Etkileyici Olmak Hiç Zor Değil

Dikkatli olmanız gereken ilk husus kendinizi bakımlı ve temiz tutmak

Parfüm kullanmak, tüylerinizi kıllarınızı kaşınızı falan temizlemek, dişlerinizi fırçalayıp duş almak işte ilk adım bu kadar kolay.

Sonraki hususta saçınız ve sakalınız geliyor

Yüzünüze en çok yakışan saç ve sakala sahip olduğunuzdan emin olun bunun için farklı uygulama ve net siteleri var.

Daha sonra giyiminiz gelmektedir

Üzerinize tam oturan ne bol ne çok dar ne uzun ne kısa kıyafetler tercih edin, o zaman mükemmel bir giyim tarzınız oluşacaktır.

İdeal kilonuza kavuşun

Diyet ve spor yapın, bu çok önemli. Sporun ne olduğu çok önemli değil ister yürüyüş, yüzme, bisiklet olsun ister ağırlık kaldırmak olsun hepsi size ideal kiloya kavuşma da yardımcı olacaktır.

Görünüm kısmını hallettiğimize göre sıra geldi iletişim becerilerinize

İletişim becerileri etkileyici olmak için görünümden daha önemli, fakat insanların ondan sonra baktığı ilk şeydir. Bunun için ilk düzeltmemiz gereken şeyler beden dili, diksiyon ve konuşma sırası olacak. Bunun için size sadece 3 kitap önereceğim bunları kendiniz okul da iş de uygulayabileceksiniz o tarz uygulamalar içeriyor.

1. Makro Kendi Kendine Oyunculuk Eğitimi.

2. 7 Adım da Etkili İletişim.

3. 30 Adımda Öz güven.

Sıra geldi bilgi birikiminize

Edebiyat, felsefe, psikoloji her alanda çok üstün ve uzman bireyler olmalısınız ki bir yere geldiğiniz de konuştuğunuzda sizden etkilensinler bunun için ilk olarak Oğuz Atay'ın kitap serisi ve Cemal Süreyya'nın şiir serisini öneririm ardından da Psikoloji seti adlı bir kitap serisi var onları da okursanız bu iş tamam ancak sürekli okuyup kendinizi geliştirmeye devam etmelisiniz gelişime açık olmayan bireyler için dünya acımasızdır.


1|1
11

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...