Takım çalışmasına yatkın mısınız, yoksa bağımsız çalışan bir yapıda mısınız?

tutkuyuyaşa
Takım çalışması. Takımdaki bireylerin takım çıkarlarını önceleyerek, ilişki değerlerini yüksek tutup uzlaşı sağlayarak hedefe ilerlemesi.

Uygun musunuz takım çalışmasına?

Bağımsız takılan, tek başına daha iyi işler çıkaran, takım oyunundansa kendi kurallarıyla oynayan biri misiniz?
Takım çalışmasına yatkın mısınız, yoksa bağımsız çalışan bir yapıda mısınız?

Rolleri sevmem. Takımı yönlendirir, toplar, çerçeveyi çizer, desteklerim. Fakat bağımsız daha iyi işler çıkarırım. Biri bugün gelmiş, sen takım çalışmasına yatkın bir gence benziyorsun diyor. Vay canına.
Takım çalışmasına yatkın mısınız, yoksa bağımsız çalışan bir yapıda mısınız?