Konuşamama problemi?

Gizli Üye

Arkadaşlar yazarak kendimi çok iyi ifade ediyorum fakat konuşurken bu böyle değil, iki lafı biraraya getiremiyorum desem yeridir. Sesim içime kaçıyor sanki, ne söyleyeceğimi bilmiyorum, aklıma gelmiyor o esnada. Bu tezatlık neden olabilir, neden yazarak her şeyi halledebilirken konuştuğum zaman bunu asla yapamıyorum. O esnada yerin dibi olsa oraya gireceğim, kendime etmediğim küfür kalmıyor. Ama en yakın arkadaşımın yanundayken tam tersi konuşur iken o kadar iyiyimki destanlar yazar senaryolar kurarım. Bunu anlayamıyorum, sizce nedeni nedir?

Güncellemeler
1 yıl
Konuşurken direkt olarak yüzüm kızarmaya başlıyor ve zaten beni durduran en büyük etmenlerden biri de bu, kızarmak için bir neden yok ama kızarıyor lanet olası şey. Utançtan ne yapacağı bilemeyek iyice saçmalıyor ve iyice rezil oluyorum derken iyice soğudum insanlardan ve kendimden
Konuşamama problemi?