Marmara ve Ege'de Akşam Saatlerinde Kuvvetli Sağanak Bekleniyor!

Marmara ve Ege'de Akşam Saatlerinde Kuvvetli Sağanak Bekleniyor!

Marmara ve Ege'de yaşayan KScanlar bu akşama dikkat!.. İstanbul, Kocaeli, Yalova ve Sakarya başta olmak üzere Marmara Bölgesi ile Kıyı Ege'de akşam saatlerinde kuvvetli sağanak bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan son duyuruya göre, bu akşam saatlerinden sonra Marmara'nın kuzeydoğusunda sağanak görülecek. Sağanağın gece saatlerinde etkisini artırarak İstanbul, Kocaeli ve Yalova çevreleri ile Sakarya'nın kuzey ilçelerinde kuvvetli olması tahmin ediliyor.

Kıyı Ege'de görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanağın da akşam saatlerinde etkisini artırarak İzmir ve Balıkesir'in kuzey ve batısı, Çanakkale'nin güney ve doğusu ile Aydın'ın kıyı kesimlerinde kuvvetli gerçekleşmesi tahmin ediliyor.

Bugün akşam saatlerinden sonra Muğla'da görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanağın da gece saatlerinde etkisini artıracağı tahmin ediliyor. İl genelinde çok kuvvetli, Marmaris, Köyceğiz, Ula, Ortaca ve Dalaman ilçelerinde şiddetli ve yer yer aşırı yağış bekleniyor.

Tedbir alınması yönünde uyarı yapıldı

Oluşabilecek ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, hortum oluşma riski ve kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

Marmara ve Ege'de Akşam Saatlerinde Kuvvetli Sağanak Bekleniyor!
5
1
Görüşünü yaz

Senin Görüşün Nedir?

En İyi Erkek Görüşü

 • Biliyorum hava durumuna arada bakarım internetten Egedeyim, Uşak'tayım gece 12'den sonra görünüyor. Uzzman görüşüyle başlatmadın başlığı ya, uzmanlar olsaydı bu da. 😀

  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • barbieyalakk

  Hava kapalı hadi akalım demet akalın

  Görüş hala geçerli mi?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

04
 • FukkBuddy

  şemsiyem hazır. arabayı çıkarmam trafiğe. maceraya gerek yok :)

 • dreamliner61

  sel falan olmaz umarım.

 • Drakula3584

  Hava kapalı ve sıkıcı karanlık oldu.

 • Erkekler_ne_diyor

  Teşekkür ediyorum

YÜKLENİYOR...