Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 18 - 24 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumları

Falsepeti

Gökyüzündeki trafiğin yine yoğun olduğu yılın üçüncü haftasında Güneş, Kova burcunda kümeleniyor. Merkür, Jüpiter ve Satürn’ün zaten Kova burcunu kümelediği bu haftada Güneş’in etkisi tüm burçlara olacak. Mars ve Uranüs ise 20 Ocak’ta aynı konumu paylaşacaklar. Mars ve Uranüs’ün Boğa burcunda aynı konuma gelmesi ise bu hafta burçlarda beklenmedik durumları tetikleyebilir. Peki bu hareketler burçlarda hangi etkiyi yaratacak? Detaylar haftalık burç yorumları yazımızda..

KOÇ

Yılın üçüncü haftasında Koç burcu hayata farklı açıdan bakabileceği bir çevreye adım atıyor. Bir yandan da mesleki kazançlarda büyüme sağlamak ve ekonomik krizleri fırsata çevirmek özgüveninizi arttırabilir. 19 Ocak gecesi Kova burcuna geçecek olan Güneş, sizlere bazı fırsatlar sağlayacak. Bu fırsatlar Koç burcuna 1 ay boyunca kendini girdiği ortamda gösterme şansı verecek. 20 Ocak günü Mars ve Uranüs’ün kavuşması ile maddi konularda ve kazançlarınızda beklenmedik hamleleri beraberinde getirebilir. Bazı maddi kaynaklarınızla bağınızı koparmayı düşünebilirsiniz. Bu noktada sakince düşünmeli ve biraz kenara çekilip olaylara dışarıdan bakmalısınız. Boğa burcunda yaşanacak İlk Dördün ile maddi güvenceleriniz için harekete geçeceksiniz.

BOĞA

Bu hafta Boğa burcu analiz yapmadan alacağı riskli hedefler ile karşı karşıya kalabilir. Kariyer ve meslek alanında üst düzey yöneticileriniz ya da şirket kadrosu ile beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Güneş'in Kova burcuna geçişi Boğa burcunun kendini göstermesinde tam bir ay kadar etkili olacak. Bu sebeple Boğa burçları bu hafta kendini kanıtlamak istediği konularda daha etkili bir şekilde yol alabilecek. İş yerinizde yöneticilerin gözdesi olacağınız bu ay, tüm dikkatiniz işinizde olacak. 20 Ocak’ta Uranüs ve Mars’ın birbirine kavuşmasıyla özel hayatınızda bazı değişiklikler meydana gelebilir. Özel hayatınız ve iş ilişkilerinizle ilgili önemli bağları koparabilirsiniz. Özgürlüğünüzü ilan etmek istediğiniz bu günlerde Boğa burcunda meydana gelen İlk Dördün sizlere yardımcı olacak.

İKİZLER

İkizler burcu yılın üçüncü haftasında iyimser duruşu ile özgüvenini iyice arttıracak. Risk almaya meyilli görünen bu dönemde dikkatli davranmak İkizler burcu için çok önemli. Bu süreçte yapacağınız seyahatler artabilir. Bu sebeple planlamalarınızı iyi yönetmeniz oldukça önemli. 20 Ocak’ta yaşanacak olan Mars ve Uranüs’ün kavuşumu, sizi konfor alanınızdaki kaygılarınızdan uzaklaştıracak. Alacağınız radikal kararlar bu kaygıların azalmasında oldukça etkili olacak. Arkanızdan iş çevirmeye kalkan iş arkadaşlarınız olabilir. Hemen arkasından gerçekleşecek olan Boğa burcundaki İlk Dördün finansal ihtiyaçlarınız için hızınızı arttıracağınızı gösteriyor. Bu hızlanmanın meyvelerini ise Mayıs ayında toplamaya başlayabilirsiniz. Pazar günü gerçekleşecek olan Güneş ve Satürn’ün kavuşması sizi seyahatleriniz ile ilgili zor durumda bırakabilir. Diğer taraftan ise maddi dayatmalara maruz kalabilirsiniz.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 18 - 24 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumları

YENGEÇ

Yengeç burcunda bu hafta ekonomik olarak alınan riskler ön planda görünüyor. 19 Ocak’ta Kova burcuna uğrayacak olan Güneş, bir ay boyunca kalacak. Bu ay boyunca dikkatinizi pasif gelirlerinize ve yatırımlarınıza odaklamanız size güzel sonuçlar getirebilir. 20 Ocak’ta gerçekleşecek olan Mars ve Uranüs’ün kavuşması Yengeç burcu için özgürleşme arzusunun artmasını tetikleyecek. Ertesi gün gerçekleşecek olan Boğa burcundaki İlk Dördün, bazı iç hesaplaşmalara neden olabilir. Mesleki kazançlarınız, kariyeriniz, arkadaş gruplarınız gibi konularda bazı sorgulamalar yaşayabilirsiniz. Pazar günü yaşanacak olan Güneş ve Satürn kavuşması ortağınız ya da eşiniz ile ilişkilerinizde bazı engeller yaşanabileceğini ortaya sürüyor. İlişkilerinizle ilgili dikkatli ve sakin davranmanız gereken bir haftadasınız.

ASLAN

Yılın üçüncü haftasına girerken Aslan burcu kariyer hayatı ile ilgili sürpriz gelişmelere hazırlanıyor. Bu alanda yaşanan değişiklikler sizleri şaşırtabilir. Güneşin Kova burcuna geçmesiyle iş hayatınızdaki dikkatiniz ve odağınız artacak. Mars ve Uranüs’ün birbirine kavuşmasıyla üst düzey yöneticilerinizle aranızda bazı kopmalar yaşanabilir. Bazı yöneticileriniz beklenmedik şekilde pozisyonlarına veda edebilir. Sonrasında gerçekleşecek olan İlk Dördün ile kariyerinizde kendinizi gösterme ve girişimlere hazırlanmak için en uygun zaman ortaya çıkacak. Hafta sonu özgüveninizin artmasıyla birlikte mesleğinizde büyük girişimlere adım atabilirsiniz. Elde ettiğiniz başarı sizi finansal anlamda tatmin edebilir. Güneş ve Satürn’ün kavuşmasıyla önümüzdeki haftalarda kendinizi önemli insanlarla aynı masada bulabilirsiniz.

BAŞAK

Başak burcu için bu hafta Jüpiter ve Uranüs’ün zorlu açısıyla başlayacak. İş yoğunlukları, beklenmeyen koşullar, uzak bağlantılar için sürpriz gelişmeler haftanın nabzını iyice arttıracak. Başak burcu için hafta heyecanlı ve yoğun başlarken Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle ortalık iyice kızışacak. Mars ve Uranüs’ün birbirine kavuşmasıyla uzak noktalardaki yatırımlarınız ve maddi beklentilerinizde kopukluklar yaşanabilir. Hafta sonunda iş hayatınız ve sağlığınız konusunda riskli hareketlerde bulunabilirsiniz. Aşk ve aile ilişkilerinizde keyifli bir hafta sizleri bekliyor. Güneş ve Satürn’ün birleşmesi üzerinizdeki sorumlulukları daha ağır hissetmenize sebep olabilir. Böyle günlerde sizi iyi hissettiren insanlara daha çok ihtiyaç duyabilirsiniz.

TERAZİ

Dengenin sembolü Terazi burcu Jüpiter ve Uranüs’ün gergin açısıyla haftaya başlıyor. Pasif gelirler, tasarruflar ve yatırımlar, eşinizin kaynakları konusunda sürpriz gelişmeler meydana gelebilir. 19 Ocak’ta Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle aile hayatınıza ve hobilerinize olan düşkünlüğünüz artacak. Mars ve Uranüs’ün kavuşmasıyla bazı yatırımlarınızda kopmalar meydana gelebilir. Bu noktada yaşanan radikal yaklaşımlar partnerinizin hayatında da finansal bir döngüye işaret ediyor. Boğa burcunda yaşanacak olan İlk Dördün ile iş hayatınızda önemli aksiyonlar meydana gelebilir. Hafta sonu bilgi ve tecrübelerinize dayanarak riskli eylemlere girişebilirsiniz. Ev ve aile ortamında elde ettiğiniz başarılar günlük rutininizi olumlu etkileyecek. Güneş ve Satürn’ün kavuşmasıyla neşeli bir aile ortamı sizleri bekliyor.

AKREP

Özgüveniyle öne çıkan Akrep burcu yılın üçüncü haftasında Jüpiter ve Uranüs açısından zorlu günlere başlıyor. Bu hafta partneriniz, ortağınız ve ikili ilişkilerde meydana gelecek sürpriz gelişmeler ev hayatınızı da etkileyebilir. Güneş’in Kova burcuna geçmesi Akrep burcu için aile ve ilişkilerinde yaşadığı olaylara verdiği önemin artmasına neden olabilir. 20 Ocak’ta yaşanacak olan Mars ve Uranüs’ün kavuşmasıyla ikili ilişkiler ve ortaklıklarda radikal ayrılıklar gerçekleşebilir. Sonraki gün Boğa burcunda gerçekleşecek olan İlk Dördün ile yeni girişimler sizleri bekliyor. İlk Dördün yaşandığında partnerlik ve ilişkiler adına girişimleriniz olumlu sonuçlar sağlayabilir. Hafta sonu günlerinde ev ve aile konusundaki büyümeler nedeniyle riskli bir dönem yaşanabilir. Güneş ve Satürn’ün birleşmesi ev ve aile konusundaki sorumluluklarınızı arttırabilir.

YAY

Bu hafta Jüpiter ve Uranüs açısı, Yay burcu için de gerginliklerle başlıyor. Çalışma ortamı, günlük rutinler ve iş hayatıyla ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. 19 Ocak’ta Güneş’in Kova burcuna geçmesi sizleri birçok konuda geliştirmeye itebilir. Aile ilişkileri, kardeşler ve komşular ile olan ilişkilerde kendinizi nasıl geliştireceğinizi sorgulayacağınız bir hafta sizleri bekliyor. Mars ve Uranüs’ün kavuşması çalışma ortamınız ve ilişkilerinizle ilgili radikal kararlar almanıza sebep olabilir. Boğa burcunda İlk Dördün olayının yaşanmasıyla kendinizi daha güvende hissedebilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Hafta sonu günlerinde sağlığınız ve iş hayatınızla ilgili bazı riskli girişimler görmeniz mümkün. Pazar günü gerçekleşecek olan Güneş ve Satürn kavuşması iletişim, eğitim ve öğretim alanında dikkatli olmanız gerektiğini söylüyor. Finansal konularda uzun soluklu kararlar almak için oldukça önemli bir hafta yaşayacaksınız.

OĞLAK

Oğlak burcu spekülatif yatırım araçları, çocuklar ve aşk hayatı ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşayacağı bir haftaya başlıyor. Oğlak burcu için bu hafta finansal konularda beklenmedik büyümeler meydana gelebilir. 19 Ocak tarihinde Güneş, Kova burcunda konumlanırken önümüzdeki ay boyunca finansal konular ve gelirler hakkında girişimler meydana gelebilir. Mars ve Uranüs’ün 20 Ocak’ta birleşmesiyle aşk ilişkilerinizde ya da finansal girişimlerinizde ani kopmalar yaşanabilir. Hafta sonu günlerinde riskli hareketlerinize dikkat etmenizde fayda var. Pazar günü Güneş ve Satürn’ün kavuşması finansal anlamda önemli konuları işaret edecek. Bu gelişmeler yaşanırken paranızı yönetme ve kazanma konusunda dikkatli davranmanız gerekebilir.

KOVA

Bu hafta Jüpiter ve Uranüs arasındaki gerilim Kova burcu için aile hayatını etkileyebilir. Özel hayatınız, genel sağlığınız ve çevrenizdekilerin sizin üzerindeki etkisi beklenmedik hamleler yapmanıza sebep olabilir. Radikal kararlar vermenize neden olabilecek bu hafta fevri davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Güneş’in Kova burcuna geçmesi bu hafta tüm burçların enerjisini yükseltirken sizleri özel hayatınıza yönlendirecek. Mars ve Uranüs’ün kavuşmasıyla aile içinde ani bir ayrılık meydana gelebilir. Ayrılıklar sebebiyle rest çekebilir ve fevri kararlar alabilirsiniz. Diğer yandan arka planda bıraktığınız bazı konular, alacağınız desteklerle birlikte sizi finansal açıdan rahatlatabilir. Pazar günü Güneş ve Satürn’ün kavuşmasıyla özel hayatınızda önemli kararlar alabilirsiniz.

BALIK

Jüpiter ve Uranüs’ün gergin açısı Balık burcu için de zorlu bir haftanın başlamasına neden oluyor. Kardeşleriniz, yakın çevreniz ve iletişim alanında sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. İletişim alanındaki sürpriz gelişmelerle teknolojiyle daha iç içe bir hafta sizleri bekliyor. Güneş’in 19 Ocak’ta Kova burcuna geçmesiyle bir ay boyunca mesleki anlamda tam odaklanma yaşayabilirsiniz. Perde arkasında bıraktığınız kurgulamalar ve daha interaktif ortamlarla iç içe olacağınız bir ay yaşanacak. 20 Ocak’taki Mars ve Uranüs kavuşumu eğitim ve öğretim alanında bir bitişi meydana getirebilir. Sosyal çevrenizle yaşanacak olan bu olumlu durumların yanı sıra hafta sonu Güneş ve Satürn’ün kavuşması önemli kararları gündeme getirecek. Uzun vadeli proje kararı alabilirsiniz.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 18 - 24 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumları
28
26
Görüşünü yaz

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Bu hafta Boğa burcu analiz yapmadan alacağı riskli hedefler ile karşı karşıya kalabilir. Kariyer ve meslek alanında üst düzey yöneticileriniz ya da şirket kadrosu ile beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Güneş'in Kova burcuna geçişi Boğa burcunun kendini göstermesinde tam bir ay kadar etkili olacak. Bu sebeple Boğa burçları bu hafta kendini kanıtlamak istediği konularda daha etkili bir şekilde yol alabilecek. İş yerinizde yöneticilerin gözdesi olacağınız bu ay, tüm dikkatiniz işinizde olacak. 20 Ocak’ta Uranüs ve Mars’ın birbirine kavuşmasıyla özel hayatınızda bazı değişiklikler meydana gelebilir. Özel hayatınız ve iş ilişkilerinizle ilgili önemli bağları koparabilirsiniz. Özgürlüğünüzü ilan etmek istediğiniz bu günlerde Boğa burcunda meydana gelen İlk Dördün sizlere yardımcı olacak.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2528
 • Aslan doğrudur umarım
 • Yay Burcu Erkeği olarak gerçekleri yansıtabildiğiniz için sizi tebrik ediyorum.
  Bu anlamda güzel bir çalışma ortaya koymuşsunuz.
  Elinize, emeğinize sağlık efendim.
  Saygılarımla...
 • Fąĺànfïlănp
  Aslanlar için hep iş /kariyer yorumları yapıliyor Ama yani ben öğrenciyim bu durum beni pek tatmin etmiyor daha açıklayıcı olunmasi gerek bence
 • benbendeğilimartık
  Yengeç burcuyum, bilgilendirme için teşekkür ederim.
 • Nellis92
  Aslanin iş hayati da aşk hayati da yolunda gitmiyor be😕
 • Başak burcu için tutmuş ya. Sınavlardan dolayı yoğunluk yaşıyorum
 • doanylmz
  Doğru olsa keşke bunlar ama hiç öyle bir şey görmedim. Koç um bu arada. Kötü gidiyor herşey uzunca bir süredir.. O yorumlara baksam bir şeylerin iyi gitmesi getirdi bugün kadar defalarca
 • Orko34
  İkizler dün gece düşünüyordum neden iyimserleşiyorum böyle diye, daha fazla yorum yok mu!
 • Husnacane
  Daha burcumu bile bilmiyorum
 • yaseminaydin
  aman yatırımlarımda aksama olmasın da
 • Pelinsugibisu
  aslan yine iş güç peşinde :D
 • AdilOlmayanYıldırım
  oğlağa yine dikkatli olmak düşmüş
 • leydira
  bana pek uymamış
 • Shadoww1
  Umarım yazıldığı gibi olur
 • zirve_yolculuğu
  hiç uyuşmadı kimse kusura bakmasın.
 • Oğlak yine diken üstünde...
 • esmeralda72
  emeğine sağlık
 • bahardan
  Özel hayatım değişsın zaten.
 • tastycock
  Hadi hayırlısı olsun bakalım
 • 48kumsal48
  emeğinize sağlık sagol
 • MayısssssssKızı
  Boğa
 • Arifolananlar26
  emeğine sağlık
 • Pikacuuuuuuuup
  Teşekkür ederim
 • SunPower
  Kısmen doğru sayılır :(
 • վ0Ӏմղվ0ӀϲմՏմ61
  Hadi Hayırlısı artık.
 • Pamuk2468
  Canım burcum yaa😂
 • Denizdibindeinciiii
  Akrebim gerçkten öyle 😏
 • marcus26
  burcları severim güzel olmuş
 • Suffle___
  Yengeç bi günyüzü göremedi zaten🦀
 • Hukukcu_Adayi
  Oğlakları bi salın artık ya
 • biradetmehmet
  bana yol göründü bu defa yol vermişler
 • Sirednod
  Yengeç gene sıkıntılı bu ay
 • Hüseyin_33
  Yengeç olarak çok duygusalım.
 • beyzZa_35
  Aslan erkekleri cok iyi anlsir
 • Masumlarapt123
  Mesleki anlamda olan durum iyiymis (burcum balik)
 • Tgpwr
  Tek temmenim umarım :D
 • Gurbetçi-Kizz
  Boğa burcuyum bilgiler için teşekkürler.
 • bagwells
  her hafta bi radikal karar veriyorum anlamadım
 • emirekara
  yengeçlere gün yüzü yok
 • İlişmeBabaYorgun
  Bi ümitlendim bak şimdi
 • Sadiaksoy
  Yengeç olarak çok duygusalım.
 • HYUNDAİKONA
  25 Nisan
 • Gizli Üye
  Burçlar gerçek olsa iyi olur ya
 • Gizli Üye
  yengeleri anlamak ne güç
 • Gizli Üye
  Emeğine sağlık 👏
 • Gizli Üye
  Ikizler yine bilindik ikizler
 • Gizli Üye
  Umarım güzel bir hafta olur
 • Gizli Üye
  Teşekkürler, umarız tüm güzel şeyler bizimle olur.
 • Gizli Üye
  Sureklii sprung bekliyor bizi gerek yok burclara bakmaya
 • Gizli Üye
  Yengeö
 • Gizli Üye
  Boğa bakalım neler olacak. Teşekkürler
 • Gizli Üye
  Ayy hadi hayırlısı diyelim
 • Gizli Üye
  Son zamanlarda burç yorumlarım hep yanlış çıkıyor.
YÜKLENİYOR...