Erkekler için neden beyaz tenli kadınlar dikkat çekici?

Bu sitede çok fazla denk geldim özellikle bembeyaz olsun süt gibi olsun tabirleri.. Oysaki çoğu zaman açık tenli kadınlar tenlerinden dolayı sorun yaşarlar bir yere çarpan yerleri hemen morarır, güneşten daha çok etkilenirler, makyajsız genelde ruh gibi görünürler..😕 Sizin için neden beyaz tenli kadınlar daha dikkat çekici? Bence bir kadın güzelse her ten renginde güzeldir diye düşünüyorum..

Erkekler için neden beyaz tenli kadınlar dikkat çekici?#Mademoiselle88♥️

1|3

En İyi Erkek Görüşü

• bu zamana kadar deli gibi aşık olduğum kadınların hepsi beyaz tenliydi. esmer birkaç kadın tanıdım, kalpleri temizdi iyi insanlardı, hatta birini sevmek için kendimi çok zorladım ama olmadı, çekici gelmiyor, erkek gibi görüyorum çoğunu.

kadınlara sorduğumuzda (bu sitede veya başka yerde) onların da çoğunluğu nasıl esmer erkeklerden hoşlanıyorsa biz de erkekler olarak çoğunlukla beyaz severiz. böyle kar tanesi gibi olsun, süt gibi olsun. bir de beyaz tenli kadınların me_me ucuz kırmıza yakın bir renk veya koyu pembe ise aşırı sek_si görünüyorlar.

ama üzülme esmer seven erkekler de var. ortaokuldayken bir arkadaşım aşık olduğu kızı esmer bomba olarak tanımlamıştı. ben hayret etmştim hani nerde, kim o falan diye. sonra sınıfta yüzüne dahi bakmayacağım bir kızın adını söyleyip ondan çok hoşlandığını, onu çekici bulduğunu vs söyledi. yani her malın alıcısı mutlaka vardır. :D

1|1
    0|0
    • Üzüldüğüm bir konu yok esmer değilim ki olsaydım da ten rengimi severdim..
      Güzelse her daim güzeldir.

• aynen kızıl da çok hoş ama gerçek kızıl olmayacak onlar da bir sürü çil oluyor ciltlerinde.

kestane/kahverengi saçlı olup kızıla boyatacak süper oluyor.

• Anladım sen kestane/kahverengi sevenlerdensin 😀 haklı olabilirsin çok özel değilse neden gizli olduğunu sorabilir miyim? 😊

En İyi Kız Görüşü

• Beyaz tenli olmanın avantajından çok dezavantajı var doğrusu.😕
    Güneşte azıcık durmak bile işkence, kıpkırmızı bir cilt ve acı olarak geri dönüyor insana.😶

1|1
    0|0

Benzer Sorular

Erkekler Ne Diyor 82

• Daha pamuksu kadınsı ve naif geliyor bana hani tam sarıp sarmalamalık 😍

1|0
    0|0
  • Deli misin beyaz tenli kadın candır can insan etinin ana renginidir akla ilk beyaz tenli gelir beyaz masumdur saftır parlar gözleri maviyse birde baka baka doyamassın saçları sarıysa hele güneş gibi olur baktıkça için ısınır.

1|1
    0|0
  • buğday tenliyim açık ten kumrallar daha hoş duruyor fazla makyaj yapmasına gerek kalmıyor ve doğal duruyor olayın özü bu...

1|0
    0|0
  • tabi ki bir kadın güzelse her ten renginde güzeldir.
    fakat arkadaşlar istatistiği atıyorum türkiye'de hanımların %60-70'i buğday tenli siyah ya da kahve saç rengin de ve sarışın renkli gözlü sadece dikkat çekiyor bu güzel ya da zeki anlamına gelmiyor sadece dikkat çekiyor

1|0
    0|0
  • Boyle sorunca insan cevapta veremiyo ki. Yani esmer sevmedigim icin diyebilirim resimdeki zaten aciklama yapmami zorlastiriyo:))

1|0
    0|0
  • Bu sorunun cevabı değişir. Bir Rus’a sorsan esmer tenli sever bize sorsan beyaz tenli severiz. Herkes erişemediği şeye hayranlık duyar :)

1|0
    0|0
  • bence her tende güzeldir bir bayan ama renkli göz her zaman bir artıdır diye düşünüyorumm

açıkten kadınların tenlerinden dolayı sorun yaşayacağı birşey yok bence manken, model değilse poblem yok

1|0
    0|0
  • Çikolatanın bile beyazını seviyorum, sen nediyosun 😂😂😂

1|1
    0|0
    • Hadi ya o kadar diyosun 😅😅

• bir yerini çarpmasın o da : )) beyaz tenli en seksi kadındır.. doğal ve kadınsı gelir ondan..

1|0
    0|0
    • Kaza geliyorum demez 😀

• çok problem değil aslında siyah çorapla kapatır.. hem siyah külotlu beyaz kadına müthiş oluyor..

• Çünkü esmerin çakması milyon tane. Solaryuma giren esmer oluyor.

Orjinal esmerler zaten doğaları gereği kıllı oluyorlar. Hele birde ay alırsam çoğalır diyen kezbana denk gelirsen vayki ne vay. Kadından soğutur. Gay yapar insanı.

Birde esmerlerin özel yerleri kapkara oluyor ki, şahsen benim midemi bulandırıyor.

0|0
    2|0
  • garip ben hiç öyle düşünmemiştim. Teni o kadarda önemli değil bence beyaz esmer vs. insan ilk önce kalbe dokunursa zaten dış görünüşü süsü olur bu işin.

1|0
    0|0
  • Tüm erkekler için dikkat çekici değil. Sadece tercih meselesi kız ayool

2|0
    0|0
  • Insanlarin ten rengi acildikca zekalari da acilir. Acik ten renkli insanlar daha guzel kokar. Acik ten renkli insanlar siddete dahaz az meyilli, daha tehlikesiz ve zararsiz tiplerdir. Acik ten renkli insanlarin kemik yapilari ve yuz yapilari genellikle daha duzgundur. Acik ten renkli insanlar evrimsel acidan esmerlerden ondedir ve daha caga uygun imaji yansitir. Acik tenli insanlar genellikle esmerlerden daha tuysuzdur. Bunlar hep bilincli ya da bilincsiz sekilde gelisen tercih sebepleridir. Istisnalar da her zaman oldugu gibi bu konuda da kaideyi bozmaz.

1|0
    0|0
  • bu türkiyede ortadoğuda bir olay az bulunan degerlidir iskandinav ülkelerine gidin esmer tenli bayana bayılıyorlar. neden orda güneş olmadığı için esmer ten nadir ve değerli

1|0
    0|0
  • Ben genelde esmer severim. Teni beyaz olupta guzel olanda var. Sarı biraz tuhaf ama severim. Ben hepsini sevdim galiba 😁😁

1|0
    0|0
  • örnek olarak verdigin resme bak bir yaa bu ruh gibimi ya adam bunun yaninda ruhunu teslim eder

3|0
    0|0
  • Beyaz saflıklık sevinçtir muraddır kısaca pamuk gibi kız tabiri işte ondan sevilir beyazları sevin
    #lovewhitecolors

1|0
    0|0
  • Nedenini bilmiyorum ama beyaz ten hep daha cekici gelmistir bana..

1|0
    0|0
  • Beyaz tenli kızlar dikkat çekici hmm hiç farketmedim.

1|0
    0|0
  • Arz, talep olayi , isveçliye sorsan oda esmer erkek der.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    62

Kızlar Ne Diyor 9

• Esmerliğin belli bölgelerde karartı şeklinde durduğuna dair ya da insanı kirli gösterdiğine dair saçma sapan yargılardan kaynaklanıyor bu düşünce. Ama aslında öyle bir şey yok. Kişisel temizliğine ve bakımına dikkat edip ten kokusu iyi olan bir esmer bu yargıları boş çıkarır zaten ama ne kadar bakarsa baksın bazı bölgeleri daha kara duran ve ten kokusu çekici olmayanlar da mevcut tabii. Bu, beyaz tenlilerde de aynı şekilde. Olay ten renginde değil, genlerde yani.
    *Gecen bol olsun.*

1|0
    0|0
  • Daha dikkat çekici daha güzeller ben esmerim ama beyazları beğenirim kiskanma

1|1
    0|0
  • Bu kadın her türlü çekici olur.
    Ben de koyu ten sevmem. Ama ruh gibi beyaz da sevmem. Fotoğraftaki kızın ten rengi muazzam. Alt tonu güzel. Ruh gibi değil. Beyaz tenliler göze daha estetik geliyor daha temiz geliyor ve daha güzel kokuyorlar 😁

1|0
    0|0
  • Bende beyazım erkek arkadaşım memnun ama kız arkadaşlarım dalga geçiyor. Neden memnun hiç sormadım gerçi. Florasan gibi geziyorsun ortalıkta diyen bile oldu :D Ruh gibi gezmek ve morarmak konusunda da %100 haklısın:D

1|0
    0|0
  • Daha temiz, pürüzsüz, saf, seksi hissettirir sanırım :)
    Özellikle bikini altı özel yerler ve bacaklar

1|0
    0|0
  • Esmeriz ölelim mi yani😤

1|0
    2|0
    • Yok 😀 siz güzel olmasanız insanlar solaryuma gitmezdi ya da güneşlenmezdi 😅

• ton farkı olabilir ama erkeklerin esmer dedikleri daha bir siyah oluyor. sen siyah saçlı beyaz tenlisin. en çekici combinelerden biridir bu da.

• Buğdaydır belki

• beyazım ama hiçte art bir durum değil

1|1
    0|0
  • Daha temiz ve masum geliyor olmalı.

1|0
    0|0
  • Ben cekicikismisim

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...