Sizce Dua Lipa anlatıldığı kadar güzel mi, yoksa bir miktar abartılıyor mu?

doktorkedi
Sizce Dua Lipa anlatıldığı kadar güzel mi, yoksa bir miktar abartılıyor mu?
Son dönemlerin en gündemde olan isimlerinden Dua Lipa'yı beğenen kadar beğenmeyen de olduğu aşikar. Bir kesim üst düzey bir güzelliği olduğunu idda ederken diğer bir kesim ise ortalama bir güzelliği olduğunu savunuyor.

Dedim bir de sizin fikrinizi alalım, sizce Dua Lipa abartıldığı kadar güzel mi, yoksa ortalama bir tipi mi var?
Sizce Dua Lipa anlatıldığı kadar güzel mi, yoksa bir miktar abartılıyor mu?