Konfor ve İpeksi Pürüzsülüğü Bir Arada İsteyen Kızlar Buraya!
Kapat

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 24 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumları

Falsepeti

Bu hafta burçları neler bekliyor? Koçlar hukuki konulara odaklanırken Boğalar ise bu hafta maddi konulara odaklı bir dönem geçirecekler. Dahası yazımızda…

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası ortaklıklar olacak. Bu hafta kendinizi değiştirip dönüştüreceğiniz bir hafta olacak. Tez canlı düşünmeden konuşan Koç burçları, daha iyi bir dinleyici olmaya gayret edeceksiniz. Kendinize eziyet ettiğiniz bir evlilik birliktelik yaşıyorsanız, ayrılabilirim deyip kesin sonuçlara ulaşacaksınız. Yaşadığınız zorluklar sonrası mutluluğa kavuşacaksınız. Aile üyeleriyle aranızdaki anlaşmazlıkların nedeni, iletişim eksikliği olabilir. İlişkilerinizi geliştirmenize ve düzeltmenize yardımcı olacak öneriler için birazcık araştırma yapmanız gerekiyor.

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası yaşam koşulları olacak. Uranüs ev ve aile hayatınızı etkisi altına alıyor. İletişim konusunda oldukça şanslı olacağınız bir dönem. İnternetteki popüler bir kampanyanın alıcısı olabilirsiniz. Sıra dışı deneyimlere hazır olun. Hayatınıza düzen getirmek istiyorsanız sonuç odaklı olmalısınız. Gitmek istediğiniz yere gidin, bırakmak istediğiniz işi bırakın, yerinizde saymayın. Bu hafta işten ayrılmak istiyorsanız, mutsuzsanız karar verebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde hedeflerinizi daha ileri almanız için kilit bir rol üstleniyor. Buna göre davranırsanız önemli fırsatlar elde edebileceksiniz.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 24 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumları

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası ilişkileri olacak. Aşk hayatınızdaki heyecanı artıracak pek çok şey olabilir. Gezegensel enerjiler romantizm alanınızı büyük oranda etkisi altına alacak. Şanslı bir döneme giriyorsunuz. Talih yönünden büyük ikramiyenin sahibi, bu süreçte sizsiniz. Bu potansiyelin tadını çıkarın. Anonim kalmak isteyen birinden yardım alabilirsiniz. Bir diğer ihtimal de, sizi kurtarmaya hazır bir yatırımcının işe başlamak istediğini öğrenmeniz olabilir. Her iki ihtimalle de yardım almaya açık olun. Hayatınızdaki özel kişinin değerini bilin. Artık onu fark etmenizin zamanı geldi.

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası kişisel hayatları olacak. İlişkiler alanınızı etkileyen gezegensel enerjiler nedeniyle kişisel hayatınızda bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Özgürlük isteğiniz her zamankinden yoğun olabilir. Kardeşiniz, kuzeniniz varsa onların hayatlarındaki problemlere odaklanmak zorunda kalabilirsiniz. Siz onlara iyi bir dinleyici olun. Kendi fikirlerinizi onun hayat fikirleri yapmaya çalışmayın. Farkında olmadan yanlış yönlendirmeler yapabilirsiniz. Artık kendinizi tamamen yenilemeniz gerekiyor yoksa sonrasında olumsuz şeyler yaşamaya başlayacaksınız. Değişime hazır olun.

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası beklenmedik olaylar olacak. İş hayatınızda huzursuz olduğunuz kişilerle ilişkileriniz düzelecek. Kıymetiniz, değeriniz fark edilecek. Geçmişte kıymet verdiğiniz eski bir dost karşınıza çıkabilir. Yeni bir ilişkiye başlamak doğru değil. Sağlığınız çok iyi olacak. Sıkıntılarınız bel boyun sırt bölgenizde ağrılar oluşturmuştu. Onlar geçecek. Akademik eğitim alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız, online dersler alabileceğiniz platform ve üniversitelerin web sitelerine bir göz atabilirsiniz.

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası kariyer ve eğitim konuları olacak. Kariyer yolculuğunuzla ilgili bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi en iyi şekilde gösterebileceğiniz bir fırsat keşfedebilir ve bunun peşinden gidebilirsiniz. Hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. Bir hedefinizin, aslında sizin için eskisi kadar da önemli olmadığını ve hayat yolculuğunuzda pek bir anlam taşımadığını keşfedebilirsiniz. Değişeceksiniz.

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası ilgilerini çeken şeyler olacak. İlginizi çeken ve peşinden gitmek istediğiniz şeyler olabilir. Ancak bunun finansal karşılığıyla ilgili bazı çekinceleriniz olabilir. Bu hafta hayatınızı daha iyi hale getirmenin yollarını düşünebilir ve haftanın başlangıcı olarak şu an sahip olduğunuz işinizi ilişkilerinizi daha iyi hale getirecek fırsatları keşfedebilirsiniz. Heyecan verici gelişmeler ile karşı karşıya olduğunuz enerjiler sizleri güçlü kılacak. Küçük şeylerden heyecanlanabilir yükselen enerjinizle hayranlık uyandırabilirsiniz çevrenizde. Kendinize güvenmeniz çok önemli.

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası profesyonel hayatları olacak. Kariyer yolculuğunuzla ilgili sizin başını çektiğiniz bir girişim sebebiyle çok heyecanlı olabilirsiniz. Beklenmedik harcamalar yüzünden biraz moraliniz bozulmuş olabilir. Ancak bu durumun sizin motivasyonunuzu düşürmesine asla izin vermeyin ve moralinizi toplamaya çalışın. Önemli olanın zor zamanlarda kendimizi toparlamak ve sonrasında buna göre planımızı yeniden gözden geçirmek olduğunu unutmayın. Kendinize daha çok inanın.

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası eksiklikleri gidermek olacak. Üzerinde çalıştığınız konuda bilgi eksikliğiniz olabilir. Hangi konuda eksik olduğunu anlayabilmek için bir adım geri atıp kendinize biraz uzaktan bakmayı denemelisiniz. Gezegensel enerjiler sizin için bazı belirsizliklere neden olabilir. Eğer bir konuda karar vermeniz gerekiyorsa henüz her detaya hakim olmayabilirsiniz. Bir uzmanla birlikte konuşarak ondan önemli bilgiler edinme fırsatınız olabilir. Bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeniz sizin için büyük önem taşıyor. Bunun farkına vardığınız anda hayatınız olumlu şekilde değişecek.

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası iletişim olacak. Hafta ortasından itibaren finansal konularda ve iş hayatınızda, ilerleme kaydedebilir ve doğru yolu izlemek için uzun vadeli planların üzerinde çalışabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde rakipleriniz ile savaşabilirsiniz. Siz kartlarınızı ne kadar iyi oynarsanız oynayın, bazı noktalarda risk almanız gerekebilir. Ancak akıllı riskler alarak ve kendinizi güvence altına alarak, karlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Sevgiliniz veya ortağınız biraz kararsız, anlaşılmaz davranışlar sergileyebilir. Böyle zamanlarda karşı tarafa biraz alan tanımak gerekebilir.

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası şikayetler olacak. Kısa zamanlı seyahatlerin baş gezegeni olan Merkür, belirsizliklerin gezegeni Neptün ile çekişmece halinde. Yapacağınız seyahat planlarında aksamalar, gecikmeler yaşanabilir. Hafta boyunca her şeyi kontrol altında tutmak için mücadele edebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde iş ve finansal konularda nasıl bir yol izlemeniz gerektiğine iş birlikleri ile odaklanabilirsiniz ve haftayı sezgisel ve yaratıcı enerjiler ile doğru değerlendirmenin sevincini yaşayarak tamamlayabilirsiniz. Güven tazeleyerek ilişkinizi daha keyifli yaşar hale gelebileceksiniz.

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası yoğun rutinleri olacak. Çok istediğiniz bir konsere gitmek, sevdiğiniz kişiye romantik bir hediye almak veya bir başka lüks harcama için para harcamak istiyor olabilirsiniz. Her türlü yanlış anlaşılmadan uzak durmak için biraz daha sessiz kalmanız bu dönem daha iyi olabilir. Düşüncelerinizin dağıldığını ve zihninizi toplayamadığınızı düşünüyorsanız, kendinize biraz yardımcı olmalısınız. Meditasyon yapmak veya yürüyüşe çıkmak sizin için iyi olabilir.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 24 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumları
7
4
Görüşünü yaz

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

47
 • Ikizler, ilişki ve romantizm. Hayırdır inşallah? Hiç bana romantizm ya da aşk hayatıyla ilgili birşey gelmezdi. Hayırlısı bakalım. :)
 • baybars15
  Hadi hayırlısı 😊 Ama dostlukta biten bitmiştir, değerimizi anlasa ne yazar? Ben artı üniversite tanıtımlarına değil, ders seçme sayfalarına girmek istiyorum😭😭
 • iSLaNDBaZaR
  Yanımda Yaşasa astrolog sanırım oğlağı anca bu kadar tarif edebilirdi
 • HurremSultaan
  Bu hafta Yayların odak noktası eksiklikleri gidermek olacak. Üzerinde çalıştığınız konuda bilgi eksikliğiniz olabilir. Hangi konuda eksik olduğunu anlayabilmek için bir adım geri atıp kendinize biraz uzaktan bakmayı denemelisiniz. Gezegensel enerjiler sizin için bazı belirsizliklere neden olabilir. Eğer bir konuda karar vermeniz gerekiyorsa henüz her detaya hakim olmayabilirsiniz. Bir uzmanla birlikte konuşarak ondan önemli bilgiler edinme fırsatınız olabilir. Bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeniz sizin için büyük önem taşıyor. Bunun farkına vardığınız anda hayatınız olumlu şekilde değişecek.
 • ᗩYSEᒪ
  Teşekkür ederim fal sepeti zahmet ettiniz ama sagolun.
 • piekļauties
  tesekkürler güzel bir bence olmus :)
 • Yalan.
 • LilithKompleksi
  Sıkıcı şeyler.
 • hep iyi dinleyicimdir zaten, ellerine sağlık :)
 • Gizli Üye
  tesekkürler bilgiler için
 • Gizli Üye
  Koç ve boğada neler varmış öğrenebilir miyim falsepeti
YÜKLENİYOR...