Hayallerinizin sınırı var mı, gerçek olmayacağını bildiğiniz hayaller kurar mısınız?

Ben gerçek olmayacağını bile bile hayal kurduğum zaman kendimi kandırıyorum gibi hissediyorum. Hayallerim bile gerçekçi oluyor. Az hayal kurarken bulsam bile kendimi gerçek hayata dönmem kolay oluyor.
Garip miyim ben?
Sizin hayal dünyanız ne alemde? Hayallerinizin sınırı var mı, gerçek olmayacağını bildiğiniz hayaller kurar mısınız??

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gitmek cesaret ister ufaklık
    Gidecegin yer neresi olursa olsun
    Sevdiklerinle arana mesefe girince
    Varış yerinin hiç bir anlamı kalmaz.
    Vedalaşmakta zor iştir biliyo musun?
    Oturursun geminin kıçına.
    Bakarsın sevdiklerine gittikçe ufalırlar ufalırlar kaybolurlar
    O zaman anlarsın işte
    Vedaşalmak asıl kalana değil gidene koyar.
    100 defa söyledim sana hüzünlü değilim, mizacım böyle.
    Bak şarabımla beraberim.
    Çocukluğumdan beri hayaller kuruyorum
    Şarabımdan Ayrılmadan hemde.
    Ben şarabımdan Ayrılmıyorum.
    O da bana bunca gidene rağmen hala hayal kurdurtmaya devam ediyor.
    Ne olmuş yani büyük adam olamadıksa?
    Hayallerimizi satmadık ya?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 82

• Yere basabildiğim hayaller kurmaktan yanayım, fazla uçmaya gerek yok.

1|0
    0|0
  • hayallerimin sınırı yok
    bu yüzden hayaller işte..
    gerçekleştirme konusunda biraz başarılı oldugum hayaller var tabe:)

0|0
    0|0
  • Hayal etmek insanı her zaman yukarı çeker ben şahsen her hayalimi de bir şekilde gerçekleştirmeyi başardım.
    ..
    ama bana göre imkansız hayal yoktur. Kurduğun hayale amaan ben ulaşamam zaten diyorsan o zaten hayalin değildir sadece istediğin bir şeydir yani senin için olsa da olur olmasa da olur kıvamındadır.

Bu yüzden bence insan hayal kurmasını bile bilmiyor. Aşk ile alışkanlığı nasıl ayırt edemiyorsa hayal ile hevesi de ayırt edemiyor.

1|0
    0|0
  • Kurarım. Hayal kurmak beyni dinç tutar

1|0
    0|0
  • Kurarım... mesela hiçbir zaman lüks bir evim olmayacak kız ayool

1|0
    0|0
  • Her şeyin fazlası zarar demişler hayal kurmakta öyle. Hayal kurmak bedavadır, fakat yarattığı sonuçlar kötü etki yaratabilir. Kurduğunuz hayaller size çalışma azmi verecekse problem yoktur; ancak ulaşmanız çok zor gözüken şeyler hayal ederseniz içinde bulunduğunuz yaşantı sizi o kadar boğar ki, kurduğunuz hayallere ulaşmak için hiçbir şey yapmama durumuna kadar gelebilirsiniz. Ben de çok hayalperestim ama her zaman biraz sınırım vardır.

1|0
    0|0
  • Hayalini kurduğum şeyin gerçek olma ihtimali milyonda bir bile değilken hayat amacım bunun üzerine kurulu.

1|0
    0|0
  • Hayallerim altında kalınca en sağlıklısı hayal kurmamak olduğu mu kavradım. Bayaller bir çeşit avuntudur zaten gerek te yok

1|0
    0|0
  • Gercek olmayacagini bildigim hicbirseyin hayalini kurmam.. :/
    Hayallerle de yasamam..
    Gercekler olmadiktan sonra hayaller birsey kazandirmiyor.. :/

1|0
    0|0
  • Hayal kurmayı bırakalı çok oldu

1|0
    0|0
  • Hayal kurmak kadar güzel bir şey var mı şu dünyada? Bence hayatımıza renk katan bir şey ama hayal olduğunu unutmamak kaydıyla. Hayal ettiğimiz herşeyin gerçek hayatta olmasını beklersek bir zaman sonra bunalıma girer intiharın eşiğine geliriz. Tabi ki gerçek olma ihtimali olan hayaller gerçek olsun ama hayaller, hayallerde güzel...

0|0
    0|0
  • insanın hayalleri bitmez. netice de düşünen bir varlık. fazla abartmamak şartıyla insanların hayal kurması normaldir. çünkü belki de herşey o bir hayal ile başlayacak.

1|0
    0|0
  • Lütfen profesyonel olduğum konuda bana böyle basit sorular sorma 😉

1|0
    0|0
  • Hayallere gem vuranlar ne yazık ki ruhen çökerler çabuk tarafından.. Çünkü insan hayal ettikçe yaşar ve mutlu olur..

0|0
    0|0
  • https://www.imgim.com/3581inciu972964.jpg

Bu dünya ne kadar gerçek ki benim hayallerim sahte olsun?

0|0
    0|0
  • sınırı var tabi..

çokça kırıldığı için , fazla ütopik hülyalara bırakmıyorum kendimi..

1|0
    0|0
  • Sayısal loto oynadım ama öyle eminim ki tutacağı dan çıkmaması mucize,,, kendi mi nasıl kaptirmisim ,,, ee noldu çıkmadı tabiki😃nasıl yıkıldım nasıl yıkıldım

1|0
    0|0
  • Ben fazla realistim. Tabiri caizse cebimdeki 10 tl ile 1000 tl'lik hayal kurmam..

1|0
    0|0
  • Hayalin kalbindeyken, hiçbir hayal fazla büyük değildir..

1|1
    0|0
  • Hayaller zaten boş

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    62

Kızlar Ne Diyor 54

• onlarca fantastik roman konusu, aşk romanı, savaş, polisiye, feminist, korku, dram, trajedi, tarihi, komedi, gençlik, bilimkurgu hatta testere kıvamında hayaller kurup günlerce etkisinde kalıp öyle yaşadığım oldu. olmayan sevgili için kendimi ağlarken bulduğum ya da kendi kurduğum korku dünyasından ötürü odamda ışıklar kapalı uyuyamadığım...
    hayal deme bana sokma beni 1 haftalık moda :D

0|0
    0|0
  • İmkansızı düşünmem imkanı olan hayallerim var gerçek olması için de elimden geleni yapıyorum yapacağım da ☺️

0|0
    0|0
  • Şimdi oturup da ne bileyim geçmişe dönsem veya bilmem ulaşılamaz bir adamın hayalini kurmak saçmalık olur tabi... ama iş kurmak, gelecekte şöyle şöyle bir hayatım olsun, insanlara yardım etsem diye umit ederek hayal kurarız illaki. Bir -dille yapılan dua vardır, bir de fiili dua. Kabul edilmesi mümkün hayaller iyidir 👍

0|0
    0|0
  • hayal kurmam

1|0
    0|0
  • Kurarım. Kaosun ortasındayken. Çözümler tükenmişken. Aklımı henüz kaçırmamışken. Hayaller kurarım asla gerçekleşmeyecek. Hatta başka başka hayatların hayallerini kurarım.

0|0
    0|0
  • Hayallerimde sınır tanımam

1|0
    0|0
  • ben bazen hayallerimde o kadar saçmalıyorum ki kendim bile hayal edemiyorum saçmaladığımı

0|0
    0|0
  • Hayır, hayallerimin belli bir sınırı yok. Olmayacağını bildiğim bir sürü hayal kurdum. Hiçbirinin gerçekleşme ihtimali üzerinde gitmiyorum.

0|0
    0|0
  • hayal kurmuyorum cunku mutlu olacagima inanmiyorum

0|0
    0|0
  • Gerçek olacak hayaller kurarim

0|0
    0|0
  • sınırsız

0|0
    0|0
  • Yani çok uçmamaya özen gösteririm tabi ama bazen de çok hayalci olabiliyorum

0|0
    0|0
  • Sınırı yok

1|0
    0|0
  • Yok, ışınlanma yeteneğim bile var.

0|1
    0|0
  • Hayal dunyamda yasiyorum resmen

0|0
    0|0
  • Kurarim

0|0
    0|0
  • Hayallerim olabilecek seyler yani insallah. Ucan at zenginlik vb istemiyorum biraz zor olacak ama insallah olacak.

0|0
    0|0
  • Kurmam cok realist imdir hayallerimde öyle

0|0
    0|0
  • Gerçek olmayacak işlerle zaman harcamam
    Ne gereği var

0|0
    0|0
  • Yok uçsuz bucaksız

0|0
    0|0