Yeni SİM kartlar geliyor! eSİM kartları sizce ne gibi kolaylıklar sağlar?

Gizli Üye
Yeni gelen düzenlemeye göre 2021 yılından itibaren kullandığımız SİM kartları tarihe karışacak ve eSİM dönemi başlayacak. Peki, sizce bunun ne gibi kolaylıkları ve/veya zorlukları olacaktır?
Yeni SİM kartlar geliyor! eSİM kartları sizce ne gibi kolaylıklar sağlar?