Ben mi pisim, eşim mi abartıyor?

NightBlue12
Arkadaşlar merhaba, yeni evli bir arkadaşınızım ve evelemeden gevelemeden olayı anlatayım.

Şimdi bu akşam halı saha maçına gittim ve spor çantasına iki gündür giydiğim kot pantolonumu, maçtan sonra çıkardığım terli tshirt ve havlumu koydum. Bunların yanında bir de hiç giymediğim temiz eşofmanım vardı. Eve geldiğim de eşim o eşofmanın artık pis olduğunu ve yıkanması gerektiğini söyledi, ben ise hiç giymediğimi, ter kokmadığını ve temiz olduğunu söyledim. İkinci bir hususta ise tırnaklarımı kestim ve ellerimi yıkamak için mutfağa gittim o ise tırnaklarımı kestikten sonra ellerimi mutfakta yıkayamayacağımı söyledi. Sizce ben mi pisim yoksa eşim mi abartıyor katılımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Pissin
A seç
Eşin abartıyor
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
1 ay
Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim ve gelen yorumlardan gerçekten pis olduğum kanaatine vardım, yetişme tarzı ile ilgili yapacak bir şey yok ama bana normal gelen bazı şeyler toplum tarafından pis görülüyor demek ki bunu düzeltmekte tabi ki yine benim elimde teşekkürler ankete katıldığınız için 🙏🏻
1 ay
Arkadaşlar tamam pisim ne linçlediniz 😂
Ben mi pisim, eşim mi abartıyor?
29
37
Görüşünü yaz