Seren Serengil: Yaşar Eski Yaşar Değil, Boşanıyoruz ve Uzaklaştırma Kararı Aldırdım

Seren Serengil - Yaşar İpek
Seren Serengil - Yaşar İpek

Seren Serengil, kocası Yaşar İpek'ten boşanma kararı aldığını Instagram hesabından açıkladı. Serengil, "Ben bugün tedbir kararı aldırdım çünkü Yaşar, Yaşar değil, saçımı okşamaya kıyamayan adam o değil, çocuğumu sağlıkla dünyaya getirmeye çalışmak zorundayım. Kendisine bayram öncesi boşanma davası açtım bunu da ilk defa açıklıyorum hakkımızda hayırlısı olsun." dedi.

Sosyal medya hesabından yaşanan süreç hakkında uzun bir yazı kaleme alan Seren Serengil şu ifadeleri kullandı.

Çok zor bunları yazmak ..
Hiç konuşmadım hiç yazmadım kendi sesimi bile duymak istemedim bu süreçte birkaç dosta yaşadıklarımı anlatmanın dışında..
Benim bugüne kadar eşimle kendimizle ilgili bir kavgam olmamıştır iki birbirini seven birbiriyle vakit geçirmekten hoşlanan birbirine yeten iki insandık... Anne ve kız kardeşin benimle probleminin ve uğraşma nedeninin herkes Yaşar'la ilgili olduğunu düşünse de konu maalesef beni istememe durumu değildi çünkü ben Yaşar'la beraber olmadan bir yıl önceden gazete magazin denilen sosyal medya sayfasında bana ve aileme hakaret ediliyordu ve her gün yapılıyordu mahkemeye verdim emniyet mensuplarıyla mekandan kardeşini aldırmalara kadar giden bir hikayemiz var " Valla ben değilim annemin ölüsünü öpeyim" diye yemin edince şikayetimden vazgeçmiştim. Bana o sayfanın Gülben Ergen'in fanlarının olduğunu söylemişti sonra bir öğrendim ki Gülben Ergen'in yanında çalışmış ve 15 yıldan beri anne kız bu kişinin yanındaymış düşmanlık oradan bana! Sonra Yaşar benim hayatıma girdi. ben hapse atıldım bu kadın yüzünden insan ne menfaati olursa olsun ne samimiyeti olursa olsun üvey de olsa ağbinin karısı olmuşum bu kadınla olan görüşmesini kesmesi gerekirdi yanak yanağa fotolar koyuyorlar altına da yaşarın annesi allah sizi şeytanlardan korusun yazıyor o şeytan da benim🥰.. Bu süreç devam etti iki yıl fake hesaplardan hepinizin de farkında olduğunuz gibi aileme bana iftiralar hakaretler devam etti benim kocam hakkını yiyemem hep yanımda durdu o da ben söylediğim için değil kendi gördüğü için ne düğünüme ne nişanıma gelemediler ,uzun bir süre Yaşar konuşmadı. Ama sonra annesidir yine barıştı işte ondan sonra ne olduysa oldu daha önce de çocuk sürecimizde yine kavga edip annesi yüzünden gitmişti ve tedavi sürecimi yarıda bırakmıştım hatırlarsanız şimdi de çocuk sahibi olmaya çalışıyorum yine aynı çabalar gösteriliyor .. Ben bugün tedbir kararı aldırdım çünkü Yaşar, Yaşar değil saçımı okşamaya kıyamayan adam o değil çocuğumu sağlıkla dünyaya getirmeye çalışmak zorundayım kendisine bayram öncesi boşanma davası açtım bunu da ilk defa açıklıyorum hakkımızda hayırlısı olsun.

çok zor bunları yazmak .. hiç konuşmadım hiç yazmadım kendi sesimi bile duymak istemedim bu süreçte birkaç dosta yaşadıklarımı anlatmanın dışında.. benim bugüne kadar eşimle kendimizle ilgili bir kavgam olmamıştır iki birbirini seven birbiriyle vakit geçirmekten hoşlanan birbirine yeten iki insandık .. anne ve kızkardeşin benimle probleminin ve uğraşma nedeninin herkes yaşarla ilgili olduğunu düşünsede konu maalesef beni istememe durumu değildi çünkü ben yaşarla beraber olmadan bir yıl önceden gazete magazin denilen sosyal medya sayfasında bana ve aileme hakaret ediliyordu ve hergün yapılıyordu mahkemeye verdim emniyet mesnuplarıyla mekandan kardeşini aldırmalara kadar giden bir hikayemiz var " valla ben değilim annemin ölüsünü öpeyim" diye yemin edince şikayetimden vazgeçmiştim bana o sayfanın gülben ergenin fanlarının olduğunu söylemişti sonra bir öğrendim ki gülben ergenin yanında çalışmış ve 15 yıldan beri anne kız bu kişinin yanındaymış düşmanlık ordan bana! sonra yaşar benim hayatıma girdi.ben hapise atıldım bu kadın yüzünden insan ne menfaati olursa olsun ne samimiyeti olursa olsun üveyde olsa ağbinin karısı olmuşum bu kadınla olan görüşmesini kesmesi gerekirdi yanak yanağa fotolar koyuyorlar altına da yaşarın annesi allah sizi şeytanlardan korusun yazıyor o şeytan da benim🥰.. bu süreç devam etti iki yıl fake hesaplardan hepinizinde farkında olduğunuz gibi aileme bana iftiralar hakaretler devam etti benim kocam hakkını yiyemem hep yanımda durdu o da ben söylediğim için değil kendi gördüğü için ne düğünüme ne nişanıma gelemediler uzun bir süre yaşar konuşmadı..ama sonra annesidir yine barıştı işte ondan sonra ne olduysa oldu daha önce de çocuk sürecimizde yine kavga edip annesi yüzünden gitmişti ve tedavi sürecimi yarıda bırakmıştım hatırlarsanız şimdi de çocuk sahibi olmaya çalışıorum yine aynı çabalar gösteriliyor .. ben bugün tedbir kararı aldırdım.çünkü yaşar ,yaşar değil saçımı okşamaya kıyamayan adam o değil çocuğumu sağlıkla dünyaya getirmeye çalışmak zorundayım kendisine bayram öncesi boşanma davası açtım bunu da ilk defa açıklıyorum hakkımızda hayırlısı olsun. SERENSERENGİLTV (@serenserengil)'in paylaştığı bir gönderi ()

Seren Serengil: Yaşar Eski Yaşar Değil, Boşanıyoruz ve Uzaklaştırma Kararı Aldırdım
10
9
Görüşünü yaz

Senin görüşün nedir?

En İyi Erkek Görüşü

 • Saw89

  arkadaş ünlüler evlenmesin zaten herkes birbiriyle istisnaları hariç tutarsak gerisi fos yürütemiyorsunuz işte zorlatmayın ünlüler aleminde çok zor zaten yapacağınızı yapıyorsunuz evde dışarda ne gerek var evlenmeye

  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşleri

 • busekanık

  Şovdu zaten. Asla gerçek olduğunu düşünmüyorum. Kadın çocuk için evlendi hamile ve ihtşyacı kalmadı

  Görüş hala geçerli mi?
 • Chloé_

  Evliliğin de b*kunu çıkardınız zaten siz. 1. ayda nikah tazelemek nedir. Defolun gidin yaa..

  Görüş hala geçerli mi?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

88
 • endmuhh

  ya ablacım özel hayatını bence acma be diyesim geldi. bosan ne olcak. sanki ilk bosanan sensin hatta ilk evliliğimidir emin değilim. bir de adamı asagılama ayıp. yasar eski yaşar değil nedir. olmadı de geç

 • stop49

  Her şeyiniz gösteriş olmuş. Ne aşkınız gerçek ne evliliğiniz. Asıl suçlu siz değilsiniz layık olmadığınız halde sizi gündemde tutan herkes suçlu.

 • vurdumduymaz028

  Kesin cinsellik içindi zevk alamadı hem boşuyor hem de uzaklaştırma veriyor. :D

 • Kadir580000

  Ünlüler yüzde 95 niz hep aynısınız ömürlük evliliğiniz yok hiç birinizin hepinizinki heves

 • kafasibidünya

  Her şey sosyal medyada göründüğü gibi değil işte

 • gecekuşuuuu

  Yav maymun suratlı karı dan bize e?

 • FundaKoc1

  Bizene bizene bizene bizene ve bizene?

 • Sıla0607

  Keşke bahta da estetik yapılabilse 😔

 • KELEBEK19007

  Maksaj güzeli diyicem makyajla da güzel degil

 • hazara

  Ne dertler var be

 • Sırdaşmasörr

  Yazık ya

 • nur3892

  yazık

 • Afet-i_Dilber

  Belliydi...

 • bjk51bjk

  Ne dertler var ya

 • EfeAydemir

  ak işsizleri

 • memmedsalahova

  Bunlar da bir garip ha

YÜKLENİYOR...