Bir kıza neden makyaj yakışmaz?

Sadece ruj yakışıyor gerisi olmuyor maymuna dönüyorum kuaföre de yaptırdım kaç kere sonuç aynı

• Çirkinsindir
    A seç
  • Alışkın olmadığın için olabilir
    B seç
  • Açıklayayım..
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Gizli soracaktım lanet olsun dndnnd

0|0
2441

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 41

• Güzelsin diye yakışmaz

1|0
    0|0
  • Alışkın olmadığın için veya yüzün o makyajı kabul etmediği için olabilir. :)

1|0
    0|0
  • Makyaja ihtiyacın yoktur

1|0
    0|0
  • onuda sürme resmen bışey deyılya bir gordum zamanında cok guzeldı tanıştım bıyere gıttık çay içtık bende calışıyordum eve getırdım sallama lipton cay içiyoruz sonra takma kıbrıklerı takma tırnakları cıkardı kasınıda guzel olsun dıye boyamış yuzunu yıkadı kıprıklerıde boyamış baska bır kişi buldum rujda gıttı dudaktan bozuntuya vermedım o gıttıkten sonra o gece bida goruşmek istemedığımı söledım orjınal ol bunları bellı etmeden yasayamassın megerse kaş boyasını rujı takma tırnağı takma kıprıgı begenşım kız deyıl :)

0|0
    0|0
  • Makyaj da sanatsal beceri ve deneyim gerektirir sonuçta. El alışmayınca eğreti durur. Taşıdığın surat için bu iddiayı kabul edemem. Usta ellere bırak kendini.

0|0
    0|0
  • çirkindir

1|0
    0|0
  • Bence deneyimsiz olduğun için toksa bence sana çok yakışır

1|0
    0|0
  • O en güzeli yarattığı için yakışmaz, insanlık nankör davranır beğenmez.

1|0
    0|0
  • gerçekten güzel olanlara yakışmıyor abicim..

1|0
    0|0
  • Olmuyor ise zorlamamak gerek

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Sen güzelsin zaten yapma o gözler yetiyor😏😑 kız ayool

1|0
    0|0
  • Bu güzel haber boşver makyajı

1|0
    0|0
  • Çünkü makyajsız okadar güzelsin ki makyaj güzelliğine gölge düşürüyordur.

1|1
    0|0
  • Makyaj güzele yakışmaz

1|0
    0|0
  • A dedim

1|0
    0|0
  • Bazı tiplere olmuyo ya güzelsin zaten napcan makyajı

1|0
    0|0
  • Makyaja ihtiyacın yoktur ondan

1|0
    0|0
  • çirkin olduğun için muhtemelen

1|0
    0|0
  • muhtemelen çirkindir makyaj bile kurtarmıyordur :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 24

• Güzellikle alakalı bir durum değil bu kimi insana makyaj yakışmaz yüzü elverişli değildir.

0|0
    5|0
  • Kuaförler zaten palyaço gibi yapıyor. Sen de yapmayı beceremediğin için çirkin oluyormuş gibi hissediyorsun normal olarak

2|0
    0|0
  • Tam tersine genelde güzel kadınlarda iyi durmaz çünkü hatlar belirgin olduğu için çok fazla göze batar sürdüğün en ufak şey bile.
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Bazı kişilere ciddi olmuyor.

0|0
    0|0
  • Makyajı güzel bir şekilde yaparsan herkese yakışır. İstediğin kadar doğal güzelliğin olsun, üstüne makyaj yapmasını bilen daha da güzel olur. Yani ya makyaj yapmasını tam olarak bilmiyorsun ya da kendi makyajını bir türlü beğenemiyorsun.

0|0
    0|0
  • kuaföre yaptırman bir şeyi değiştirmez. Kuaför sedefli mi kullanıyor, mat mı? hangi renkleri kullandı? Kimisine yarım eyeliner kimisine tam eyeliner yakışır sana hangisini yaptılar? mesela renklerde çok önemli. Yani kuaföre yaptırman birşeyi değiştirmez, kuaförde sana uygun olmayanı yapar maymun gibi gönderir. Makyaj konusunda kendini tanımak önemli.

0|0
    0|0
  • Bazılarına makyaj yakışmıyor bence daha şanslısın doğal güzel olmak her zaman daha iyidir

1|0
    0|0
  • bazisinda yapay duruyo ben de kendime cok yakistirmiyorum baskalarinda daha begeniyom bende yapay duruyo sanki

0|0
    0|0
  • Yakısır. Yakısmaysnı gormedım.

0|0
    0|0
  • Açıklayayım
    ÇÜNKÜ KIZLAR BİR ÇİÇEK OLDUGU İÇİN ÇİÇEKLER DE GÜZEL OLDUGU İÇİN YANİ BÜTÜN KIZLAR GÜZELDİR ÇİRKİN DİYE BİŞEY YOKTUR ÇİRKİN DİYEN KİŞİ ÇİRKİNDİR :)

0|0
    0|0
  • Cildi makyajı kusar öncesi bakımdır

0|0
    0|0
  • Bence güzel makyaj yapan birisini bulamamışsın daha teknikleri var yüzüne uygun makyaj tipini bulup yapmayı dene

0|0
    0|0
  • Makyajını doğru yapmıyor olabilirsin. Mesela ben kuaförün yaptığını hiçbir zaman beğenmem. Nemlendirici göz çevresine hafif bir kapatıcı rimel ve ruj. Sade ve bakımlı görünebilirsin bu şekilde.

0|0
    0|0
  • Doğru renkleri kullanamıyordur😂

0|0
    0|0
  • Düz duvara resim çiz güzel olur
    Maymunu boya bakalım güzel olurmu
    Biraz acımasız oldu ama gerçekler acıdır acıtır

1|0
    0|0
  • Sana öyle geliyor.

0|0
    0|0
  • belki makyajı yanlış yapıyorsundur yüz şekline göz şekline göre makyaj yapsan..

0|0
    0|0
  • canım güzelsindir doğal bir ruj yeter. bende sadece ruj veya parlatıcı kullanırım. doğal kız fazla kalmadı bide sen katıl aramıza :)

0|0
    0|0
  • Makyajla çirkin dediklerim o kadar güzel oluyor ben şok
    Ben yapınca maymuna benziyom😂😂

0|0
    0|0
  • Demek ki doğal olmak sana daha çok yakışıyor :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4
Yükleniyor... ;