Tertemiz Çamaşırların Sırrı Çözüldü! Öğrenmek İçin Bize Katıl!
Kapat

Sabancı Holding Yünsa Hisselerinin Tamamını Satma Karar Aldı

Tugrul Turcan r
Yünsa Fabrikası
Yünsa Fabrikası

Sabancı Holding'in Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan açıklamasında, şirket Yönetim Kurulu'nun 23 Ağustos tarihli toplantısında, şirket portföyünde yer alan 16 milyon 878 bin 507 TL nominal değerdeki 1 milyar 687 milyon 850 bin 700 adet Yünsa Yünlü Sanayi ve Ticaret AŞ'ye ait hisse senetlerinin tamamının satılmasına karar verildiği duyuruldu.

Açıklamada, satış işlemleriyle ilgili olarak hisse alım ve satım anlaşması ile anlaşmaya ek dokümanlar ile belgeleri ve devre ilişkin sair dokümanları şirket adına imzalamaya ve devir için gerekli her türlü işlemleri gerçekleştirmeye, Üst Yönetici (CEO) Cenk Alper ile Çimento Grup Başkanı Tamer Saka'nın diledikleri bedel ve şartlarla, birlikte olmak şartıyla yetkili kılınmalarına karar verildiği bildirildi.

Son Güncelleme: 3 Eyl 2019 / 04:09
Sabancı Holding Yünsa Hisselerinin Tamamını Satma Karar Aldı
3
2
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşü

 • Sedeaaa
  Bu ekonomik de sabancı bile güvenemeyip satıyosa 🤪🤪🤪 Venezualla bekle bizi. Yakında 1 KG peynir olur 200tl. Dersiniz hey gidi günler 35 tl alırdık diceniz.1lt benzin olur 50tl 😁 Bu ekonominin başında bulunan firmalar bile kaç kaç elimizde patlıcak naraları atarken türkiye napıcak bakalım...
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • nextlevel
  Teknosayı satsın önce :D
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

21
 • dremear
  Aman naparlarsa yapsınlar zenginin işine akıl ermez
 • FundaKoc1
  satsında bende alıyım
 • masal6363
  zengine bisey olmaz
YÜKLENİYOR...