Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 3 Ağustos Haftası Haftalık Burç Yorumları

Falsepeti

Bu hafta burçları neler bekliyor? Koçlar bu hafta daha şanslı bir dönem geçirirken Boğalar ise maddi anlamda yüksek enerjilerin olduğu bir sürece giriş yapıyorlar. Dahası yazımızda…

Koç

Merkür’ün Yengeç burcunda olmasıyla ailevi ve maddi konularda bir duraklama yaşayan Koç’lar için bu süreç artık son buluyor. 20 Ağustosa kadar tatil, eğlence ve aşk alanlarında şanslı ve keyifli zamanlar sizleri bekliyor. Venüs bu hafta Yengeç burcuna geçerek bir ay boyunca orada kalacak. Bu nedenle son zamanlarsa zorlandığınız konularda güzel gelişmeler sizi beklerken Kova burcunda gerçekleşen dolunay ile geleceğinizi şekillendireceğiniz bir süreç ile size iyi gelmeyen kişi veya konulardan da arınmaya başlayacaksınız. Ancak ikili ilişkilerde çatışmadan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Boğa

Kova burcundaki dolunay ile birlikte değişime açık bir hafta sizleri bekliyor. Ailevi konularla ilgili önemli bir karar almanız söz konusu olabilir. Bu ay sevdikleriniz ile birlikte eğlenceli planlar yapabilirsiniz. Ayrıca kariyer ve başarı anlamındaki konularda dolunay ile kendinizi geri planda tuttuğunuz alanlarda artık ön plana çıkıp üst düzey bir performans gösterebilirsiniz. Beklediğiniz güzel haberler gündeminize tekrar gelebilir ve ferahlamanız için güzel destekler alabilirsiniz. Dolunayın negatif enerjisinden korunmanız için de bu dönemde tutarsız davranışlardan mümkün olduğunca uzak durmanız gereklidir.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 3 Ağustos Haftası Haftalık Burç Yorumları

İkizler

Aile ve parasal konularla ilgili yaşadığınız engellemeler ve kötü enerjiler artık bitiyor ve zihninizin yorulduğunu düşündüğünüz bu dönem sizler için kapanıyor. Venüs bir ay boyunca sizleri bu konularda desteklerken beklediğiniz paraların gelmesi gündeminizde olabilir. 20 Ağustos tarihine kadar ise adeta ayaklarınızın yerden kesileceği haberler sizleri bekliyor olabilir. Ayrıca bir süredir duraklama yaşadığınız alanlarda ani ve yeni kararlar alabilirsiniz. Dolunay döneminin gerginliğini yaşamınızda küçük tartışmalar ve anlamsız gerginlikler ile yaşamanız mümkün gibi görünüyor.

Yengeç

Aşk, sağlık ve özellikle maddi konularda destekleneceğiniz bol hareketli günler kapıda! Bir ay boyunca devam edecek olan bu süreçte kendinize olan güveniniz desteklenirken sosyalliğinizi ve tüm enerjinizi kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Dikkat çekici değişimler ile sizin için hareketli bir dönem başlıyor. Dolunayın negatif etkisi ise sizin için maddi alanda hareketlilik ile giderlerinizde ve lüks harcamalarınızda bir takım artışlar meydana getirebilirken özel hayatınızda da gerginliklerde istemsiz ve ani tepkiler verebilirsiniz. İlişkilerinizin zarar görmesini istemiyorsanız bu dönemde biraz daha sakin olmalısınız.

Aslan

Pek çok alanda aldığınız kararların gündeminizde olacağı ve iletişimizin yoğunlaşacağı bir döneme giriyorsunuz. Yeni dönemle beraber 20 Ağustos tarihine kadar atacağınız adımları biraz çevrenizden saklamak isteyebilir ve ketum davranabilirsiniz. Dolunay ile özel veya iş ilişkinizde tamamlanma enerjisi yüksek olduğundan dolayı bu alanlarda bir beklenen adımları atabilirken tam aksine ego çatışması yaşayarak istemediğiniz sonuçlarla baş başa kalabilirsiniz. O nedene hızlı hareket etmemek ve fevri davranmamak daha iyi bir karar olacaktır diyebiliriz.

Başak

Bu hafta ile birlikte zihninizdeki düşüncelerin netleşmesi için kendi kendinize kalmaya ihtiyaç duyacağınız bir sürece giriş yapıyorsunuz. 20 Ağustostan itibaren sizin için başlayacak olan çok daha farklı bir döneme geçmeden evvel bir süre kendi başınıza kalarak planlama yapmak isteyeceksiniz. Bu hafta ile aşk hayatınızda ve geliriniz ile ilgili konularda olumlu anlamda desteklenirken, iş anlamında yeni bir sürece geçmeniz mümkün diyebiliriz. Bu yeni değişime geçerken dolunayın etkisinden dolayı sonradan gelişecek karar değişikliklerine maruz kalmamak için iyice düşünmenizi ve kararınızı net bir şekilde verdikten sonra adım atmanızı tavsiye ederiz.

Terazi

20 Ağustos tarihine kadar kendinize olan güveninizin artacağı ve son derece motive olacağınız bir dönem sizleri bekliyor. Arkadaşlık ve gelecek ile ilgili alanlarda destekleneceğiniz haberler gündeminize gelecek olabilir ve parasal konularda hızlanmanın artacağı günler geçirebilirsiniz. Bir ay boyunca hem kariyer hem de aşk yaşamınızda şanslı etkilerin altında olacaksınız. Başarı anlamında yükselmeniz çok yüksek enerjiler ile çok kolay görünüyor. Bu hafta bir kendinize olan güveniniz de artarken dolunayın negatif etkisi ile bu güven artışında zaman zaman dengeyi kuramayabilir ve flörtöz tavırlar içerisinde bulunarak mevcuttaki ilişkinize beklenmedik zararlar verebilirsiniz.

Akrep

Gündelik yaşamınızın çok hızlanacağı bir dönem başlıyor. Bu dönemde yeni iş teklifleri ve yeni haberler alabilirsiniz. İş alanında desteklendiğiniz bir dönem olurken kendinizi iyi ifade edebilmeniz önem kazanan konuların başında geliyor. Aşk alanında sorun yaşayanlar için bu alandaki enerji değişimi ile zor günleri geride bırakıp keyifli zamanlar geçirmek için fırsatlar doğabilir. Bu haftaki dolunay ile birlikte evinizle ilgili ve ailevi konularda değişimlerde ön planda olurken gayrimenkul alım satımı ile ilgili alanlarda çözümlemeler yaşayabilirsiniz. Fevri hareketlerden kaçınmanızı da bu dolunay döneminde mutlaka tavsiye ediyoruz.

Yay

Aşk hayatınızın hızlandığı ve sosyalleşerek ön planda olduğunuz bir dönem sizleri bekliyor! Bu haftadan sonraki süreçlerde hem maddi konularda hem de özel hayat ile ilgili alanlarda 2,5 aydır devam zorlanmalar bitiyor. Mevcut iş veya aşk ilişkisinde değişim isteyen Yay burçları yeni kararlar alıp bu ilişkilerini resmileştirmek için adım atmak isteyebilirler. Parasal anlamda hayatınızın hareketleneceği bu süreçte zaman zaman konsantrasyon problemleri yaşayabilirsiniz. Dolunayın negatif etkilerinden korunmak için ise biraz daha dingin ve daha sakin hareket etmenizde yüksek fayda var.

Oğlak

Sosyal ve özel ilişkilerinde yanlış anlaşmalar nedeniyle yıpranan Oğlak burçları için bu sorunların bittiği ve desteklenmeye başladıkları bir dönem başlıyor. 20 Ağustos tarihine kadar finansal imzalar gündeminizdeyken bir yandan da ilişkilerinizdeki negatif enerjiler olumlu enerjilere dönüşerek çözümlemeler yaşayabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar için ise sürpriz başlangıçlar yaşanabilir. Ayrıca dolunayın etkisi ile sosyalliğiniz artarken bir yandan da maddi anlamda beklenmedik para girişleri meydana gelebilir.

Kova

Bir yandan kendinizi oldukça motive ve mutlu hissederken ayrıca Merkür’ün sosyallik hanenizden geçmesi ile yakın çevreniz ile iletişimde çok yoğun bir artış yaşayabilirsiniz. Son zamanlarda iş yaşamınızdaki durgunluklar son bulurken yeni fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu haftaki dolunay ile birlikte sizin için bir arınma dönemi olurken hayatınızdaki pek çok alanda yaşanan değişim ve gizlenen gerçekleri göreceksiniz. Ancak insanlara zaman zaman güven duymakta zorlanabilir, kendi kendinize kalarak iç dünyanıza yönelmeyi seçebilirsiniz. Dolunayın yaratacağı negatif etki ile ev, aile ve gayrimenkul işleri ile konularda yanlış kararlar alıp sonradan pişmanlık duymanızın yüksek ihtimalli olması nedeniyle bu dönemde herhangi bir adım atmamanızı tavsiye ederiz.

Balık

Geride bıraktığımız 2,5 ay boyunca kendinizi istediğiniz şekilde ifade edememiş olabilirsiniz. Yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Önümüzdeki ay boyunca güveniniz artarken, sosyal ortamlarda kendinizi çok daha rahat ifade edebileceksiniz. Balık burçları için ise eğlenceli ve keyifli zamanlar gündeminizde olabilir. Kendinizi çok daha olumlu ve iyi hissedeceğiniz bu hafta dolunayın etkisi ile kalabalıklardan uzaklaşarak sevdiklerinizle birlikte çok daha izole kalmak isteyebilirsiniz. Dolunayın negatif enerjisinden zarar görmemek için istemediğiniz olaylar ile karşılaşmamak için ciddi tepkiler vermek yerine sakin kalarak kendi değerinizi bilmenizi tavsiye ederiz.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 3 Ağustos Haftası Haftalık Burç Yorumları
41
39
Görüşünü yaz

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3941
 • ToxiCs
  Bilgilendirme için teşekkür ederim. @Falsepeti
 • fatihs34
  Burçlara her ne kadar inanmasam da her seferinde beni şaşırtıyor bu seferde haklı diyorum ama gene inanmıyorum
 • chericherilady_cc
  Yengec burcuyum ve dogru yorumlanmis. Sonucta degisim para ile oluyor Tanrim beni bastan yarat gibi maliyetsiz cozumler yok yani ☺️
 • afjdhacedkskdnsjf
  Maddi konularda destekleneceğiniz bol hareketli günler kapıda! Maaşıma da zam yapıldı bugün, hadi hayırlısı. :)
 • SinirliBiber
  Hayatımdaki pisliklerin, egoistlerin, asalakların ve verimsizlerin çoğunu eledim. Sıra diğerlerinde sanırım. :):
 • Erronblack41
  Yay ayında doğmuşum ben. Ama yazdıkların bir bakıma doğru diyebilirim
 • Güzel1hatunnn
  Parasal yönden hep doğru ama gerisi ıvır zıvır be
 • 1aeAEae6
  Anlamsız gerginlik yaşamak istemiyorum ben, yorumu değiştirebiliyormuyuz
 • BeyazMamba
  Tamamdır. Fevri hareketlerden kaçıyoruz akrepler :-D Sakin.
 • mutsuzhatun1234
  Yay Burcuyum Burcumun özelliklerini taşıyorum ne mutlu bana 😊🙏
 • Fkusna_Huy
  Bir akrep olarak yeni iş tekliflerini sabırsızlıkla bekliyorum
 • Başak, evet yeni bir kariyer başlangıcı istiyorum. Umarım doğrudur.
 • Ecem128
  Aslında inanıyorum burçlara ama genel özelliklerine, her gün fal bakar gibi yorumlamalara pek güvenmiyorum
 • _DangerZone_
  Boğa burcuyum İnşallah bu hafta veya gelecek hafta içimi ferahlatacak haberler bekliyorum.
 • felsefesemfonisi16
  İkizlerim ve bu hafta oldukça mutluyum ayak parmağımı kapılara çarmam hariç
 • Hemşire0316
  Aaaa iş anlamında yeni bir sürece giricekmişim inşallah atanırım. dd
 • Seda_Y
  Tatil ve aşk bizi mi bekliyor? Daha ne isteriz ki :D
 • Hadi hayırlısı bakalım teşekürler bilgileriniz için.
 • Sevdalikizzz
  Oglak icin dogru ama sevdigim adami ikna etmek zorlanyrm ya dua edin
 • Benimolsadecebenim
  Teşekkürler bu aydın bilgiler için :)
 • Heavenlyicecream
  Tam tersi oluyor nasıl oluyosa
 • MayısssssssKızı
  Boğa
 • Suskun39
  Koç Burcu her zamanki gibi çıkmaz içinde
 • albatrosibo
  çok takılmayın şu burçlara
 • bensherlock
  20 ağustos ta heyecanlı olcam malum 21 ağustos
 • Scofieldaddyy2
  Hiçbişey yokmuş bu hafta yha :))
 • nisenseix
  Uuu yay güzelmiş hadi hayırlısı :D dkwoejsowoejw
 • Cute_but_psycho
  Oğlak olmak beni cok yoruyo🤦🏻‍♀️
 • Harhar
  Akrep olmak cok zor bilen bilir
 • Gün_Doğar
  Sevindirici 🤗
 • Yay ve yükselen akrep..
 • Footlovermann
  Hiç bana göre değil
 • Rengin_-_-
  Hmmm Dikkatli oliyim barii
  Balık burcu olarak
 • DımtısDabadum
  Yeni burç eklemişlerdi noldu acaba
 • Alaçatı_mavisi
  Bekleyelim bakalım neler görecegiz
 • Dünyalıbağyan
  Yengeç aynı yine
 • dgrlkmu_csrtmi
  Aslan hakkında daha fazla bilgi olsaydı
 • SenacCc
  Kovada dolunayin etkisi cok dogru💫
 • Yorgunbirgirll
  Balık burcu iyiymiş
 • GöLge_06
  Yengeç.
 • LonelyWalker
  Oğlak çok süper : D
 • morpiksel
  Yeni iş konusunda fırsatları bekliyoruz bakalım
 • BADLOWE3461
  Burcumu okudum inşallah dedikleri çıkar
 • ALWAYSCOOL
  hayat boş koç burcuyla coş şekerim.. ;)
 • alonephoenix
  Umarım doğrudur Koç. <3
 • aslan ketum olacakmış hımm
 • Aliistanbul3455
  Bu burclara inanmam
 • KızılTurp
  pek inanmam ama yine okudum işte
 • ben yine zengin olamıyor musum tüh beee
 • Bilgilikız58
  Bende inanıyorum
 • perimmasali
  Ask yok mu ya
 • ismail04
  burçlara inanmıyorum
 • Hüseyin_33
  Biz Yengeçler Ne Zaman Aşkı Bulacağız?
 • DarkAngel666
  Oww yeni teklifler demek hmm
 • Grininellitonu35
  Koç burcuyum...
 • KaşarlıKöfte
  Para biriktirmem gerekiyordu, iyi oldu (Teraziyim)
 • Sonsuzcax
  Aslan hakkında daha fazla bilgi olsaydı
 • YorgunnBirGirl
  Balık burcu iyiymiş
 • fatik76
  Kova inanıyorum öyle olucağına :)
 • Kayseribogasıı
  Birclara inanmiyorum nexense
 • Daha Fazla (20)
YÜKLENİYOR...