Porselen gibi ciltleriyle hayranlık uyandıran Koreli kadınların güzellik sırrı sence hangisi?

Son zamanlarda hepimiz, porselen bebeği andıran ciltleriyle genç kalmanın şifresini çözmüş Koreli kadınların güzellik sırlarının peşindeyiz! Her zaman pürüzsüz görünen ve 70 yaşında bile ışıl ışıl parlamaya devam eden ciltleriyle ağzımızı açık bırakan bu kadınların sırrı sence hangisi? Biz sırrı çözdük; hemen Anket’i cevapla seninle de paylaşalım! Sonra yorumlarda uzun uzun konuşuruz. 😍
  • Porselen gibi ciltleriyle hayranlık uyandıran Koreli kadınların güzellik sırrı sence hangisi?Işıl ışıl ve canlı bir cilt için günlük nemlendirmeyi asla atlamamaları
    A seç
  • Porselen gibi ciltleriyle hayranlık uyandıran Koreli kadınların güzellik sırrı sence hangisi?Göz çevresinin aydınlık görünmesinin önemini bilmeleri ve uygun bakımı uygulamaları
    B seç
  • Porselen gibi ciltleriyle hayranlık uyandıran Koreli kadınların güzellik sırrı sence hangisi?Cilt görünümünü iyileştirmek için seçtikleri ürünlerin cildi beslemesine önem vermeleri
    C seç
  • Porselen gibi ciltleriyle hayranlık uyandıran Koreli kadınların güzellik sırrı sence hangisi?Ciltlerini her mevsim güneşten koruyarak yaşlanma belirtilerini geciktirmeleri
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

5|6
411353

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 411

• Vallahi çok merak ediyorum, mermer gibi ciltleri var. Kıskançlıktan ölüyorum.

19|6
    10|2
  • Cilt görünümünü iyileştirmek için seçtikleri ürünlerin cildi beslemesine önem vermeleri bu onların asıl dikkat ettiği ve diğer milletlerin dikkat etmediği en önemli detay.

5|0
    9|2
  • Kesinlikle cilt bakımlarını asla aksatmıyorlar ve doğal malzemelerle bakımlarını yapıyorlar.

4|0
    10|3
  • Cilt bakımlarına fazlası ile özen gösteriyorlar. Ama ben daha önce hiç ürünlerini kullanmadım.

1|0
    0|1
  • Göz çevresinin aydınlık görünmesinin önemini bilmeleri ve uygun bakımı uygulamaları diyorum bunda çok başarılılar.

0|0
    0|0
  • D dedim, kimse 30'u geçtiğime inanmıyor, bunun sebebi ise cildimi güneşe karşı çok iyi korumam.

0|0
    0|1
  • Function BB Cream kullanıyorum çokta memnunum

2|1
    1|1
  • Besleyicilik iyi. Güneş de şart.

3|0
    0|1
  • Şu erkeklerin bilmediği bisey var tamam çok güzeller ama genelde oyuncular idoller güzel oluyor çıkış yapmadan önce çoğuna bakilsa estetiksiz beyazlatilmamis evet genetik olarak minyonlar sivilce çıkmıyor zaten sakalda çıkmıyor erkeklerde mesela ama diğer çoğu güzel olmalarının sebebi estetik genetik ve beyazlatma işlemi yani halkın çoğusunda öyle mükemmel güzellik yok

3|0
    0|0
    • Beyazlatma işlemi nasıl oluyor ki ya bu mümkün mu

• Hatta şirket yöneticileri var, sokakta kız avcılığı yapıyorlar. Geçen görmüştüm kızın biri Kore forumlarından birine yazmış, sokakta aradaşlarla yemek yerken bir YG çalışanı kartvizitini verdi ve beni seçmelere davet etti diye. Kız sesim güzel değil ne yapayım diye sormuş, yorumlarda herkes git şansını dene falan demiş komedi resmen :'D Zaten bir Rain de "dans edemeseniz de sesiniz güzel olmasa da güzelseniz tamamdır" diye sektörün rezillğine atıfta bulunmuştu bir keresinde. Bu arada ses olarak yetenekli çok çok fazla kişi var. Şimdi aklıma bir sürü kişi geldi hangi birini yazacağımı bilemedim :d Sesine en en en çok hayran olduğum 5 ismi söyleyeyim; kadın sanatçılardan Park Bom, Lee Hi, Ailee, IU, Akmu Suyhun. Erkek sanatçılardan Daesung, Kang Seungyoon, Chen, Lee Hongi...

• Off olay ya o neymiş 😂😂 valla kpop iyi güzel de cılkı çıkmış ya sektörün

• Genetik onlarda genç kalmak için çokta uğraşmıyorlar. Doğal şeyleri tercih ediyorlar, asyalı kadınların cildini beyazlatmak için pirinç suyu kullandıklarını duymuştum. Bunun gibi doğal şeylerle güzelliklerini muhafaza ediyorlar.

0|0
    0|0
  • Genetik hep bunlar, 40 yaşında teyzelerin cildi altın gibi parlıyor. Hiç makyaj yok.

Artık Sibiryadan gelip duran soğuk havadan mıdır, yiyip durdukları deniz canlılarından mıdır bilinmez ama mükemmeller.

0|0
    0|0
  • En baştaki fotoğrafın, Taeyeon'a ait olması peki... 😍 Onlar yüzlerini pirinç suyula yıkıyorlar ve bundan dolayı yüzleri bembeyaz... Kısacası bakıyorlar kendilerine. Sadece kadınları değil, Kore'nin erkekleri de bakımlı...

1|0
    0|0

• Evet bildiğiniz traş köpüğü. Koreli kadınlar traş köpüğünü içerisinde antiseptik özellikler barındırdığı için, ciltlerinin yağlanma dönemlerinde adeta bir silah olarak kullanıyorlar. Parmak uçlarıyla yüze uygulayıp 5- 10 dakika beklettikten sonra yıkanarak uygulanan yöntemi

0|1
    1|0
  • Korelilerde 12 yasindan sonra estetik dogal karsilaniyor cilt acma ve cene küçültme estetigi oluyolar benimde zaten gözlerim cekik ondan sıkıntı cekmiyorum artik korelileri anliyorum sjsjsj

0|0
    0|0
  • Genetik olarak bu yüze sahipler ama koredeki çoğu kadın ciltlerinin bol su içmek ile bu kadar kusursuz olduğunu söylüyor. Açıkçası ben de bu düşünceye katılıyorum. Benim de cildim de çok pürüz yoktur. Fazla su içerim. İçmediğim zamanlar hafif bir kuruluk olmuyor değil. Bol su ve iyi beslenme ile cildimiz daha pürüzsüz olabilir.

0|0
    0|0
  • Kozmetikleri asıl konu bence ya, bizim kullandıklarımızın aksine cildi onaran kozmetikler kullanıyorlar, biz makyajla cildimizi öldürürken onlar tazeliyor

4|0
    0|0
  • Bir bilsem :) Ben beyaz tenli olmak istemiyorum, ten rengimden memnunum ama her zaman onlar kadar pürüzsüz olmasını isterdim. Stresli dönemlerimde direk belli ediyor cildim kendini.
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Korenin yazını yaşamamışlar olarak :D bu şıkların hepsini yapıyorlar ama en çok kozmetik ağırlıklı yatmaran en az yalan yok 20 -30 ürün kullanıyorlar. Fakiri bile en az 5 ürün kullanıyor. Cild onlar için çok önemli yağlı gibi gözükmesini istiyorlar parladığı için bakımlı duruyormuş :D

0|0
    0|0
  • canım ben koreye gittim hiçte öyle porselen gibi ciltleri yoktu sadece porselen makyaj uyguluyorlar o yuzden gözlerin yanılmış olabilir

1|0
    0|0
  • Ben hayran değilim😃hepimiz demişsinde
    Neyse bence cildin sağlıklı olması için bol su tüketeceksin tabi genlerde önemli faktör onun dışında kimyasal kullansa da aşırı yüklenirsen zarar ziyan 👍

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    391

Erkekler Ne Diyor 353

• Mükemmel ötesi.

0|0
    0|0
  • Geneli zaten öyle doğuyor diğer geri kalanlarda estetik yaptırıyorlar malum Kore de estetik yönünden tıp ilerde olduğu için bu konu onlar için rutin işlem gibi bir şey ayrıca şu bilgiyi de paylaşayım koreli erkeklerde sakal yok bunun nedeni onlarda çıkmıyor yani tamamen doğuştan böyleler çıkan varsa da oda çok az kişidir ama genelinde çıkmıyor onların yapıları böyle zaten çıkanlarda tahminimce estetik ameliyatla onları aldırıyodur

0|0
    0|0
  • Nerde bir çekik gözlü turist görsem güneş ışınlarından korunmak için ya elinde şemsiye, ya da kafasında şapka olur. Demek ki olayı biliyorlar. Güneş dünyadaki en tehlikeli şey... tabii bazı kadınlardan sonra!

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum. İlkez gecen yaz Efes antik kentinde rastladım bir gruba. Kore miydi japon muydu zaten seçilmiyorlarama hepsi eli şemsiyeli ve bir kisminin yuzu bizdeki peceli kadinlar gibiydi. Ben o beyazligi pudra zannetmistim demrk ki degilmis 😊😊. Ama gunesten koruduklarini gordum.
    Birde onlarda beyaz cilt kuturkerinde guzellik semboluymus.

0|0
    1|0
  • Bence en önceligi genlerinden gelen bir durum söz konusu daha sonra ise kullandıkları ürünlerin natural herhangi bir kimyasal içermeyen tarz da oldukları demek isterdim

1|0
    0|0
  • Açıkçası sırrını falan bilmem ama hakikaten imkan olsaydı dinen ve sosyolojik olarak kesinlikle eşim onlar gibi olsun isterdim; hem yaşlanmıyorlar hem de gerçekten çok zarif bir görüntüleri var; her ne kadar Türk'leri tutmasalar da :))))) Toparladım inşaAllah :D

0|0
    0|0
  • sebebini bilmiyorum ama güzelleri gerçekden çok sevimli bir çekiciliğe sahip. Ayrıca g. korede bulundum 2 hafta , her koreli kızıda güzel zannetmeyin yani :D büyük bir kısmı cidden bakımsız.

0|0
    0|0
  • Güneşin zararlı ışınlarından korunmak için güneşe fazla çıkmamak güzel ve pürüzsüz bir ten için en iyi kremden daha fazla koruyacaktır.
    Ayrıca derinin yaşlanmasını da önleyecektir.

0|0
    0|0
  • Asyalı kadınlar bronzlasmamak için hiç güneşe çıkmazlarmış. Önceden Onlar da beyaz tenli olmayan insanlar güneş altında bronzlasmis işçi , köle sınıfından insanlardı. Bu yüzden ciltleri bu kadar beyaz biraz da bakımla sonuç orta da işte.

0|0
    0|0
  • Dişler nasıl ki tükürük yolu ile karsiyumla ve çeşitli minarerlerle besleniyorsa, cild de buna ihtiyaç duyar, beslenmenin yüzde 90 içeriden gerçekleşir, harici ürünler , uyarma bakımından etkiliir,
    Ama en önemlisi, cilde bağlı olan kasların , egzersiz ile forumda tutulması
    Kendi görüşüm

0|0
    0|0
  • Evet değerli arkadaşlar,

@Watsons'da aradığınız her şeyi bulabiliyorsunuz. Hem de çok ucuza.
    Bu yüzden başka yerlerde vakit kaybetmeyin.

Unutmayın ki vakit nakittir.

0|0
    1|1
  • Kollajen bazli kremler her zaman tercih edilmelidir. Cildin temeli yapi tasi zaten kollajen. Mantikli bir secenek.

0|0
    0|0
  • Beslenme tarzlarını araştırın derim, sağlıklı beslediklerini düşünüyorum, hepsi zengin değil sağlıklı krem vs alsınlar ama, hepsi aşağı yukarı aynı ciltte sahip, beslenmelerinde 1 ortak nokta olmalı, he bide yaratılış önemli

0|0
    0|0
  • Bunlardan hiçbiri çünkü Koreli kadın hatta erkeklerin bu kadar güzel veya yakışıklı olma sebebi estetik operasyonlar azıcık Kore bilgin ile bunun doğruluğundan şüphe etmem

0|0
    0|0
  • Bence hiç birisiyle alakalı değil. En önemlisi ırk farkı bide her ülkenin kendi havası , bitki örtüsü farklı , demekki oranın çevresel yapısı da bunu destekliyor. Ben cildine çok bakım yapan ama belediye çukuru gibi olan suratlar biliyorum. Eğer sadece bakım olsaydı her koşulda bunun kanıtı olan örnekler olurdu.

0|0
    0|0
  • Bence hiç biri tamamiyle coğrafyayla alakalı bir durum biraz bakımla melek gibiler orta asyadaki türklerde aynıdır pürüzsüz suratları çekik gözleri vardır bizde türküz ancak biz öyle değiliz kendinizi bu kadar üzmeyin yahu.

0|0
    0|0
  • Watsons kullanıyorlar çünkü Watsons oldugu müddetçe adeta ipeksi dokunuşlar yaratır... iyiki Watsons var... ne mutlu Watsons alan ve tüketenlere... param olsa bende alsam bir Watsons

1|0
    0|0
  • Sadece kadınlar mı? Emin misiniz?

1|0
    0|0
  • Çok iyi cild yenileme ürünleri kullanın farkınız kalmaz her yıl kış ayları devam etmelisiniz yaşlılık ileri değil gerilemiş olur

0|0
    0|0
  • Estetik tabi ki :) Koreli bir arkadaşım vardı o söylemişti :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    333
Yükleniyor...