emeğinize sağlık herkez için en güzel bence olmuş 😊😊😊😊😊😊
  ❤ ❤ ❤ 🌷 🌹 🌹 🌹 ❤

 • Espadon34

  Bu anlattıklarınıza göre eig verenler 5-6 sene önceki kaliteli olgun üyelerdi. Şimdi üyeler işine gelen yani beklediklerinin yazıldığı görüşleri seçiyorlar. Bu kurala göre eig seçiliyor olsa benim oranım % 70 altına inmezdi. 😎

Senin görüşün nedir?

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

95142
 • Kış-Güneşim

  Eig verdiğiniz için teşekkür ederiz, devamını bekleriz, by..

 • novel

  Daha basit bir yolunu öğrettiler 10 kişiyle anlaş keyfi yaşa ama pek hoş değil ki 😊

 • kakilakuku

  Teşekkürler hatırlatma ve bilgilendirme için

 • fangoria

  Güzel bir hatırlatma olmuş

 • Pikachu35_

  Hiç güleceğim yoktu. Sadece arkadaşlarının sorularına görüş paylaşıp eig alanlardan da bahsetseydiniz daha inandırıcı olabilirdi. Ayrıca eig oranı da soruyu soranlar da umurumda değil😏

 • moonandsea

  görüşün eig seçilemesi için bence de detaylı ve doyurucu olması gerekli ya da gerçekten, zekice yapılmış espirili görüşlerde eig verilmeyi hakkediyor.
  Sorulara yorum yaparken genelde olabildiğince sade bir dil kullanmaya özen gösteriyorum. Sonuç olarak soruyu/bence yi hazırlayan, emek verip bir soru ya da bence hazırlamış hakkında bilgi sahibi olduğumuz bir konudan bahsediyorsa, özenli davranmak lazım...

 • aSeS_06

  Yani bildiğim ya da tahmin ettiğim şeylerdi diyeyim. Ama siteyi tam keşfedemeyenler için güzel açıklayıcı bir içerik olmuş.

  Eig için detay ve konu ile alakalı bir görüş olması çok önemli.

  Sorularda bildirdiğim görüşlerin hepsine yakınını , sistem otomotik seçtiğinde kesinlikle benim görüşümü seçer, bu da yukarda belirtilenlerle aynı doğrultuda hareket ettiğim için.

  Sonuç olarak içeriği ciddiye almanızı tavsiye ederim👍

 • recalar

  Yine yeniden güzel bir bilgilendirme olmuş lakin her yerde olduğu gibi burada da aynı şeyler var. Mesela pembelinin birisi çoğu youmlarında iki kelime yazıyor ve -ki çoğu hakaret ve yetersiz bilgi- bu hanım kızımızın eig i bir ara % 80 lerden fazlaydı.

 • iSooo1

  Guru olmak için tırnaklarımla hiç bir yeri kazımadım :D parmaklarım yetti taam mı eig yüzdesini arttırmak için de böyle bilgi alan kişi ne bilim tuhaf :D Bence eigi boş ver dostum yapman gereken en iyi şey soruya verilebilecek en doğru ve yerinde cevap olmalı ki karşı tarafa yardımın dokunsun... Bu arada tüm yazılarını okumadım sadece 2. resimin altında ki yazılara kadar okudum...

  • En iyi yorum seçebilme şansım var mıydı, varsa bu oydu...

  • Teşekkürler 😅

 • By_Cola

  Yani şimdi ben sizin bu anlattığınız kurallara uyarsam!!! başka bir deyişle yorumumu uzun tutup bencenizdeki kelimleri kullanırsam sistem otomatik olarak bu bence için benim görüşümü mü lig olarak seçicek.🤔... Hımmm..! Oldukça cool..!😅

 • Volkan_91

  Bence bunun için kendisini kasmak, süslü laflar etmek için en iyi görüş almaya ısrarla almaya çalışmaya gerek yok Akıllı mantıklı konu ile ilgili güzel cevaplar verildiği zaman zaten seçiliyor.
  Fakat bazen kararsız kalabiliyoruz bunun içinde sistem bizlere yardımcı oluyor.
  Bilgilendirici bence için bende teşekkür ederim güzel bir bence olmuştur, teşekkürler.

 • The_Quest

  ve ne yazık ki sayfada ben gibi görüş yapana denk gelmedim sayfa sahibi bunu görmemen ne üzücü destan destan görüşler yazarımda biride allah razı olsun demez erkekler karı kız derdinde kızlar kafa denginde biz savrulan yaprak misali ordan oraya ne güven kaldı ne değer mesele eig değil mesele insanlıktan çıkmış haldeyiz farkında değil kimseler.. saygılar bakalım güzel dile getirmişsin bakalım senin terazi nasıl tartıyor göreceğiz..

 • Se_Me-77

  Bildiğim konuda görüşümü yazarım anlamadığı bir şey , detay isterse anlayana kadar anlatırım. Bunları yaparkende , azarlar gibi değil sakin bir dille yaparım. Artık takdir soruyu sorana kalmış

 • Soruya yanıt mantığı ile hareket edilirse yeterli olacağı kanaatindeyim.
  Yani soranın zihninde olası soru işaretleri bırakmayan yanıtlar daima en iyi görüşün favorisi olur.

  cut.

 • jcometopapa

  Bu bence de eig yi kapmak için uzun bir yazı yazayım diyorum ama aklıma fazla birşey gelmiyor, diyecektim ki birden aklıma bu konu hakkında uzun bir yorum geldi gibi oldu. Bilgili ve ilgili yorumlar üyenin sizin yorumunuza aydınlanması o soruda eig seçilmesinde olumlu bir etken oluşturmaktadır. Otomatik olursa eig benim sanırım ❤️😊

 • @Kizlarsoruyor önerdiğin yöntemler evet mantıklı fakat insanlar yalnızca takipçilerine EIG veriyorlar. En iyi olan görüşü sevmiyorlar. O yüzden bu önergelerin hepsi düşer.

 • Kerem95

  insanlar genel olarak bir cumle kurmaya useniyor. 1-2 kelime seklinde cevap yaziyorlar.
  mesela bu bencenize bile 5 xper almak icin samimi olmayan tek atimlik kelimelerle gecistiriyorlar.
  bu da bu platformun kalitesiz ve atistirmalik bir site olmasina sebep veriyor ki bu da pek umurunuzda degil. tiklanma olsun yeterli sizin icin

 • Ben yazılanların hepsini farkında olmadan yaptığımı fark ettim açıkçası şaşkınım neden eig seçildiğimi genelde şimdi anlıyorum güzel bence KS ekibi elinize sağlık

 • Teşekkür ederiz, emeğinize sağlik 😊
  Ben eiglerimi itinayla kendim seçerim 😀

 • UNNkNOWN35

  Sistemden daha çok eig alıyorum ☺️
  Şaka bir yana tüm detaylara katılıyorum Emeğine sağlık Seninde 🙏🏻

 • Sistemin e. i. g seçmesinde hangi algoritma ve yazılım kullanılıyor. neye göre seçiyor? uzun süredir buradayım ama hala anlayamadım. Random seçiyor sanırım. Çünkü bazen sistemin seçtiği e. i. g lerde kendi görüşümü beğenmediğim oluyor.

 • Zorba_06

  yazdıklarınızın hepsini uyguluyorum galiba. öyle olmasa 10 gün içinde 100 den fazla görüşüm EİG seçilmezdi diye düşünüyorum.

 • Teknikler güzel teşekkürler ama şu fikir mevzusuna biraz takıldım. Kimilerine kaç çeşit delil getirirsen getir at gözlüklerini çıkarmıyor. Beyin bedava diye heralde..

 • mehcab

  Çok kimse EİG yi hep abuk sabuk cevaplara veriyor ne yapsan fark etmez.. yalnız gerçek burada görüş paylaşan ve soru soranlar gerçeklere EİG veriyor.

 • EİG seçiminde sadece 4 üye ile sınırlı olması bazen "tüüh ya" dedirtebiliyor; paylaşımlarımda dörtten fazla güzel görüşle karşılaşabiliyorum. Bunun için gayet fevkinde bir güncelleme gelemez mi acaba?

 • SinirliBiber

  Genelde bilgimin olmadığı paylaşımlara, özellikle sorulara yorum yazmıyorum hiç. Bildiğim bir şey varsa da asla öylesine yorum yapmıyorum. Bu yüzden her gün onlarca EİG bildirimi alıyorum. Demek ki faydası büyükmüş.

 • Yorum yaparken yıkıcı değil de yapıcı olmaya özen gösteririm. Detaylar önemli gerçekten. Bazen sihirli bir cümle bile başkasının hayatını olumlu yönde değiştirebilir.

 • eylemsen

  Zaten kendiniz gibi olduğunuz zaman bunların bir çoğu kendiliğinden oluşabilecek şeyler bence. Ayrıca kalp kırma ve inatlaşma konusunda da ne kadar dikkat ederse etsin bazı insanlarda kişisilik meselesidir bu durum

 • serikatil55

  "detaylı görüş yazın" fotosunu ben yayınlasam, kezbanın biri şikayet eder; sayfamı kapattırır; eminim.

 • O konuda sorun yaşamıyoruz. Bir çok güzel soru vaktinde değeri bilinmediği için altlarda kalıyor. Süper soruları seçenler kimlerse gece 10 12 de seçim yapmak yerine daha erken saatlerde seçimi yapsalar fena olmaz bence🙏🏻🙏🏻

 • 73dilaa

  Bu harika bilgilendirme için teşekkürler 🙏 süper bence.

 • Aaa benden bahsediliyor sanki burda :) Arkadaşlar formülü söylüyorum benim gibi mükemmel bir insansanız Eig oranınız artıyor 🥰

 • ronaldo_66

  Benim son zamanlarda en az 50 60 tane EİG seçildi ama EİG yüzdem artmadı üstüne azaldı hatta xper bile gelmemiş neden?

 • Krem şanti mi o? Yararlı paylaşım adına teşekkürler.

 • gizems0ylu

  Faydalı bilgiler için teşekkür ederim. Ellerinize sağlık.

 • masumcocuk34

  güzel bir açıklama olmuş, bilgiler ve tavsiyeler için teşekkürler. özellikle sistemin neye dayanarak eig seçtiğini merak ederdik, tüyo vermeniz de güzel olmuş :)

 • Anqry

  Çok doğru gerçekten dedikleriniz. Farklı görüş bile olsa saygısızca sözler yoksa insan o kişiyi en tepeye çıkarabiliyor.

 • hepsini birer birer okudum, hepsini, aklımda kalanıyla uygulamaya çalışacağım :*

 • emiramm

  Hiç uğraşamam 7 Xper puan için bir yerlerini yipratmaya

 • --Altus__

  Ne kadar yazsanız boş. Herkes eig seçildiği kişiyi seçiyor. Görüşler mantıklı faydalı şu bu diye ayrım yapılmıyor

 • Tersy

  Her zaman kendi fikrimi söylüyorum, sırf Eig alacağım diye karşımdakinin istediği cevabı vermem. Sadece bildiğimi ve gerçekleri yazarım.

 • Olmasada_olur

  Bazen sadece kendin olmak eig almak için yeterli oluyor. Sistem de beni seviyo zaten sıkıntım yok bu konuda :) teşekkürler

 • Bilgilendirme için teşekkürler mümkün mertebe açıklayıcı olmaya çalışırım

 • Eig düştükçe sinir oluyorum. Bende takıntı oldu düşmesi. Düştüğünü gördükçe değişik oluyorum. %20 yi geçemedim

 • Çok güzel bir klavuz olmuş inşallah herkesin işine yarar 🥰

 • _ΛqresiF_

  Görüşlerimi eig seçmeyen üyelerin şarj aleti bozulsun amenn fjsjfjfj
  Faydalı bir paylaşım teşkürler...

 • Teşekkürler güzel bilgilendirme fakat söylediğim sözler insanların ağrısına ilaç olmuyor doğruları söylediğim için o yüzden eig pek mühim değil

 • Minel-Ask

  Kule kule iniş izni istiyorum kule.😂😂

  Teşekkürler aydınlatıcı bilgiler için.😊

 • Güzel bir derleme ve sunum olmuş, ellerinize sağlık

 • Gamzekrt

  Bilgilendirme için teşekkür ederim. bir çok konuyu öğrenmiş oldum 👍❤️

Yükleniyor...