İlk buluşmada yemeği kibarca yiyen kız mı, doğal yiyen kız mı makbuldür?

İlk buluşmada yemeği kibarca yiyen kız mı, doğal yiyen kız mı makbuldür?

1|4
126113

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Allah ne verdiyse yemeliyiz normalde ama suyu bile catal kaşıkla içecek kıvama geliyoruz heyecendan

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 112

• Her zaman dogal olan makbuldur..

0|0
    0|0
  • İlk buluşmada doğallıktan yana olunur, sonrasında yıllar içinde olay "DÜZGÜN YE ŞUNU!" ya kadar gidebilir. İlişkide ki yüzgöz olma boyutuna göre...
    En güzeli herkesi olduğu gibi kabul etmek ve özellikle ikili ilişkilerde saygıyı her daim korumak, mümkünse her anlamda karı-koca olunsa dahi yüzgöz olmamaktır.

0|0
    1|0
  • Doğal yiyen kız. Çünkü evliliklerin çoğu insanların sevgili iken kendileri gibi davranmayıp rol yapmasından dolayı bitiyor. Dolayısıyla evli çiftlerin ortak şikayetlerinin başında ''evlenince çok değişti'' argümanı geliyor. Oysa kişi evlenince değişmiyor , sevgili iken olduğu gibi davranmadığı için değiştiği sanılıyor.
    Her zaman doğallıktan yanayım.

1|0
    0|0
  • Yapmacık kibarlık iyi olmaz tabi ki sonra ilerde bir bakarsın içinden canavar çıkmış ha ama yemek konusunda da aşırı hassasım yemek görgü kuralları aşırı önemli benim açımdan çok kötü yemek yiyorsada ömür geçmez o kişiyle.

0|0
    0|0
  • Ağzını şapırdatmasın ağzında yemeği göstermesinde istersen direk tabaktan ağzıyla yesin :) Gerçi bu kız erkek fark etmez aynı masada yediğimiz kişilerin tamamı için geçerli :) He bide soğanlı sarmısaklı yemesin eğer uzun süre yakın olucaksak.

0|0
    0|0
  • Karşındaki kibar olduğunda sende psikolojik olarak kibar davranmaya çalışıyorsun, alışık olmadığın için de elin ayağına dolaşıyor. Bu yüzden doğal olmak her zaman iyidir.

0|0
    0|0
  • Mümkünse pizza lahmacun yerken çatal kaşık kullanmasın çok yapmavık oluyo abi lahmacun pizza dediğin elle yenir eline alacan dalacan

1|0
    0|0
  • Doğal yiyen kız. Doğallıktan kastım ağzına yüzüne bulaştırarak yemesi değil, böreğin, pizzanin hakkını vererek eliyle yemesi :). ( pizzayı çatal bıçakla yiyen gordüm yahu bu kadar da sosyetik olunmaz)

0|0
    0|0
  • Yemek yeyisi tek basina bir kriter olamaz. Hem zaten ilk bulusmada istesede dogal yiyemeyecektir. Gerek de yok illa dogal yiyecem ya da kobar olacam seysine...

0|0
    0|0
  • Doğal yeme şekli adab-ı muaşerete uygun olan makbuldur.

0|0
    0|0
  • kadının doğalı güzel böyle ay kibar olacağım iye mıy mıy yiyen kızlar garip çünkü sen ileride bir çift olacaksın ve insan eşinden yemek yerken utanmamalı tabi nezaket kuralları da önemli

0|0
    0|0
  • Kadın bakımlı olduğu kadar kibar olmak durumundadır, ayrıca çok yakışıyor kibarlık.

2|0
    1|0
  • İlk buluşmada illa yemek yenmeli mi peki? Hadi benden de farklı bir soru :)

1|0
    0|0
  • doğallıktan yanayım ama hayvanlar gibide yemesin tabi :)

0|0
    0|0
  • Doğallığın tadı başkadır. Önce farklı, sonra daha farklıya gerek yok. O bile bir nevi riya sanki.

0|0
    0|0
  • Fazla cep yakmayan kız makbuldür. Nasıl yediginin bir önemi yok. 😁

0|0
    0|0
  • Pizza falan neyse de makarnada bari çatal kullansın ya.

0|0
    0|0
  • Doğal takılan kız makbuldür ama ilk buluşmada yemek yemek baya sıkıntı kendini rahat hissetmiyorsan tabi

0|0
    0|0
  • Doğal olsun, kendisi olsun. Yapmacık olduğunu anladığım an soğurum, doğal kız candır.

0|0
    0|0
  • Yavas yiyeni sevmem
    Karsimdaki yerken benimde istahimi acmali

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    92

Kızlar Ne Diyor 125

• Kibarca yemek en uygundur. Ben normalde neysem dışarda da oyumdur.
    Bir spagettiyi çatal kaşıkla dışarda nasıl yiyorsam evde yalnızken de öyle. Ya da et vs işte.
    Ama pizzayı çatalla yemekte kalkıp kibar olucam diye saçmalıktır..

0|0
    0|0
  • Biz ilk buluşmada kumpir yedik, erkek arkadaşım ne kadar iğrenç yiyorsun demişti. Kumpir nasıl iğrenç yenir diyenler için ben kumpirin içini deşer turşusunu falan ayıklarım her yer kirlenir :D

1|0
    0|0
  • Görgü kurallarına uygun biçimde doğal yemeli. Kibar olayim derken yapmacik olan kizlardan cabuk sogur erkekler.

0|0
    0|0
  • Yemek yemenin de rolü olur mu🙄 normalden farklı yemek yemedim hiç 😂 masa konseptine göre yerim işte

0|0
    0|0
  • Doğal olmayı kaba olmak ile nasıl bağdaştırdınız siz şimdi kadın zaten fıtratı gereği kibar, zarif ve narindir yediğin yerin de yemeğin de konseptine uymak temiz yemek önemlidir ama insanların karşısın da çorbayı çatalla içmeye çalışıp iştah da kaçırmayın tabii bir de ilk buluşma da bir şeylerin içilmesi daha makbul olur bence heyecanlanan ve kendini anın atmosferiyle ifade edemeyen çift için güzel bir kahve gibisi olmaz yemeği boşverin de ilk buluşma da beddua yememeye bakın siz haydi selametle 😁😁

1|0
    0|0
  • Kendisi gibi olmalı her anlamda olmadığı biri gibi davranıp kendine aşık etse bile başka birini sevmiş oluyor adam bunun insana hissettirdiği duygu da kötü

0|0
    0|0
  • İlk buluşmada kibarca yiyen kız, evlendiğinizde afedersiniz hayvanca yer. Onun için kibarca yiyen kızlardan kaçın beyler.
    Doğal yesin, kendisi olsun her türlü kabul edilebilir.

0|0
    0|0
  • çokda aşırıya kaçmadan doğal olarak yanı avvfmnsfmcn

0|0
    0|0
  • İlk bulusmada yemek yemem biseyler icmeyi tercih ederim sonraki bulusmalarda dogal olurum ben şunu yemem ben bunu yemem diyen tiplerden degilim gömerim 3 ceyrek kokoreçi 😂😂

0|0
    0|0
  • Bence herkes normalde de kibar yerse alisir ve zorlanmadan sevgilisinin karsisinda da yemek yiyebilir

0|0
    0|0
  • Ben öküze bağlıyorum ya ama bence kibar olucam diye kasıntı bir hale bürünmektense doğal olup öküze bağlarım

0|0
    0|0
  • Kibar. Ilerki zamanda zaten rahat olur doğal yer. Ama kesinlikle ilkler böyle hayvanımsı olmamalı. Elit olduğunu belli etmeli

0|0
    0|0
  • Doğal olunmalı ama insan ilk buluşmada sohbet muhabbetten dolayı pek yemeğe odaklanamıyor haliyle kibar oluyor..

0|0
    0|0
  • her zaman nasıl yiyosa öyle yesin hanzo gibi saldırmıyodur kimse diye düşünüyorum

2|0
    0|1
  • salak mısınız nesiniz ya yemek bu normal yersin sonra sçmaya gider taharet parmağınla kçini yıkarsın olay bu yani amma buyutuyosunuz

0|0
    0|0
  • Ben kibarca yerim her zaman kız arkadaşlarım diyor bu ne 😅 ama benim doğal yeme şeklim bu

0|1
    0|0
  • Doğal yiyen kız tabii ki. İlişli ilerleyince elbet gerçek yiyişi ortaya çıkacak 😂 bence kasmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Doğal olmalı insan her anında sadece bulunduğu ortam da biraz daha özen göstermesi yeterli

0|0
    0|0
  • Doğal ama ister istemez kendimi kasmıştım kibar yemiştim :) yemeye çalışmıştım diyim :))

0|0
    0|0
  • Bence doğal:) çünkü eğer kabaca yiyiyorsa bir dahaki buluşmaşarda öyle yerse erkek alışık olmadığından soğuyabilir soğucaksa başta soğusun

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    105
Yükleniyor...