Babam bana toplum içinde bağırıyor?

Gizli Üye
Evde bağırsa bişey demem ama sebepsiz yere toplum içinde bağırıyor mesela bir mağazadayız yemek malzemesi vs alıcaz bu güzel işimize yarar diye gösteriyorum bağırarak sen ne bilirsin ger. zekalı diyor.
Öküz gibi çalıştım boğaziçi üniversitesini kazandım orada sevgili bulursun yollayamam dedi çalışmak istiyorum yoldan çıkarsın diyor.
Param olmadığı için telefon alamıyorum dedemin telefonu vardı nokia 3310 ya da ona benzeyen bir telefon onu kullanıyorum ablama iphone 7 aldı biz dün telefon bakmaya gittiğimizde gördüğüm en ucuz telefonu gösterdim lütfen alır mısın dedim tamam lan sus diye bağırdı herkesin içinde bana baktılar çok utandım.
durup insanları izliyor bakıyor çok utanıyorum ondan napsam?
Babam bana toplum içinde bağırıyor?