Kızlar, güzellik tutkunları buraya! BB ve CC Krem arasındaki farkları biliyor musunuz, sizin tercihiniz hangisi?

Güzellik tutkunlarının vazgeçilmezi BB ve CC kremlerden sizin tercihiniz hangisi?

BB krem ve CC krem arasındaki farkı bilmediği için hangisini seçeceğine karar veremeyenleri hemen şöyle alalım!

BB Krem
- Hafif dokuludur, cildi ağırlaştırmaz.
- Bakım yapar ve uzun süreli kapatıcılık sağlar.
- Doğal ve pürüzsüz bir görünüm verir.
- Cildi güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olur.

İhtiyacın olan fondöten kullanmadan hafif bir bitiş ile kapatıcılık sağlamak ise; doğal ve canlı bir cilde kavuşmanızı sağlayan, yaşlanma karşıtı etkili Pure Beauty BB Krem Watsons’ta, hemen dene!

CC Krem
- Ciltteki ton farklarını dengelemeye yardımcı olur.
- Cildi besler.
- Taze ve aydınlık bir görünüm verir.
- Cildi güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olur.

İhtiyacın olan cilt tonunu eşitlemek ise; 3 rengin kombinasyonu ile ışıltılı bir görünüm sağlayan Pure Beauty CC Krem Watsons’ta, hemen dene!

Yenilenen içeriği ve ambalajı ile güzellik tutkunlarının vazgeçilmezi
Pure Beauty BB ve CC krem serisinden sizin tercihiniz hangisi?

Kızlar, güzellik tutkunları buraya! BB ve CC Krem arasındaki farkları biliyor musunuz, sizin tercihiniz hangisi?

18|1
361

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 361

• Moduma göre değişiyor hangisini kullandığım ama BB krem daha çok fondötene yakın, CC krem ise kapatıcılıktan çok renk düzenleyici. O yüzden ikisi de güzel.

1|0
    5|1
  • CC krem çok daha iyi ben hep CC krem kullanıyorum. Cilt tonu eşitsizliğim var en çok şikayetçi olduğum şey bu.

4|0
    1|1
  • CC krem kızarıklığı da alıyor aynı zamanda. Bazen ihtiyaç duyuyorum. Ama ben Bb kullanıyorum o da her zaman değil. Primer kullansam yetiyor bana.

2|0
    5|1
  • Kapatıcılık istediğim için Bb krem tercihim oluyor.

2|0
    2|1
  • Süreceksem CC krem sürerim, o da aydınlık görünüm verdiği için.

0|1
    1|1
  • Özel bir yere giderken BB krem, günlük olarak ise CC krem yetiyor.

1|0
    2|1
  • Ton farklarını eşitlemeye yeten CC krem benim için yeterli.

0|0
    1|1
  • Bb krem tercih ediyorum günlük kullanımda.

2|1
    2|1
  • CC daha hafif olduğu için CC tercihim <3

0|0
    1|1
  • Çillerim olduğu için ben CC kullanmaya başladım. Renk farkını minimuma indiriyor. Çünkü ben çillerimin kapanmasını değil de kirli görüntünün olmamasını istiyorum. CC krem orada işe yarıyor.
    En sevdiğim özelliği de yazın güneşten korumak için ayrıca ürün kullanmam gerekmiyor.

0|0
    1|0
  • Tercihim her zaman CC kremden yana olmuştur. Cildin renk tonunu dengelemek , ışıltılı canlı bir ten için kullanıyorm. Bb kullanmıyorum çünkü cc üzerine yoğun kapatıcı pudra kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • Normal bir nemlendiriciden farki renkli olması mi? Ama nemlendiriciyi temizlemeye gerek yok. Bunu surdunmu akşam mutlaka temizlemek gerekiyomus. Gözenekleri kapıyormuş çünkü.

0|0
    0|0
  • Her ikisini de tercih ediyorum. Fondöteni özel günler de davetler de kullanmayı tercih ediyorum. Daha doğrusu ağır makyaj yapmıyorum günlük hayatımda. En hafif ve doğal görünüm sağlayan bb ve cc kremlerin ikisi de tercihim.

0|0
    0|0
  • Kimse bu ürün hakkında yorum yapmamış. Ben kullanıyorum Pure beauty bb kremini yapısı güzel cildi kurutmuyor ışıl ışıl parlıyosunuz. Sağlıklı bir görüntü oluyor. Fakat gözenekleri tıkadığı için cilt altında yağ bezeleri oluşuyor. Bu kötü.

1|0
    0|0
  • Günlük kullanımda BB krem daha etkili kapatıcılık konusunda ama cildinde kusur yoksa sadece renk eşitsizliği varsa CC krem rahatlıkla kullanılabilir.

0|0
    1|0
  • Hiç birini kullanmıyorum.
    Fakat Pure Beauty'nin white and bright temizleme jelini severek kullanıyordum, hiç bir mağazada bulamıyorum 😡

0|0
    0|0
  • Özel günlerde bile fondöten yerine BB tercihim oluyor. Hem fondöten gibi kaba durmuyor yüzde hem de kapatıcıligi mükemmel 😊

0|0
    0|0
  • Şu an nadir de olsa bb krem kullanıyorum ancak kısa zamanda bir cc krem alıp ten rengimi dengelemek için bir şeyler yapmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • Moduma göre değişiyor hangisini kullandığım ama BB krem daha çok fondötene yakın, CC krem ise kapatıcılıktan çok renk düzenleyici. O yüzden ikisi de güzel.

0|0
    0|0
  • Bb kreem kullandım sadece 🙄
    Ama güzel seviyorum yani bir iki kere 😂😂😂 ama olsundu az kullanıp öz kullanmak önemli

0|0
    0|0
  • Evet, iki ürünün arasındaki farkı biliyorum. BB krem kullanmıyorum. Cilt tonumu eşitlemesi adına daha çok CC krem tercih ediyorum.

0|0
    0|0
  • Pure beauty bb krem günlük olarak da kullandığım en iyi bb krem diyebileceğim bir ürün. Önümüzdeki günlerde bu ürünle ilgili bir yazı yazmayı düşünürken karşıma bu sorunun çıkması da harika oldu!

0|0
    0|0
  • Cc yağlı bb daha hafif bana göre cc sivilceye meyilli ciltlerin kullanmaması gerek

0|1
    0|0
  • Bb krem kullanıyorum genellikle fondötenden hoşlanmıyorum. Cc krem de eger kızıllık vs varsa kullaniyorum. Ikiside mevcut...

0|1
    0|0
  • bende bb kullanmayı düşünüyorum hiç kullanmadım arayıştaydım bende

0|0
    0|0
  • Ben 2 yıldır Bb krem kullanıyorum. Tenime göre olanı bulduğum günden beri mutluyum 😂😂 Ve gerćekten suratimda böyle bir kalıp taşıyormuşum gibi hissetmiyorum. Oldukca hafif ve kapatma özelliği yüksek. Ben memnunum

0|0
    0|0
  • CC kremi tercih ediyorum. Kapaticilik çok önemli değil benim için. Sadece renk tonunu esitlesin kâfi.

0|0
    0|0
  • Eskiden bu aradaki farkı bilmediğimden BB krem kullanıyordum. Şimdi sadece fondöten kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • Pure beauty nin bb ve cc ni karıştırarak kullanıyorum

0|0
    0|0
  • İkisini de kullanmıyorum
    ama bir gün kullanacak
    olursam da BB ve CC kremi
    karıştırarak uygulama yaparım.

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam