Kendi yalnızlığımda ve sessizliğimde boğuluyorum :( ?

Gizli Üye
pısırık sessiz konusamayan bir insanım. cocuklugumda cekingen olsamda yinede hep 2-3 kisiye samimi kurup arkadaslık edinebiliyordum. ama büyüdükce ezildim alay konusu oldum mobbinge ugradım yani cirkinim diye. sosyal fobim var depresyonum var insanlar icinde konusamıyorum titreme basliyor ya da kendimi cok kasıyorum. insalar sohbet ederken gülerken ben gülemiyorum bile icimden gelmiyor konusacak konuyu zaten hicccccc bulamiyorum bu yüzdende insanlar benimle iletisimi kesiyorlar yanlarında istemiyorlar.
psikologlari cok dolastim grup tedavisine gittim fayda olmadı. aylar oldu evden cıkmadım icimden gelmiyor arkadaslarım yok insanlar irenerek bakıyorlar bana dis görüntüm sagolsun :(
uzun oldu kusura bakmayın ama boguluyorummmmmmmmm :(
ne yapıcammmmm
bu yalnızlık ve sessizlik benide coook bunaltı kendimden nefret eder oldum özgüvensizligim yüzünden insanlara imreniyorum arkadaslık ortamlarına dostluklara :( babasızda büyüdüm hep ezildim
Güncellemeler
+1 yıl
konusamiyorum konuskan degilim ve bende kendimden sıkıldım birde insanlari düsünün beni tabiki yanlarında istemezler eglenemiyorum
Kendi yalnızlığımda ve sessizliğimde boğuluyorum :( ?