Veda etmek, insana yeni başlangıçlar için fırsat mı sunar yoksa geçmişi özlemek için anılar mı yaratır?

İnsan, hayatında bazı anları dönüm noktası olarak kullanmalı. Bazen yeni bir başlangıç için önce eskiyi ortadan kaldırmak gerek. Ama geçmişe duyulacak özlemin de tadını bilmeli insan. Bu lezzetten vazgeçmemeli.
Veda etmek, insana yeni başlangıçlar için fırsat mı sunar yoksa geçmişi özlemek için anılar mı yaratır?Sizin için vedalar başlangıç anlamımı taşır yoksa sadece özlem mi yaratır?

#GölgeVedaEdiyor
#GölgeAdam

2|1
2615

En İyi Kız Görüşleri

• Vedalaşmaları sevmem. Vedalaşmam gereken zamanar oldu ama o anları da sıradan bir günmüş gibi yaşamayı tercih ettim.
    Her veda yeni başlangıçlar yeni özlemler demek bence.

Veda diyince aklıma geldi 👇 👌
    https://youtu.be/K52gbejQf9Y

0|1
    0|0
  • Önce geçmişteki anılarımız gelir hep gözümüzün önüne, özleriz uzun bir süre, sonra zaman geçtikçe yeni başlangıçlar yapmak zorunda kalırız. (ama geçmiş hep aklımızın bir köşesinde durur, arada sırada yoklar bizi.)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Veda etmek hem son hem başlangıçtır. Şanslı isek başlangıç son verdiğimiz şeyi aratmaz yok değilsek anılar çok can yakar.

0|1
    0|0
  • Yeni başlangıçlar sunar.. Tabi özlem varsa biraz zor olur.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 24

• Vedaları sevmeyen ben, veda kelimesi bile tek başına bile yetiyor.. Ama tabii şunu da göz ardı etmemek gerek , veda edilecek durum veya kisi onemli burada..

0|1
    0|0
  • Geçmişi özlemek için anılar bırakır. Eğer sevdiğiniz ve hala aşık olduğunuz kişiye veda ettinizse..
    Sevgi ve saygı bitmişse, ya da başka olumsuzluklar yaşanmışsa, yeni başlangıçlara fırsat sunar.

1|1
    0|0
  • Vedanı ettiğin duruma ya da neye veda ettiğine bağlı , bazen yeni başlangıçlar olur bazen veda ettiğin konu da sayfayı kapatırsın tamamen. .

0|1
    0|0
  • Vedalardan nefret ediyorum habersizce edilen vedalardan ayrı nefret ediyorum.
    O nasıl bir veda olduğu önemli ama genel olarak özleniyor geride gelmiyor..

0|1
    0|0
  • Geçmişte kalanı özlediğin sürece zaten yeni bir başlangıç yapamazsın. Özlem biter, yeni başlangıçlar gelir.

0|1
    0|0
  • Eğer karşı taraf hatırlanmaya değer anıları bir kenara bırakıp beni veda etmek zorunda bırakacak bir davranışta bulunmuşsa bana yeniden başlamak düşer

0|1
    0|0
  • Veda yok, sadece vuslati baska zamana baska diyara erteleme var.

0|1
    0|0
  • Duruma bağlı ama veda benim için ozlemden başka bişi değil

0|1
    0|0
  • Arkana bakmanın anlamı yok önümüzdeki maçlara bakalım

0|1
    0|0
  • Bir söz vardı. Unuttum. Ama doğruydu aynı bunun gibi.

0|1
    0|0
  • Vedalar olmalı bence. Gecmıse baglı kalmamalı ınsan

0|1
    0|0
  • Yeni başlangıçlar için fırsat sundu benim için. Çok da mutluyum şu an

0|1
    0|0
  • Her veda yeni bir başlangıçtır bence. Hem anılara takılıp kalırsan veda edemezsin

0|1
    0|0
  • anılar olabilir bence

0|1
    0|0
  • Her ikiside kaçınılmaz

0|1
    0|0
  • Yeni başlangıçlar için fesat sunar

0|1
    0|0
  • Yeni baslangic olabilir bazen

0|1
    0|0
  • Özlem

0|1
    0|0
  • Özlem

0|1
    0|0
  • Her ikisi de bence kişisine göre değişir

0|1
    0|0
  • Yeni başlangıçlar sunar

0|0
    0|0
  • Yeni başlangıçlar için fırsat sunar

0|1
    0|0
  • Yeni başlangıçlar yaratır

0|0
    0|0
  • Degısır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Abi hayırdır ya biyere gitmiyorsun dimi :/

0|1
    0|0
  • Eskiyi ortadan kaldırmadan önce yaşadığı tecrübeleri cebe atıp yeni bir başlangıca 1-0 önde başlamalı...

0|1
    0|0
  • Gidip dönene yeni başlangiç sayilmaz. İnsan tamamen her şeyden uzak kalinca yeni başlngiç olur.. Gidenerin yolu açik olsun.

0|1
    0|0
  • Geçmişi özlemek için anılar yaratır ve yeni başlangıçlardan kaçmamızı sağlar..

0|1
    0|0
  • İkisi de mümkün

0|1
    0|0
  • Veda bana göre yeni başlangıçtır.

0|1
    0|0
  • vedaları sevmiyorum.:(

0|1
    1|0
  • Özlem yaratır.