Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 1-7 Mart Haftalık Burç Yorumları

Falsepeti


Geçtiğimiz haftanın ilk günlerinde Ay'ın enerjisini hissederken Şubat ayını geride bırakıyoruz. Yeni ay olan Mart 'a doğru adımımızı atarken haftanın ilk günlerinde ikili ilişkiler önem kazanıyor. İlişkilerde heyecanlı günlerin yaşanacağı Mart ayında birtakım konular yaniden değerlendirilmek zorunda kalınabilir. Ay, Yay burcuna doğru ilerlerken Merkür ve Jüpiter arasındaki etkileşim düşündüklerinizi gerçekleştirmeniz için sizlere ışık tutacak. İşte tüm burçlar için haftanın detayları ve yorumları...

KOÇ

Sevgili Koç’lar için bu haftaya Ay Terazi burcundayken giriyor olacak. Hafta başında ikili ilişkiler önem kazanıyor olacaklar. Merkür ve Satürn arasında Ay'ı destekleyen bir çı var. Bu sebeple önemli görüşmelerinizi Pazartesi gününe yönlendirebilirsiniz. Salı akşamı Ay burç değiştirerek Akrep burcuna geçiş yapacak. Hafta ortasında ortak gelirler ve ile ilgili yoğun bir gündem siz Koç burçlarını bekliyor. Perşembe günü burçlar arasında peş peşe gerginlikle yaşanabilir. Önemli kararlarınızı Perşembe günü almamaya özen göstermelisiniz. Cuma günü Ay, Yay burcuna geçecek. Merkür ve Jüpiter arasındaki etkileşim, düşündüklerinizi gerçekleştirmek için gereken fırsatları sunuyor olacak.

BOĞA

Şubat ayını geride bırakırken sevgili Boğa'lar Mart ayına hızlı bir giriş yapacak. Çalışma koşullarının ön planda olduğu konular ortaya çıkarken Boğa burçları işleri ile ilgili düzenlemeleri gündeme getirecek. Salı günü ise Ay, karşıt burcunuz olan Akrep burcuna geçiş yapacak. İlkili ilişkilerinizdeki olumlu gelişmeler ise Çarşamba gününe kadar devam edecek. Hafta ortasında Ay, küçülen Ay fazında ilerlerken yaptıklarınızı sunmanız açısından güzel fırsatlar sunacak. Hafta sonu geldiğinde Ay, Yay burcunda ilerliyor olacak. Bugünlerde ödemeler, partnerinizle olan konular sizleri görüşmelere itebilir. Tüm işlerinizin yolunda gideceği bir hafta dileriz.

İKİZLER

Şubat ayını geride bırakırken İkizler burcu Mart ayına Ay Terazi burcundayken başlıyor. Pazartesi günü sakin enerjiniz görüşmeler ve anlaşmalar için oldukça uygun. Salı günü gündüz saatlerinde Ay, Jüpiter ile olumlu bir açıya sahip olacak. Bu olumlu açı sabah saatlerinde güzel destekler görebileceğinizi işaret ediyor. Burçlar arasında Çarşamba günü bir aşk etkileşimi görünüyor. Venüs ve Uranüs arasındaki etkileşimin sebep olacağı ilişkilerden sizler de nasibinizi alabilirsiniz. Cuma günü Ay, karşıt burcunuz olan Yay burcuna geçiyor. Eşinizle ilgili konulara daha fazla odaklanmanız gerekebilir. Aynı zamanda Merkür ve Jüpiter arasındaki açı kesinleşeceğinden zihinsel anlamda olumlu tavırlar içerisinde olacaksınız. Pozitif enerjiler sizlerle olsun.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 1-7 Mart Haftalık Burç Yorumları

YENGEÇ

Sevgili duygusal Yengeç'ler bu Mart ayının ilk haftasına eviyle ilgili konularda yoğunlaşarak başlıyor. Hafta başında evinizle ilgili konulara yoğunlaşırken, hafta ortasındaki günlerde can sıkıcı haberler alabilirsiniz. Çarşamba günü sizin isteğiniz ve iradeniz dışında gerçekleşebilecek olaylara çok takılı kalmamalısınız. Perşembe günü yoğun ve gergin enerjiler burçlar arasındaki etkileşimleri etkileyecek. Bugünlerde olumlu kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Aynı zamanda Mart ayının ilk haftasında Cumartesi günü Ay, son dördün fazında ilerliyor olacak. Bu fazda aklınıza takılan konular tekrardan gündeme gelebilir. Pazar günü eşinizle ya da partnerinizle ilgili konular Ay'ın Oğlak burcuna geçmesiyle birlikte öne çıkıyor olacak.

ASLAN

Sevgili Aslan burçları için Mart ayı yakın çevre konuları ile başlıyor. Ay Terazi burcunda ilerlemeye devam ederken Aslan burçları için yakın çevre konuları önem kazanıyor olacak. İletişim konuları ile ilgili belli düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü ilişkiler konusunda beklenmedik teklifler alabilirsiniz. Sizi heyecanlandıracak olan bu teklifler ile hareketli bir hafta yaşayabilirsiniz. Cuma günü ise Ay, Yay burcuna geçiş yapacak. Yay burcuna geçen Ay, çocuklar veya aşk hayatınızla ilgili konuları gündeme getirebilir. Hafta sonu Ay, son dördün fazında ilerliyor olacak. Ay'ın bu evresinde sizler için sağladığı enerji zirve yapacak. Motivasyonunuzun yüksek olacağı bir hafta sizleri bekliyor.

BAŞAK

Düzen aşığı Başak burçları için Şubat ayı geride kalırken, Mart ayı para konularının önem kazanacağı bir hafta ile başlıyor. Salı günü Ay'ın Akrep burcuna geçinceye kadar olan sürecinde boşluk yaşanacak. Bu boşlukta ise yeni bir iş başlatma girişiminde bulunmamalı ve dikkatli olmalısınız. Perşembe günü görüşmeler açısından çok uygun enerjiler yok. Yakın yerlere seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Hafta sonu yaklaşırken Ay, son dördün fazında ilerliyor olacak. Son dördün fazı süresince aklınıza takılan birtakım konuları yeniden değerlendirmeniz gerekebilir. Pazar günü aileniz ve çocuklarınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Enerji dolu ve mutlu bir hafta dileriz.

TERAZİ

Mart ayının ilk haftasına girerken Terazi burcuna geçen Ay, bireysel konuları ön plana çıkaracak. Sizin burcunuzda ilerleyen Ay; sağlık, kişisel gelişim, planlar ve gelecek konuları gündemde olacak. Aynı zamanda önemli görüşmeleri de yine hafta başı günlere alabilirsiniz. Sizin burcunuzda olan Ay, görüşmeleriniz için gereken enerjiyi sizlere sağlayabilir. Zihinsel uğraşlar açısından önemli enerjiler var. Hafta ortası günlerde parasal konular tekrardan önem kazanıyor olacak. Perşembe günü ise yoğun etkiler hissedebilirsiniz. Özellikle yakın yerlere olan seyahatlerinizle ilgili gerginlik ve stres yaratabilecek durumlar söz konusu olabilir. Cumartesi günü Ay boşlukta ilerlerken duygusal açıdan hayal kırıklıkları hissedebilirsiniz. Hepinize güzel bir hafta dileriz.

AKREP

Şubat ayını geride bırakırken Akrep burçları için Mart ayının ilk haftası rüyalar ile ön plana çıkıyor. Pazartesi ve Salı günlerinde gerçekleştirmeyi planladığınız önemli görüşmeler için gereken enerjiye sahip olacaksınız. Çarşamba günü küçülen fazda ilerleyen Ay, işlerinizle ilgili güzel sonuçlar almanızda etkili olacak. Haftanın Perşembe gününe girerken kendinizle ilglili konularda ani kararlar almaktan uzak durmanızda fayda var. Özellikle de iş girişimleri konusundaki ani kararlarınıza dikkat etmelisiniz. Hafta sonu günlerine doğru para konularında daha temkinli hareket ediyor olacaksınız. Özellikle görüştüğünüz kişilere bu hafta dikkat etmelisiniz. Pazar günü yakın çevrenizle iletişiminizin olacağı ve sürpriz gelişmelerin yaşanacağı bir gün olabilir.

YAY

Sevgili Yay burçları için Mart ayı kazanç düzenlemeleri ile başlıyor olacak. Ay Terazi burcunda ilerlerken siz Yay burçları için parasal konularda ve kazançlarınızla ilgili belirli düzenlemeler ön planda olacak. Hafta ortasında ise Ay Akrep burcunda ilerliyor olacak. Bugünlerde rüyalarınız ön plana çıkabilir. Sağlık durumunuzla ilgili konular ön plana çıkabilir ve kendiniz için bazı tedavileri uygulama girişiminde bulunabilirsiniz. Perşembe günü tartışmalar yaşayabilirsiniz. Söylediklerinize ve tepkilerinize dikkat etmelisiniz. Hafta sonu Ay son dördün fazında ilerliyor olacak. Ay son dördün fazındayken motivasyonunuz son derece yüksek olacak. Aklınızdakileri planlamak ve uygulamak için harika bir haftadasınız.

OĞLAK

1 Mart haftasına girerken sevgili Oğlak burçları kariyeri ile ilgili konuları gündemine taşıyor. Sizler için kariyerinizin önem kazanacağı bugünlerde yoğun bir hafta yaşayacaksınız. Salı akşamı Ay burç değiştirerek Akrep burcuna geçiş yapıyor olacak. Bu geçiş burçlar arasındaki ilişkilerinizin hız kazanmasına neden olabilir. Aynı zamanda aşk hayatınızla ilgili sürpriz mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir. Perşembe günü ise gerginlikler yaşanabilir. Bu gerginliklerin yaşanması durumunda söylediklerinizi iki kez düşünmenizde fayda var. Arkanızdan dönen işleri fark edebilirsiniz. Pazar günü Ay tekrar sizin burcunuzda olacak. Hafta biterken kendinize vakit ayırmak isteyebilir ve kişisel gelişiminize odaklanabilirsiniz.

KOVA

Ay Terazi burcundayken haftaya başlayan Kova burcu, uzak akrabaları ile ilgili olan konularda yoğun günler geçirebilir. Akrabalarınızla olan ilişkilerinizde ya da aile içinde yaşanılan karışıklıklarla kendinizi yorabilirsiniz. Hızlı ve yoğun enerjilerin ön planda olduğu bir hafta yaşayacaksınız. Diğer burçlar ile olan ilişkilerinizde de bu yoğun enerjiyi hafta boyu hissedebilirsiniz. Perşembe günü özellikle yakın çevreniz ve ilişkilerinizin ön plana çıktığı gün olarak haftaya damgasını vuracak. Ani gerginlikler yaşanabilir. Gergin olduğunuz anlarda uzaklaşmanız ve telkinde bulunmanız size iyi gelecektir. Haftanın son günlerine yaklaşırken Pazar günü kapalı alanlarda ya da hastane gibi alanlarda vakit geçirmeniz gerekebilir. Sevindirici gelişmeler ise hafta son bulurken akşam saatlerinde ortaya çıkacak. Hepinize iyi haftalar dileriz.

BALIK

Balık burcunun ayı olarak bilinen Mart ayının ilk haftasında yoğun çalışma enerjileri içerisinde olabilirsiniz. Haftanın başında yoğun bir şekilde işlerinize odaklanarak devam ederken Çarşamba günü duygusal ilişkilerinizde beklenmedik sürprizler yaşanabilir. Perşembe günü ailenizdeki önemli kadın figürleri ile küçük tartışmalar yaşayabilirsiniz. Olaylar siz farkına varmadan büyüyebilir. Tartışmalarınızda karşınızdakini kırmamaya özen göstermelisiniz. Hafta ortasında Ay son dördün fazında ilerlerken konuların netleşmesi söz konusu olabilir. Haftanın sonuna doğru gelirken sosyal çevre ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizle daha odaklı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Aklınızdakileri tamamlamanız adına oldukça uygun bir haftadasınız.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 1-7 Mart Haftalık Burç Yorumları
41
30
Görüşünü yaz

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • UykuSuz_KapTan
  Yani var ya inanmayalım diyorum ama ne yapıp edip yine kilit konuları tespit ediyorsunuz.
  Hakkında çok şey okudum ama hala tam anlamıyla burç yorumlarının bu derece yerinde tespit hallerine bir anlam veremedim.
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • AdemAlbasan19
  De ki: göklerde ve yerde gaybı Allah’tan başka bilen yoktur.” (Neml 65)

  Burçlara göre insanların kaderini belirlemek bir çeşit sapık Cebriye inancına dayanır. İslâm’da burçlar yani falcılık kesinlikle haramdır. Gelecekten haber veren kâhini tasdik etmek küfürdür. (Elfâz-ı Küfür / Mâturidiyye Akaidi)

  Konu hakkında Allah'ın Peygamberi (aleyhisselatü vesselam) şöyle buyurur:

  ”Bir kimse, gider de verdiği haber konusunda kâhini tasdik ederse, Allah’ın Muhammed’e indirdiğini inkâr etmiş olur.” (Tirmizî, Tahâret, 102; Ahmed İbn Hanbel, II, 408)

  Yine Resulullah (aleyhisselatü vesselam) buyurdu:

  “Ahir zamanda fala (burçların etkisine) inanıp, kaderi inkâr edenler çıkacaktır.” (Tirmizî)

  İslâm âlimleri, sâbiîler gibi, tesiri yalnız yıldızlardan bilerek onlardan bir takım hükümler çıkarmaya kalkışmanın küfür ve şirk olduğunda ittifak etmişlerdir. (Elmalılı M. Hamdi Yazır, Hak Dini Kur’an Dili, VII, 5207)
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3039
 • Lexoqe1
  Bütün okuduklarım olmuyor. Sanki biraz insan istediklerinin peşinden koşunda oluyor. Burçlara güvenip olmasını bekleyen var mı?
 • fukanınhatunu
  Ben sadece hafta ortasında değil her gün kötü haber alıyorum 😅🤦‍♀️🤦‍♀️

  Paylaşım için teşekkürler
 • anthea_athena
  Burçlara inanırım.
  Fakat haftalık-günlük burç yorumlarına inanmıyorum pekte.
  Eline sağlık🌸🌸🌸
 • Başak burcuyum ruhsat için aile hekimine gittim rapor almaya. Boşluğuma geldi başıma iş aldım hastaneye gitmem gerek 😂
 • mertcanbüyücü
  çalışma planların önde olduğu haftaymış evet aslında öyle planlarım vardı Mart ayından itibaren inşallah diyelim her şey hayırlısı
 • benbendeğilimartık
  Yengeç burcuyum, bilgilendirme için teşekkür ederim.
 • robustgürbüz
  Bekle gör diyorum, eğer gerçekleşirse , bende daha gerçekçi bakarım.
 • cansu2940
  Daha fazla burç yorumu gelsin. Sadece burçlarla ilgili değil de gezegenlerin hareketlerini de anlatan bunun nelere sebep olacağını Türkiye genelinde olacakları ile ilgili de yorumlar gelmesi çok daha iyi olur.
 • merveygt
  Kova burcuyum beni ne bekliyor ki. Ama burçları pek te önemsemem yani
 • Saneuasa
  Dün internettw gördüm yengem ve İkizler için iyi ay olacakmış bu balık ölsün o zmn
 • MuhaKz
  Napim ben şimdi Perşembe günü kimseyle gorusmeyeyim o zmn
 • Asipizzaolalım
  Balıkcım yarın duygusal ilişkimde beklenmedik sürpriz yaşayacakmışım hadi bakalım🤔
 • Hüseyin_33
  Biride sormuyor ki şu yengeçlerin hiç sevgilisi oluyor mu diye
 • BartoRomeo
  Hayatım boyunca hiç burçlara inanan bir insan olmadım
 • mylilboo
  Evli olmayan ikizler ben eşimle sorunlar çıkmasını bekleyeceğim😩✌🏻
 • yasminkarakusss
  Burç yorumları okumak çok zevkli ve cidden tutuyor, hepsi doğru.
 • Doğa-
  boğa burcunun hiç kötü özelliğine rastlamadım bugüne kadar
 • Melankolikpoll
  Bu hafta tartışmayla geçecek gibi görünüyor..
 • Hadi bakalım hayırlısı
 • 48kumsal48
  emeginize saglik
 • Mustres
  Hadi bakalım inşallah
 • Yinebenamayalnızolan
  Hadi bakalım inşallah 😄
 • Merve616161ts61
  Balık😊 ama bırsey anlamadım
 • Dinazortreni
  Hadi inşallah
 • ayışığıgibi
  Ay heyecanlandım hadi bakalım
 • _karanlık_ay_
  Ha iyi olabilir evet hap bulma ihtimalim var
 • Whatdidingülüm
  Aslanı anlayan varsa banada anlatsın
 • Cisece
  Koc burcu aylardır kötü zaman geçiriyor
 • Boğa burcuyum. Teşekkürler
 • Ertenarif
  Koç um bakalım neler olacak 😃
 • ᗰisery
  Bazı burç özelliklerini okudum da uyuyor
 • Alonewolf002
  Bakalım bizleri neler bekliyormuş
 • İkizler olarak yüzümüz hiç gülmüyor.
 • BADLOWE3461
  Eline sağlık her hafta okuyorum
 • MasER-EROS
  Hiç doğru değil burçlar kaymış mi ki
 • Yağız34istanbul
  İyi bakalım koç gibi koc
 • TIlki_Bey
  Ben pek inanmiyorum
 • Güzel bir yorum olmuş.
 • Busraxox
  Terazi burcuu. Ben ne zaman mutlu olacam yaa
 • Mehmettok1979
  Teşekkürler elinize sağlık 👍🏻✌🏻 Koç 🐏😊
 • ASLAN-ÇAKAR
  Aynı safsatalar
 • biradetmehmet
  yaşasın :)
 • fangoria
  falımız güzel gözküyor bakalım tutacak mı
 • Yusuf0138
  İkizler
 • Graycloud
  Burç yorumlarıni pek okumuyorum
 • MehmetCannn1
  13. Burç çıkacak deniyordu bı ara. Ne oldu
 • Alemdaralii
  O zaman nerde kalmıştık 😀
 • Kaslırambo
  Ben ikizlerim çok güzel tahminlerde bulunulmuş.
 • Reis00
  O zaman güzel bir ay bizi bekliyor 🦁
 • g1emlikız
  İnşallah mutlu olurum
 • hjjhkklkşjksfjk
  ben oğlak burcuyum ama epk karşılamıyorum
 • Eceniiiz
  Hadi bakalım umarım öyle olur hoşgeldin Mart
 • HandsomeDevil
  Beni hiçbişey beklemiyor anlaşılan :D
 • Thespectecular
  Aslanım ama pek ilgilenmem burçlarla
 • mutixbb
  bilemedim kafa gitti
 • neredesin_sen
  inanmıyorum burçlara
 • Dibekgötlüşey
  Kova burcuyum. Teşekkürler.
 • Zeynep0182
  tebrikler
 • Estannbole
  burçlara inan. var mı acaba
 • jokerrr_333
  bu kova her hafta aynı
 • Daha Fazla (9)
YÜKLENİYOR...