Bilinçaltım çok dolu ve rüya görmekten uyku uyuyamaz oldum. Kafamı nasıl boşaltırım?

porselen-bebek
Bu çok zor bir şey. Sürekli küçüklükte yaşadığım şeyleri görüyorum rüyalarımda. Bir sahneyi görüyorum mesela asla ilerlemiyor orada tıkanıp kalıyorum. Bir otobüse bineceğim mesela bilet bulamıyorum dolaşıyorum biniş yerini bulamıyorum yanımdan hep sevmediğim kişiler geçiyor onlar biniyor ama ben bir türlü binemiyorum. Hep böyle anlar yaşıyor ve mutsuz uyanıyorum.
Nasıl rahatlatırım zihnimi?
Bilinçaltım çok dolu ve rüya görmekten uyku uyuyamaz oldum. Kafamı nasıl boşaltırım?