KizlarSoruyor'un Mavili Abazanlarından Daha İtici Üye Tipleri: Pembeli Fenomenler

GerminalC

Öncelikle tamamen kişisel fikirlerim olduğunu söylemeleyim. Belki sevgili ksBence adminciğim bana kızacak ama yine de yazacağım. Sonuçta eleştiri hakkımız var. Sınırları aşmışsam silerler yazımı.

Mavili abazanların amacı belli

KizlarSoruyor'un Mavili Abazanlarından Daha İtici Üye Tipleri: Pembeli Fenomenler

En sevdiğim üye tipleri. Kimseye zararı yok. Engellenip duruyorlar zavallılar. Biraz akıllı olsalar sanal alemin nimetlerinden faydalanacaklar doyasıya ama kafaları basmıyor hiçbir şeye. Özel mesajdan şeyinin fotosunu atınca kızlar hemen tav olup, üzerlerine atlayacak sanıyorlar. Atlayan nadir de olsa var ama en güzel kızlar zeka ile tavlanır. Bazen bana bile yürüyorlar. Neymiş efendim gözlerim kıza benziyormuş. "Cami duvarına mı benziyorum?" diye karşılık veriyorum ama anlamıyorlar. Neyse biz konumuza dönelim. Şu fenomen pembelilerin genel özelliklerinden bahsedeyim.

Soru sorarlar ama görüşlere bakmazlar

KizlarSoruyor'un Mavili Abazanlarından Daha İtici Üye Tipleri: Pembeli Fenomenler

Herhangi bir konu hakkında soru sorarlar ama dönüp bakmazlar bile ne olmuş, ne konuşulmuş? Hemen arkasından başka bir soru sorarlar. Görüşlere nezaketen de olsa bir bak ve +1 xper kazandır görüş paylaşana. Ne kaybedersin? Bir de bunları ciddiye alıp uzun uzun cevap yazan üyeler var. Emeklerine yazık o üyelerin. Kime yazdıklarını bilseler yazmazlar.

Profil fotoları olmaz

KizlarSoruyor'un Mavili Abazanlarından Daha İtici Üye Tipleri: Pembeli Fenomenler

Profil fotoları olmaz ama egolarından da geçilmez. Genelde çiçek, böcek veya çok güzel bir kadının fotoğrafını kullanırlar. Sonra benceleri vitrine çıkar, haftanın editörü seçilirler ve aynanın karşısına geçip işte ben buyum diye triplere girerler. Vallahi buradan bakınca çok itici duruyorsunuz.

Nefes almadan bence yazarlar

KizlarSoruyor'un Mavili Abazanlarından Daha İtici Üye Tipleri: Pembeli Fenomenler

Art arda benceler yazarlar ve hiçbiri özgün değildir. Sağdan soldan bulup buluştururlar. Uyanır uyanmaz bence yazarlar sonra kahvaltı yaparlar. Gece uyuyamazlar ne yazacaklarını düşünmekten. Bencelerine gelen görüşlere yazmazlar ama bir eleştirirseniz anında düşman olurlar. Koskoca fenomen eleştirilir mi hiç? Ulan yazdığın bence kadar ders çalışsan ülke kalkınır anasını satim.

Fırsatı kaçırmazlar

KizlarSoruyor'un Mavili Abazanlarından Daha İtici Üye Tipleri: Pembeli Fenomenler

Dünya elmacılar günü, maymunları koruma günü, özel günler vs. hiç kaçırmazlar. Konu mu bulamadılar hemen illüstrasyon araklarlar bir yerlerden. Olmadı mı? BoredPanda yardımlarına koşar. O da mı olmadı? İnstagram veya Twitter da ne konuşuluyor, gündem ne olmuş hemen bakarlar. Kardeşim arada bir kendi fikirlerini yaz. İnsanlar yazabildiğini görsün. Taklit taklit nereye kadar?

Konunun özeti

KizlarSoruyor'un Mavili Abazanlarından Daha İtici Üye Tipleri: Pembeli Fenomenler

Kafası basmayanlara konuyu özetleyeyim. Neden böyle bir bence yazma kararı aldım. Çok itici olduğunuzu söylemezsek kendinizi bir şey sanmaya devam edeceksiniz. Hadi siz devam edin çok önemli değil de arkadan gelenlerde size benziyor. Siteyi mahvettiniz. Eskiden gelen üye buradan ayrılamazdı. Eğlenirdik, sohbetler muhabbetler havalarda uçuşurdu. Sayenizde ne eğlence kaldı ne de başka bir şey. Sakın ben eğlenemiyorum sanmayın. Koskoca FemFenomenoyum ben. İstediğim zaman eğlenirim. Diğer eğlenmek isteyen üyelerin haklarını koruyorum. Mahkeme duvarı suratlı Fenomen istemiyoruz.

Sevgilerimle,

EİÜKD kurucu üyesi GerminalC

Eğlenmek İsteyen Üyeleri Koruma Derneği

KizlarSoruyor'un Mavili Abazanlarından Daha İtici Üye Tipleri: Pembeli Fenomenler
14
21
Görüşünü yaz
14Kız Görüşü
21Erkek Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

 • majestetuncay

  Önceden zevkle gazetelerimizi okurduk, sonra burada çatır çatır tartışırdık, birbirimizi kırmadan, keyifle.. Saçma sapan magazin soruları görmekten gazetelere küstüm, okumak dahi gelmiyor içimden..
  Birde sorusu, bencesi vitrinde kalsın diye olmayan fanteziler üreten, her biri sorsan moda tasarımcısı, moda ikonu olan ama sokağa dahi çıkamayan ablalarımız var.. Onlara değinmeliydin hocam :)
  Derneğe üye olarak alır mısın beni hocam, ben çünkü makara yapabildiğimiz, zeki sorular olan, dönemi çok özledim..

  SevdimKatılmıyorum 6 Kişi
  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • azerbaycan29

  Aynı sorunlar facebook'da da oluyo.. durum paylaşırlar, yorumlarda hatta kavga edenler bile oluyo, ama bir de bakmazlar, istemedikler, düşüncelerine zıt yorumlar yazanları da hemen engelliyolar

  Malesef sanal dünyanın dezavantajlarındam biri, düşünceleri karşılıklı paylaşmak fırsatı reeldeki gibi olmuyo

  Emeğinize sağlık :)

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1320
 • Affedilmeyen

  Sitedeki fenomenlik olayı patladı gitti
  elbet hak ediyorlardır bu payeyi alan kişiler ama bedavaymış gibi bir his vermeye başladı bu ünvan
  sanki birazcık topuzun ucu kaçtı gibi.
  sorulan sorularda magazin haberlerinin özeti gibi birkaç yerden araklayıp sonra onu kendince yorumlayıp yazmakta cabası..
  Sitenin tanınırlığını sorgulatıyor bazen yeni gelen kişilere..
  bilemedim ne olacak sonumuz:)

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Mr-GYC

  Hahah hak vermemek elde değil. Geçenlerde bir genç kız arkadaş bir konuda soru sormuş ve bende biraz uzunca bir yazı ile yardımcı olmaya çalıştım. "Hay çalışmaz olaydım" dedirtti. Bana çıkıp "Bu kadar uzun yazmana gerek yoktu, çok fazla önemsemişsin" dedi. Yani amacını bir insan bu kadar belli eder. Amacı bilgi edinmek değil "goy goy" yapmak.
  Ayrıca şu sitede bence adı altında o kadar içi boş yazı yazılıyor ki. Magazinsel ve kişiyi öven yazıları görmekten son derece rahatsızım. Magazin okumak istemesem, gider kelebek falan okurum. Yazmak uğruna yazan çok insan var maalesef. Sonuç: Niteliksiz Yazı..
  Eline sağlık...

  Sevdim 4 Kişi
  Yorumla
  • GerminalC

   Ne yapalım bilemedim. Yeni düzene mi alışalım yoksa isyan mı çıkartalım :D

  • Mr-GYC

   İsyan çıkarmak değil de düzeni bozanları düzeltsek daha doğru olur sanırım :D

  • GerminalC

   Düzelmez onlar :D

 • _GerdekBasan_

  Eline sağlık abi, her kelimesine kadar katılıyorum :D
  heleki o sordukdan sonra puff olanlar :D

  Sevdim 4 Kişi
  Yorumla
 • Mazisen

  Budur 👏👏👏 Ciddi, ciddi doğru söylüyorsun. Hayır uzun uzun yazdığım cevaplar oluyor. Yani bir '' Değil mi.. '' , ''Seni anlıyorum...'' yaz ya ya da +1 ver. İnsan kendisi kötü hissediyor.. Emeğine sağlık. Bu arada doğru demişler gözlerin kız gözü gibi diye :P

  Sevdim 2 Kişi
  Yorumla
  • GerminalC

   Yazarlarsa incileri dökülür hanım kızlarımızın :D Desteklediğin için teşekkürler.

   Hiçte kız gözü değil :D :D

 • Hüzün_Kovan_Kuşu

  Bence sorularının günün sorusu seçilmesini istediklerinden böyle yapıyorlar. Bakıyorlar haber kaynaklarından ve moda ve magazin alanında ilgi çeken ne varsa alıyorlar. Ama haber sitesinin hemen yanında yer alan Hakkâri operasyonları ve şehitleri sayfasına göz attıklarını hiç sanmıyorum.

  Sevdim 2 Kişi
  Yorumla
  • GerminalC

   Seçilsin de amaç nedir onu anlamıyorum :D
   Dediğin gibi pek duyarlı olduklarını ben de sanmıyorum

  • Hülya Avşar'ın tweet'ine Demet Akalın'ın yazdıkları sitede 1 hafta kaldı. Ona şaşırdım. Ki Demet Akalın Türkçe yazmasını bile bilmiyor. Twitter'daki sayfasındaki yazılara bak, Türkçeyi katletmiş resmen.

   Herkes-Herkez

   bu yanlıştan bile daha beter. 10 bin lira paltoya veriyor ama 15 liralık TDK sözlüğü alamıyor kendine. Hülya Avşar da saçmalamış ve sitede bu iki kadının düellosunu gözüme soktular resmen.

  • GerminalC

   Şeyma Subaşı falan da mahvetti bizi :))

  • Hepsini Göster
 • MysteryLady

  Takip ettiğim pembeliler dışında diğer pembelilerin bencelerini okumuyorum. Özgün bence yazan çok az. Her zaman ki gibi doğru bir gözlem olmuş. Mesaj gereken yerlere giderse siteye belki özgünlük gelir. :)

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Wimpy

  ben onların çoğunun bot hesap olduğunu düşünmeye başladım artık maksat siteyi google aramalarında sıralamaya sokmak olsa gerek. ayrıca bir üyenin reklam içeriklerinden memnun olması ya da kazancı olmadan reklam içerikleri hakkında paylaşım yapması da bana pek mantıklı gelmiyor zaten.

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
  • GerminalC

   Ben de admin olduklarını düşündüm :)

  • Wimpy

   ya admindir ya da admin çalışanı işte :D zaten çoğunu fenomen olmadan önce hiç görmedim sitede ya ben kaçırdım ya da birden ortaya çıktı bunlar haha :D

  • GerminalC

   Adminlerin 2. hesabı olsuğundan adım gibi emin olduğum bir üye var aslında ama site kuralları işte :D

 • blablacı

  Hakkaten su bence isine bir el atsinlar yazamayanlar zoraki bence yaziyorlar sacma sapan konular gayette dumduz tatsiz tuzsuz... onu bendr yazarim dicegim seyi niye okuyayim yaa...

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • _TombikBey_

  Sitede herkes fenomen olmaya başladı. Fazla bir emek vermeden, sitede fazla aktif olmadan fenomen olanlarda var. Fenomen olanlara bir seyler oluyor sonra. Sanki dersin ki siteyi satın almışlar. Sokakta karşımda konusamayacak kapasiteye sahip, burada elizabeth takılıyorlar. Fenomenlikleri alınsın abi. Veya bir akşam alkol alip o kafa ile hesaplarini kapatsinlar, kendi kendilerini imha etsinler..
  Amin😄

  Sevdim 2 Kişi
  Yorumla
 • UnMoved

  Emegine saglik sefim..
  Gercekten bazen benceleri okumak icin aciyorum hic okuncak birseyler yok hep ayni seyler.. :/

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • 1-Floki-1

  Ben bura sövmer grldimm yaâaa... Hacı sövemeye gelenlere de çekici bencesi yazıver. Buraya karı kız-Özellikle bakirelere ve hıyarın üstüne oturdum bisi olmmjs mudur arkideşler? Diyen kız/erkek/hayvan topuna sövmeye geldim ya burası sövüşün yri... Kızlar sikkmdr değil gözüm sövüşte...

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Deepblue_34

  Onlar yüzde yüz bot başka açıklaması olamaz +2 sorular +5 benceler hariç ne bir yorum nede başka bir aktivitede görebiliyoruz

  Emeğine sağlık

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Rebirth

  Kimleri kast ettiğini anladım abi çok güzel noktalara değinmişsin :D
  Dediğin gibi aşırı havalılar ve fake foto ile gezmeye bayılırlar :D
  Hazır içerikleri bence yapıp kendilerini editör sanıyorlar :D

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • KizÜye_

  Koskoca Femfenonenoyu bile delirttiler... vallahi yaziklar olsun, boylari poslari devrilsin tüüühhh😂😂😂😂😂

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • _TuMuGu_

  Parti kur oy verelim 😄 hakkaten pembeli fenomenler ayni estetikciden cikmis ünluler gibi profiller benceler hepsi birbirine benziyor 😄
  Fenomen olmayinca atip tutmak da ne guzelmiş 😂

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • RuhAsstası

  Geçen paylaşım yapmışlar en süper sorular soran 10 üye bak sen 😃 Ulan 1 tanesi hariç hepsi kopyala yapıştır yapıyor onu da belirttik ama cevabı kaldırıp uyarı mesajı atmışlar. Akıllı ol tekrar ban yersin ! 😃

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • bunasııladam

  Uzun olacak gibi özeti sonda!
  Siteyi benim dışında eğlence amaçlı kullanan pek görmedim açıkçası varsada azdır şimdi senin sorularındaki fotoğraflarıda biliyoruz deyip yafta yapistiracaklar olsun cahilliklerine bu yakışır deyip fenomenlere gelmek istiyorum; fenomen olmak için bir yerlerini yırtıp sonrada içerik üretmeyenler var ve işin kolayına kaçıp siteyi habes sitesine çevirdiler. Diger husus ise karakter meselesi çoğu çift karakterli güzellik benceleri yazıp o etiketi takmış kendine ama biliyorumki arap bacidan farkı yok çoğunun 😊

  SON (AHA BURASI)
  Baya da uzun oldu yazı sıkılan olursa okumasın s. gitsin! Sadece sonunun okuyan arkadaş aynısı sizinde içinde geçerli😀

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Duygusalgenc22

  Çok yerinde ve kaliteli bir bence olmuş. Eline sağlık abi. :)

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • novel

  Eline sağlık böyle eğlenceli benceleri görünce keyfim yerine geliyor. gaza geliyorum yazmak için ama şu aralar biraz gözlem deyim :D

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
  • GerminalC

   Yaz gitsin :D

  • novel

   Genelde bencelerime eğlence katmayı sevenlerdenim :) Sitede amaç biraz eğlenelim değil mi:) canı gönülden tebrik ederim

  • GerminalC

   Keyifle okuyorum bencelerini :)
   Teşekkür ederim

  • Hepsini Göster
 • Yeniden_baslasin

  Bu site gerçekten güzel. bence gençler değerini bilmeli, arkadaşlık sitelerinden çok farklı birbirinize hayat ilgili çok şey ogretebileceginiz ve ciddiye alınan bir site yazdıklarınız değerli, çünkü herkes okuyor (üye olmayanlarda sitedeki yorumlari okuyabiliyor) ve kendini geliştirmek ile ilgili bir kazanım elde ediyor. cinsel kategoride problem var ciddiye alınacak bir yer değil. Bilimsel gerçeklere dayanmayan sağdan, soldan, saçma bilgiler var. elbette hata yapacaklar. Ancak dikkatli olmaları gerekir. bilmeden bir arkadaşınızın hayatını negatif yönde etkileyebilirsiniz.

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
  • GerminalC

   Cinsellikteki konulara pek güvenmemek lazım. Haklısınız :)

 • Daha Fazla (13)
YÜKLENİYOR...