#AKILLIKEDİLER

Felix

Dantelli İç Çamaşırının Tecavüzcüyü Beraat Ettirmesi Kadınları Ayağa Kaldırdı

Serap Aksu r

İrlanda'da bir mahkemede görülen davada, tecavüze uğrayan 17 yaşındaki genç kızın dantelli iç çamaşırı giymesini gerekçe göstererek tecavüzcü hakkında beraat kararı verilmesi ortalığı ayağa kaldırdı. Kadınlar tepkilerini Twitter'da göstererek #ThisIsNotConsent (#BuRızaDeğil) hashtag'i ile iç çamaşırlarının fotoğraflarını paylaştılar.

Dantelli İç Çamaşırının Tecavüzcüyü Beraat Ettirmesi Kadınları Ayağa Kaldırdı

Cork kentindeki mahkemede görülen davada 17 yaşındaki genç kıza tecavüz eden 27 yaşında zanlı, genç kızın iç çamaşırını savunmasında kanıt olarak kullandı.

Sanığın avukatı Elizabeth O'Connell, mahkeme jürisine genç kızın dantelli tanga giymesinin göz önünde bulundurulması gerektiğini belirtti ve olayda rıza olduğunu ileri sürdü.

O'Connell ifadesinde şunlara yer verdi:

Bu kanıt kızın sanığa ilgi duyduğu ve biriyle buluşup, onunla birlikte olmaya açık olduğu ihtimalini gösteriyor. Kızın nasıl giyindiğine bakın, üzerinde dantelli bir tanga vardı.

Avukatın sözleri üzerine 8 erkek ve 4 kadından oluşan jüri, tecavüz iddialarını reddeden sanık hakkında beraat kararı verdi.

Verilen bu karar İrlanda'da tepkilere yol açtı

Sosyal medya kullanıcıları da duruma sessiz kalmayarak tepkilerini Twitter'da gösterdiler. #ThisIsNotConsent hashtag'ini kullanarak karara tepkilerini gösteren kadınlar, iç çamaşırı tarzının tecavüzde rıza belirtisi olmadığını ve delil olarak kullanılamayacağını belirttiler.

Samana1988 isimli kullanıcı yaptığı paylaşımında şunları söyledi:

17 yaşındaki kızın arkasındayım. Sana inanıyorum. Evet, bu iç çamaşırları güzel. Hayır, seks yapmak istemiyorum. Bunları kendim için giyiyorum, başkası için değil.

​KountessVonKink isimli kullanıcı ise tepkisini şu şekilde dile getirdi:

Ne bu 1950'ler mi? Tanrı bilir benim hakkımda ne düşünürlerdi. Genellikle iç çamaşırı giymiyorum. Sanırım toplu tecavüz edilmeyi bekliyorum. Müvekkilinin savunmasında kızın iç çamaşırını kullanan avukat kim?

Kaynak: Sputnik

#ThisIsNotConsent #BuRızaDeğil #İrlanda #Tecavüz #Beraat

Dantelli İç Çamaşırının Tecavüzcüyü Beraat Ettirmesi Kadınları Ayağa Kaldırdı
75
41
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşleri

 • Gizli Üye
  Ben bu haberde tam kanıt görmeden yorum yapmak istemem. Çünkü kadınlar çok fazla manipülasyonda bulunuyor. Tecavüz olduğunu iddia eden kız yalan söylüyor ve iftira atıyor da olabilir. Kendi isteği ile yapmış da olabilir. Ama şunu da söyleyeyim. Eğer ki gerçekten tecavüz varsa, yeterli kanıt varsa, o zaman kadının iç çamaşırı giymesi tecavüze bir sebep olamaz. Yani tecavüzü meşru kılmaz. O zaman kız haklıdır.
  Ama dediğim gibi yüzde 100 kanıt var mı ilk bakılması gereken bu, ikinci olarak da kız kendi isteği ile mi yapmış acaba yoksa iftira mı.
  21. yüzyılda kadınlar taciz ve tecavüz iftiraları aşırı derecede artmış durumda. Öyle kadın dedi diye her şeye inanmamalıyız. Hiç kimseye inanmamalıyız. Sadece kanıtlara bakarak yargılama yapılmalı.
  Kaldı ki son paylaşılan Brighton Dominatrix & Sissy Seductress💄
  Bunu paylaşan kişi bir sahibe, mistress yani. Erkeklere işkence yaparak , kadın üstünlüğünü savunarak hayatını sürdüren tipler bunlar. Bu tarz kişilerin söylediklerine itimat edilmemeli.
  Kısacası özetle şunu söyleyeyim. Kadının veya erkeğin nasıl giyindiği tecavüzü meşru kılmaz. Nasıl giyindiğinin bir önemi yok. İstek, rıza yok ise ve zorbalıkla yapıldıysa adı tecavüzdür. Ama ceza verilmesi için yüzde 100 kanıt olması lazım. Yüzde 100 kanıtlar yok ise o zaman beraat çıkmıştır. İç çamaşırı giydiği için beraat verileceğini sanmam. Ama öyle yapılmışsa ve tecavüz varsa yanlış bir karar verilmiş demektir.
  Görüş hala geçerli mi?
 • Mittama
  Ülkemizde olsa bu durum ne yapardık bilemiyorum ki olduda aslında ve hiç kimse doğru dürüst sesini bile çıkartmadı yandaş tv kanalları haber bile yapmıyorlar. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye'yi ayağa kaldıran ve tecavüzcülere af getiren düzenleme ile ilgili bir açıklama daha yaptı. "Küçüğün rızası" diyerek çocuğun 'kendi iradesi ile karar alabileceğini' iddia eden Bozdağ, "yasa geriye dönük olacak, geleceği kapsamayacak" dedi. Bu açıklamasıyla da tecavüzcülere af getirileceğini itiraf etmiş oldu.
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşleri

 • canselcanım
  Şimdi, dantelli iç çamaşırların sağlıksız olduğu konusunda hemfikir olmakla beraber bunun bir davet unsuru sayılması epey abes. O zaman kışın giydiğimiz kalın tayt pantolonlar ve ya skinny jean ler de davet unsuru. Yakında çocukların taktığı süslü tokalar da davet unsuru olursa şaşırmam. Kaldı ki tecavüzcü bir erkeğin cezasını veren diğer erkek, bu durumu hemcinslerine hakaret olarak da algılayabiliyor. Yani ben bir erkeğim ve diğer erkeğin böyle bir suç işlemiş olması benim erkekliğime de zarar verir düşüncesi ile yaklaşılmış olabilir. Bu tabi bir hipotez. Kendimi erkeklerin yerine koymaya çalışınca da tecavüz tecavüzdür ve bir insanın başka bir insana karşı zarar verici davranışların her türlüsü suç sayılmalıdır. Çocukların okulda dışlanması ve ya toplum içinde rezil edilmesi de dahil.
  Görüş hala geçerli mi?
 • bas_agrisi
  O diil sapiklar çarşaflı kadın görse ona da tahrik oluyo
  Anadan üryan olsada tahrik oluyo
  Zihniyet ahlak meselesi
  Bir insanın kanı mayası bozuksa çocuk yaşlı kadın kız açık kapalı fark etmiyor
  Ve giyinim tercihi yüzünden suçlu bulunan kadın
  Varya bana gene geldiler allah O hakimi bildiği gibi yapsın.
  Biz kızlar ablamız annemin teyzemin gezemeyecek vay be
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3973
 • susturunbutunherseyi
  32 senedir yokluk çekiyorum ama tecavüzü hiç kimse hak etmez edemez de. bu konuda intihar ederim ama bu girişimde bulunmam. zorla sahip olanın bir anlamı yok ki kadın istemedikten kadın soyunmadıktan sonra. Ama şunu derim. Allah varsa; kadına karşısında erkeğe sabır versin. bunun yanında da ayrıca Allah zulum eden acı çektiren her kadını da bu dünya da oğlu ve çocukları ile imtihan etsin. ben ağladığım her gün Allah varsa bu ülkeye sızı versin.
  • reaxsy

   bende 9 yldır yokluk çekiyorum elbette bir kız sevmek isterim ama bunu tecavüz yoluyla yapmam ama benim önümde beni tahrik edecek eylemler sergilediğinde o zaman belki bir ihtimal olsa tecavüz edebilirim tabi benimde o anki durumuma bağlı ne kadar sıyrıgından çıktığıma bağlı veya kafayı yediğime bağlı aksi halde kendi istegimle tecavüz edeceğimi düşünmüyorum nedeni ise cezasını biliyorum artık ben tecavüz etsem 30 dakikalık bir zevk için 30 yıl hapis yatacam bunu göz önünde bulundurduğumuzda gerçekten yarardan çok zarar veriyor. ama bilinçli olan insan bunu yapmaz çünkü yarar dan çok zarar verdiğini biliyor dolayısıyla bunlara ihtiyaç duymaz ama sanırım tecavüz edenlerin bir çoğu ha onu tahrik edecek sinyaller ve gösterişler yaparak o erkeğin bu gibi gösterişleri yapan kişinin seks istediğini varsayıp tecavüz hatasına düşüp tecavüz etmeye başlayabilir.

 • MasterŞefMurat
  Sapıklığın ve Tecavüzün bahanesi olmaz sadece cezası olur. Göz işareti yaptı ondan tecavüz ettim mini giymiş ondan tecavüz ettim. Dantelli çamaşır giymiş ondan tecavüz ettim. Ulan az erkek olmayı deyin nefsinize hakim olmayacak canavarla pislik mikroplara dönüşmeyin. Bu pislik canilerin sokaklarda gezmesi beni çıldırtıyor
 • sewen
  bu konularda ne kadarla işinize geldiği gibi yaklaşıyorsunuz. olay tecavüz değil diyor anlasanıza. bir kız ya da kadın bir erkekle yalnız bir evde bulusacak, ilişki için özel hazırlık yapacak, sonrada tecavüz dicek. yazık erkeklere de.
  • Lalalaw

   Kız, kadın farklı şeyler değildir ilk önce bunu belirtmek istedim. Asıl söylemek istedigimse çok acımasız ve düz yaklasiyorsunuz olaya. Hadi diyelim öyle. Kadın seks yapmak için gitmiş.
   1-bahsedilen şahıs 17 yaşında yani türkiyede bu yasta bir kızla istese bile ilişkiye girildiğinde bu tecavüz sayılıyor mesela. Ya ülkemizdeki bu sistemi yanlış buluyorsunuz ya da zaten olay en başından tecavüz sayılıyor sizin için de. O zaman bu yazdiginiza 1 maddede cevap verilebiliyor.
   Ülkemizdeki sistemi yanlış buldugunuzu varsayarsak devam ediyorum.
   2-belki kadın seks yapmak isteyerek gitti oraya sizin dediğiniz gibi ama sonra vazgeçti. Istemedi, pişman oldu. Ki yaş buna çok musait. Bu sırf Tanga giymis diye o adamın onunla zorla birlikte olabileceğini mi gösterir?

 • karacocuk93
  böyle şeylerin türkiyede değil başka yerlerde olması bununu bizim ülkemize ait bir sorun değil dünya çapnda olduğunu göstetriyo demekkki annelerimiz adam değil göster oğlm amcalara ya da erkek değil mi yapar zihniyetinde yetişriyio.. utandım
 • Luthien_
  Ov, inanamıyorum. Kızın dantelli tangasını XRay ışınları ile görüp tahrik mi olmuş? Çok saçma. İnanamıyorum bu insanlara. Ama olayın iç yüzünü de bilemem. Tecavüz olmadığına dair kanıtları olabilir belki de. Benim yakınlarımda bir kız tecavüze uğradığını iddia etmişti sonra messenger üzerinden seks konuşmalarını delil göstererek mahkemeyi düşürmüşlerdi.
  Ama konuşmak ayrı istemeyerek bir ilişkiye zorlanmak ayrı. Kıza ne oldu kim bilir şimdi psikolojik destek falan alıyordu o dönem.
  • Ateist_Türk

   Bu olayın arka perdesi de vardır muhtemelen. Feministler genelde manipülasyon yapar olayı çarpıtmak ve erkeği hapse atmak için. Olayda yeterli kanıt yok ise, suç sabit değil demektir. Kendi isteği ile yapmış olabilir. Ha tecavüz de olabilir bilemem. Ama kanıt olmadan yorum yapmak çok doğru değil. Yorumlara bakıyorum herkes körüne inanmış, kanıt var mı yok mu, kız kendi rızası ile yapıp iftira mı atmış bunları hiç düşünmezler bile. İftira atan kızlara da aynı şekilde hapis cezası verilmeli. Erkeklerin sadece kızların beyanları ile ceza alması insanlığa ve adalete sığmaz.

  • Ateist_Türk

   Bu arada bahsettiğin tecavüz iftirası atan kız ceza aldı mı iftiradan? Türkiye'de taciz ve tecavüz iftirası atan kızları hep serbest bırakıyorlar çünkü. Şu ana kadar ceza çıkan hiçbir vaka görmedim. Bu ülkede resmen kadınları tanrı gibi görüyorlar. Kadınlar işledikleri suçlardan ya hiç ceza almıyor, ya da erkeklere oranla çok daha az ceza alıyor. Ortada bir ayrımcılık var erkeklere karşı. Ama kimse hiçbir şeyin farkında değill.

  • Luthien_

   @Ateist_Türk Kızın iftira değildi diyorlar. Kız mesajda konuşmuş ama erkek arkadaşıyla evde buluşunca erkek arkadaşı kızın rızası olmadan birlikte olmuş falan çok karışık bir konuydu.

  • Hepsini Göster
 • Esengüllclkk
  İster 17 ister 37 yaşında olsun tecavüz hoş görülemez kıyafet bunu ört pas edemez iç çamaşırı bu ya açıp bakmasa nasıl görecek bu zihniyeti doğru karşılayan yarın başına gelse nolcak kimse kınadığını yaşamadan ölmez
 • deadalus
  Kız sadece iç çamaşırlarıyla mı geziyomuş da adam nerden görmüş de aha dantelli kesin verecek diye atlamış 😂😂
 • Eğitim şart. Bırakın kim ne giyerse giysin. Nasıl giyinirse giyinsin. Bunu tecavüz nedeni veya tecavüzde hafifletici neden olarak görmek insanlık değildir.
 • Go_Hard
  İstediği erkek onu demek ki becermemiş. istemediği erkek becerince soluğu mahkemede alıyor. Dantelli iç çamaşırı giyiyorsan. Zaten önceden bozulmuşsun gibi bişey. Yoksa erkek zorla tecavüz etmez. Bazı kızlar kendini bişey karşılığında becertir. Ancak istediğini elde edemediğinde “bana tecavüz etti”diye şikayet eder.
  • Gamzeaaa

   Ne kadar iğrenç bir zihniyete sahipsin vasat insan, pardon insan dedim pislik demeliydim 👎

  • Go_Hard

   @Gamzeaaa sende onlardan bir tanesin herhalde xdxd

  • Splendore

   İğrençsin, dantelli tanga giymesi kişinin daha önce sevişmediğini göstermez. Kişinin kişisel tercihleri seni neden ilgilendiriyor acaba?

  • Hepsini Göster
 • Aranel12
  17 yaşında hâlâ bebek, 18 yaşında koca yetişkin birey oluyorlar, nasıl işse. 17 yaşındaki veledin dantelli tangayla ne işi var diyen kimse yok herhalde. Bildiğin yollu. Hakim doğru ve adaletli bir karar vermiş.
  Adalet, eşitliği sağlamaktan gelir, kadını savunmaktan ibaret değildir. Olayın özünde tecavüz olduğuna bile inanmıyorum.
  • dostum saçmalamışsın da saçmalamışsın :D

  • freedom82

   @olsadükkansenin sen gerizrkalı mısın

  • freedom82

   insanların kişisel seçimleri kendilerine aiitir saçmalamışsın hemde çok saçmalamışsın

  • Hepsini Göster
 • XXlovesXY
  adam hakli dantelli ic camasirini sikilmek istemeyen hic bir kiz giymez, ama istedigi erkek dgilde baska erkek tarafindan sikilince neye ugradigini sasiriyo tabi HAAHAH :D
 • Evren022
  irlanda'nın bu konuyla ilgili mevzuatı
  MADDE 22:
  kırmızı tanga: Azdırıcı olması nedeni ile iyi hal indirimi 5 yıl
  Siyah tanga: libidoyu kırmızı tangaya göre daha az etkilediğinden dolayı 10 yıl hapis
  dantel işlemeli tanga: a bendi hariç iyi hal indirimi.
  a) Kırmızı hariç tüm renkleri içeren dantelli iç çamaşırı ürünleri
  .
  .
  .
  .
  .
 • felakettin
  nasıl bir kadın avukat böyle bir savunma yapar akıl almıyor kadın isterse hiç giymez isterse bu ona zorla sahip olma duygusunu tetikleyeceği gibi seks için beklediğini ya da beklemediğini asla belli edemez
 • crossbench
  Dantelli tangayı nasıl görmüş mesela? Sanırım o ülkede 18 yaş altı çocuk kabul edilmiyor, yoksa kızın rızası olsa bile adamın ceza alması gerekirdi.

  Bu kararın iptal edileceğine inanıyorum.
  • Orda tecavüz bizdeki gibi büyük suç görünmüyo sanirim. Zaten her kes denk geldiği ile seks yapiyo. Sıradan onlar icin

 • BeyazCümleler
  Tecavüz ancak barbarlıkla örtüşür.. Buna kılıf bulmak şundan bundan dolayı demek suç bastırmaktır.. Bu kişiye özel cezaevi partileri mutlaka verilecektir.. İrlanda cezaevlerindeki kız çocuğu babaları onu bekliyor olmalı...
 • Blue_Circle
  Olay tamamen bu kanıttan ibaret olarak beraat kararıyla kapatıldıysa gerçekten büyük sorun. Yalan suçlamalar olmuyor değil ancak mahkemelerin bu gibi beyanlara karşı daha hassas olması gerekir.
 • mahvoldumben
  Suçlu erkeklerin de donları delikse o işi yapmaktan delinmiş, sapkın diye kanı koyabilecekler mi? Göz tarama cihazlıyla mı geziyorlar içinde ne olup olmadığına bakıyorlar? Allah akıl fikir versin.
 • Balzaming
  Bu nasıl bir düşünce ya insanların vicdanları kirlenmiş nasıl bir döneme geldik adalet bu mudur? 😤
  #ThisIsNotConsent
 • recalar
  Böyle pislik bir düşünce nasıl olabilir ya? Kimse azmış kudurmuş demiyorda şuna bak ya. Aşağılık yaratık b*k çukurunda olmalıydı bence.
 • aerolite
  Mahkeme haklı... Babaannelerinni uzun paçalı donları dururken dantelli giymek büyük tahrik sebebi :)) Mahkeme başkanının eşi, kızı nasıl giyiniyormuş acaba diye sormak lazım.
 • Gecedekihayaller
  Mantığın almadığı kararlardan biri. Ayrıca burda sadece suçlu değil bu kararı alan hakim savcılarda cezalandirilmsli.
 • Férhat-170
  O Tecavuzu, Hakimin Yakınına Yapsalardı Sonuç Acaba Ne Olurdu?
 • AdıBendeSaklıki
  Dantelliyi gördüyse demekki kız kendi rızasıyla soyundu.. Böyle bir bahaneyle beraatmi olur ya...
  Ayrıca o kararı veren hakimde suçluyla aynı kafada..
  p*rno film çevirmelerini bekliyorum hakim ve sanık aşk sevgi ihanet diye :)
 • louqoum
  türkiyeye özenen hakim kararı. burada terfi alırdı. dünya düzeleceğine daha boktan bir hal alıyor. diyecek söz kalmadı artık.
 • TaşPrenses
  Aşırı saçma. Ben bunları sadece bizim gibi geri kalmış ülkelerde görürdük sanıyordum. Demek öküz her yerde öküz.
 • turkass2
  tamamen rezalet hele ki böyle bir ülkede yargının verdiiği bu karar iyice fiyasko
 • Ertu_27
  Tahrik etmek suçtur. Hakim çok haksız değil prosedür neyse onu uygulamak zorunda.
  • foreveres

   Tahrik , beraat değil indirim sebebidir ki bu olay ile tahrik kelimesini yan yana kullanmamalısın. Kadın dantelli don ile karşısına çıkmamış direk, ona giden bir zorlama evresi var. Benimde dantelli iç çamaşırlarım var ve biri bana tecavüz ettiiğinde dantelli don giymişti mi diyecek, ne yani ben şahsi zevklerim gereğince dantelli don giyinemeyecek miyim? Beyaz donla mı donlaşacağım hep? Benim veya senin donun kimi ilgilendirir? Çevrenden birinin başına gelmese o donu giymeseymişy deyip geçeceksin sanırım. Hukukta prosedür diye bir şey yoktur.

  • Ertu_27

   Böyle durumlarda kadının giyimi hakimin kararını etkiler. Juride sadece erkekler yok 4 kişi kadın juri var? Adamı savunmuyoruz ama kadınlar dikkat edecek dünyanın her yerinde hakimlerin kafası bu konuda aynı çalışır.

  • foreveres

   İç çamaşırından bahsediyoruz, dış kıyafetten değil!

  • Hepsini Göster
 • NalanHanim
  Böyle salakça şey görmedim ben ya isterse iç çamaşırı giymemiş olsun bu senin ona tecavüz etme hakkına sahip olduğunu göstermez şerefsiz ya
 • Mstf23
  Şimdiki nesil oyle böyle gösterir acar ama vermez ve her gösterenden ilişkiye girilcek diye birşey yoktur tecavüz nedirya bu tecavüzcülere tecavüz etmek lazım
 • jessy
  Hani Nerede adalet? Adalet dedikleri bu mu yani hadi diyelim kızın (çocuk henüz!) Rızası var diyelim ya peki bu suç sayılmaz mı sonuçta reşit değil kız suçlu da olsa sonuçta ortada çocuk var.
 • DοriαnGrαy
  Medeniyetin beşiği Avrupaya bak hele. Yazıklar olsun!!!
 • _король
  Dünyanın her yerinde böyle şerefsizleri koruyorlar. 🙄
 • Musti423
  çok güldüm lan. Dantelli dantelli beni çok tahrik etti. dayanamadım atladım :)
 • bbilemiyorumaltann
  Biz arabistana onlar türkiyeye.. dunya nereye gidio harbi yaa
 • Abit3434
  Şerefsizlik isterse cirilciplak dolassin ki
  Sahillerelde çoğu ustu açmaya başladı memeler fora
  Bu durum kimseye tecavüz etme hakkını vermez tecavüzcüye idam
 • Hicazkârr
  Saçmalığın bu kadarı ya rezillik resmen hic bir durum mubah kılmaz bu rezaleti
 • yakupcan35
  herkes seksi giyinebilir ama herkes seks istemez. insanların iradeleri olmadan seks yapılamaz. kesinlikle tecavüzcüler idamı hakediyor
 • siklaman
  yuh diyorum daha neler. Demek ki neymiş. zihniyet önemli, geçen birisi diyorsu hıristiyanlığın markasından vs. önemli olan insan olmak
 • Mechul_ist_li
  Tecavüzcülerin hepsini hadım edip ibreti alem için kazığa oturtmak lazım
 • Kapının önünde duran topuklu ayakkabıdan şehvet duyan bir nesilden ne beklenir ki
  • medusasss

   Ne😨😨

  • Subarusti

   @medusasss öyle Cidden

  • medusasss

   İlk kez senden duyuyorum. Bu nasıl bir zihniyet ya 😨

  • Hepsini Göster
 • HandsomeJack
  ister dantelli giyer ister oyalı giyer bu ne saçma bir kararmış.
 • yagmurgunes
  Böyle şeyler bir tek bizim ülkemizde olur sanıyordum.. şaşırdım..
 • VeryWell
  çıplak da gezseler tecavüz olmamalı. insanlık bunu gerektirir.
 • Drakula3584
  Şaka gibi derler ya bu olay ve verilen karar işte böyle.
 • Because_Me
  Yuh, Yazıklar olsun! Allah belasını versin yapanın da adaleti sağlayamayanların da
 • Tazmanyacanavaarı
  Bu ne saçma bir karar kadına şiddet tecavüz tüm dünyada en ağır şekilde cezalandırılmasını isterdim kimin ne giyeceği kimseyi ilgilendirmez
 • EmekliPatroniçe
  Allah ıslah etsin böyle kişileri kızın adına üzüldüm
  • Onlar icin dert değil giren çıkan belli değil zaten

 • BayPanda
  Bizim ülkede ki hakimler irlandaya mı gitmiş rezillik kesinlikle dantel iyidir giyin kızlar
 • Bluegırlxxx
  Hımmm benim iç çamaşırlarımı görseler dünya hepsi tecavüzcü olur 😀
 • Kocero16
  İstediğini giyer tecavüz edenin organını kesip salacaksin
 • Absolut31
  Giyim tarzından dolayı insanın böyle şeylere maruz kalması akıl alır şey değil.
 • cem3501
  Ozaman uretmesinler madem uretiyorlar bayanlarda bunu giymeleri en doğal hakkı ve demekki artık donsuz gezecegiz...
 • Frannkenstein
  Tacizin ırkı dili olmaz. Bir kez daha görmüş olduk.
 • Hayaller7878
  Insanlik suçuna beraat mi idam daha mantikli duruyor
 • BestLiBiDo
  Adil bir karar değil ne zamandan beri giyilen elbise kanıt olmus. anlamak mumkun değil.
 • Alptürk42
  Ne saçma kiz ic çamasiriylami dolasiyordu da tecavuzcu tecavuz etti
 • Adınıgönlümeyazdim
  Yabancı birinin yanında üstelik bir erkeğin yanında açık durmak ne demek.
 • Prettygirl25
  Bu nasil birşey ya bu kadinlara her yer mi cehennem olur ya? Dunya da kadin olmak zor.
 • SudaTerleyenBalık1
  Onun ben okuduğu okulun tuttuğu kalemi zihin yapısına sokam nasıl yargıç mış o şerefsiz
 • Hayatdoktoruyum
  Şerefsiz adi bunun hiç bir gerekçesi olmaz olamaz
  #kadınaşiddetehayır
 • Daha Fazla (52)
YÜKLENİYOR...