PÜRÜZSÜZ GERÇEKLER

Gillette Venus Comfortglide

Kızlar, Güzellik Salonunda Ağda Yaptırmanın En Sevmediğiniz Yanı Hangisi?

Kabul edelim; pürüzsüz bir cilde kavuşmak için güzellik salonu arşınlamak zor zanaat!
  • Kızlar, Güzellik Salonunda Ağda Yaptırmanın En Sevmediğiniz Yanı Hangisi?Hiç tanımadığım birinin yanında utana sıkıla soyunmak zorunda olmak
    A seç
  • Kızlar, Güzellik Salonunda Ağda Yaptırmanın En Sevmediğiniz Yanı Hangisi?Gençliğimin yarısını güzellik salonlarında uzun saatler geçirerek tüketmek
    B seç
  • Kızlar, Güzellik Salonunda Ağda Yaptırmanın En Sevmediğiniz Yanı Hangisi?Sıra beklerken “evimde hızlıca halletmek varken neden buradayım?” diye kara kara düşünmek
    C seç
  • Kızlar, Güzellik Salonunda Ağda Yaptırmanın En Sevmediğiniz Yanı Hangisi?Acı çekmek için dünya kadar para ödemenin nesini sevebilirim?
    D seç
  • Kızlar, Güzellik Salonunda Ağda Yaptırmanın En Sevmediğiniz Yanı Hangisi?Güzellik salonuna gitmiyorum; tıraş bıçağıyla hızlı ve acısız bir şekilde hallediyorum. :)
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

5|0
350

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 350

• Tamam güzel bir ürün çıkarttınız fakat reklamınız için ağdayı kötülemenize gerek yok. Güzellik salonuna gitmiyorum, evde ağda yapıyorum ve yarım saatimi almıyor. Jiletteki gibi iki günde çıkmıyor tüyler, bir aya anca çıkıyor.

Jiletin en sevmediğim yanı tüylerin hemen çıkması.

105|21
    6|1
  • Benim en büyük sorunum utangaçlığım. Tamam insanların işi ama gene de her yerimi hem de tüylerle doluyken açmak istemiyorum. Bir kere mecbur kalıp bacaklarımı aldırmıştım o kadar utandım ki bir daha asla gitmedim.

14|13
    2|1
    • o bende de var. Kol bacak yüz hadi neyse gidip başka yerlerini nasil o kadar rahat açıyorlar anlamiyorum. Yerin dibine girerdim

• Öfff, utana sıkıla soyunmak en kötüsü ve o kişi acemi çıktığında resmen işkencen ikiye katlanıyor.

32|15
    0|3
  • Hem acı çekip hem para ödemenin sevilecek hiçbir yanı yok. Asla sevmedim, sevmeyeceğim.

7|8
    1|1
    • Acı çekmek tamamda oradaki insan da milletin orasını burasını görmeye koklamaya meraklı değil düşünsene kaç tane müşterisi var hepsininkini görüyo

• @ayşe57 Ahahaha ay çok güzel yazdın Ayşe ya 😂

• @Zahraarshad Teşekkür ederim :D :)

• Kendi işimi kendim görüyorum Ağdanın yapış yapış halini sevmediğim için epilatörle almaya başladım..

8|15
    3|1
  • Zaman bulamıyorum kuaföre gitmeye, minimum1-2 saat vaktimi alıyor. O yüzden arada jilet yapmak zorunda kalıyorum.
    Ama gittiğim zamanlarda da pek canım acımıyor ağda sırasında ve aynı yere gittiğim için utangaçlıkta pek kalmadı :dd

1|1
    0|1
    • Zaman olmuyor en güzeli eşinle yapmak yardımcı oluyor eşim bana bende ona koltuk altlarini alıyorum ayda 1 jiletle gerek kalmıyor.

• Ağdayı sevmiyorum kendim yapamıyorum zaten. Ama başkasına da gidip yaptırmam. Jileti kolayca kullanabiliyorum o yüzden güzel...

0|0
    1|1
  • Randevu alıp, saatimde gittiğim halde sıra beklemek beni sinir ediyor. Kıl tüy meselesinde bile uzaya füze fırlatacakmışçasına ciddiyetle davranan, saatinde giden müşteriyi bile bekleten çalışanlar da cabası. Pek tercih etmiyorum, kendin tıraş bıçağıyla şipşak hallediyorum.

8|5
    4|1
    • İyi yağ çekmişsin yarın birgün kıyamet koparsa ülkede orman gibi gezersin

• Güzel yorumun ve bize güvendiğin için teşekkür ederiz. ✌️💕

• Jilet hiçbir şeyi çözmüyor ki? Önceden jilet kullanmışlar veya halen kullananlar bilir, jilet anlık bir kurtarıcı. 2 gün sonra yeniden çıkıyor tüyler. Ayrıca jilet tüyleri kalınlaştırır. Jilet kullanmış biri ağdayı denediğinde canı çok acır, hatta kıl kökleri kanayabilir. Jilet kullanmadan önce iki kere düşünün.

2|2
    0|0
    • Selamlar! Tıraş bilindiğinin aksine tüylerin kalınlaşması ve sertleşmesine neden olmuyor. Tüylerin uzama şekli genetik ve hormonsal yapıya bağlı olarak gelişiyor. Bacaklarını ne kadar tıraş edersen et tüylerin daha kalın çıkmıyor. Yalnızca tüyler yeniden uzamaya başladığında daha kalın çıkıyorlarmış gibi görünür. ✌️

• @Cikolatahayranıı evet. Tüylerin uzama şekli genetik ve hormonsal yapıya bağlı olarak gelişiyor. Çoğunlukla tüyler ayda 0.5 cm uzar ve bu vücudunun sağlıklı ve olması gerekeni yaptığını gösterir. ☺️

• Anladim teşekkürler ☺️

• Jilet kullanıyorum hemde tüm vücuduma. Duyduklarimin tamami safsataymis ne tüylerim sertlesti ne de sıklastı. Cok memnunum. Banyoya girdigimde en fazla yarim saatimi alıyor tüm vücudum. Teşekkürler Venüs..

1|0
    0|0
    • Yorumun için biz teşekkür ederiz. Güle güle kullan. ☺️

• jilet kökten almadıgı için bir yrde 4 5 kök gelmesi okuyor ilk zamanlarda degl ileride cok zor oluyor kıl dönmesi olur sık ve sert olut erken cıkar agda en iyisi

• @rumeysaaada canım ben kullanicisiyim 2 yıldır ve ne sertlestigini gördüm ne de bir kökün iki üç olduğunu. Haftada 1 kez yetiyor bana.

• aslında görüşüm tamamen bu değil tabii.. ancak söylemek istediğime en yakın bu olduğu için bu şıkkı işaretledim canım. benim için en zor yanı birinin yanında soyunmak değil de , birisinin yanında hissettiğim acıyı tam olarak ortaya koyamamanın getirdiği sıkıntı :( :)
    hem canın yanıyor ama hem de çok belli etmekte zorlanıyor insan bazen :)

1|0
    0|0
  • ağda acı veriyor ve bacağımı garip hissediyorum daha uzun sürsede jilete göre çıkmaları sonuçta iki türlüde tekrar uzuyor kendime acı cektirmek yerine daha sık almış oluyorum jiletle sadece
    ki jiletle sanıldığı gibi o kadar hızlıda çıkmıyor ki bıçaktan bıçağa da değişiyor önceki kullandığımla ertesi güne çıkıyordu geri şu kullandığımla alınca daha uzun sürüyor çıkması niye bilmiyorum ama

1|0
    0|0
  • Soyunmak zor, erkek arkadaşıma yaptırırım daha iyi ✩

1|10
    1|0
  • öyle heryerde yaptırılmaz diye düşünüyorum. temizliğe önem vermeleri lazım. çok şükür benim gittigim yer bu konuda çok titiz. çok temizler çok dikkat ediyorlar. utanıyorum evet ama sohbet ettiğimiz için o esnada kaynasiyoruz zaten artık tanıdık gibi oldum. yakın zamanda lazere gitmeyi düşünüyorum sadece güvenilir biryer arıyorum.

1|1
    0|0
  • uzun zamandır ağda yapıyodum ve hepsinide tam alamıyolardı illaki bir kaç tüy kalıyo venus jilet kullanıyorm acısız ve çok rahat kullanmadan önce kadınlara özel traş köpüğü yapıyorm gratisten aldım muhteşem kokuyo ve gerçekten pürüzsüz oluyo erken çıkıyo olabilir zaten 2 günde bir banyo yapıyosunuzdur heralde her girdiğimde iki dokunduruyorım bir şey kalmıyo verdiğim paraya kuafördeki çektiğim acıya değmez

1|0
    0|0
  • Hiç gitmedim gitmeyi de düşünmüyorum. Sanki şekil mi verilecek alıp tertemiz dolaşmak derdimiz. Neden dünya kadar para bayılalım ki? Ben tıraş bıçağı kullanıyorum kadınlar için olanlardan. Mis gibi dolaşıyorum dert yok acı yok. :)

0|3
    0|0
  • Ağda benim canımı çok acıtmıyor. Ve bana ağda yapan 36 yaşlarında bir kadın yanında utanmıyorum. Tkraş bıçağının ise iyisi olmaz. 2 günde kıllar kalın kalın çıkmaya başlıyor. Çıkmasa bile siyah görünüyor

0|2
    0|0
  • Bir kere gittim oda normalde teyzem hemen alıyordu fakat sonrasında farklı şehre taşındık ve haliyle ağda için güzellik salonuna gittim... Gitmez olaydım yav acemi çıktı kız normalde 5 dakika olacak şeyi en az yarım saatte bitiremedi :/ Ondan beri ağdaya tövbeler olsun bir daha kullanmam :((

0|1
    0|0
  • en kötüsü soyunmamizi bekleyen kadın oluyor. oyalanmaya çalışıyor ama soyunmamizi bekliyor :) acil durumlarda gilette-Venüs Ama düzenli agda gibisi yok. ..

0|2
    0|0
  • Karşımdaki insanın işi o ama ben karşısına geçip biryerlerimi aldırmam falan garip geliyor. Pedikürde de aynı şekil ayağını uzatıyosun karşındaki insana o zaman karşımdakine saygısızlık yaptığımı, gururunu incittiğimi düşünürüm ondan dolayı kendi işimi kendim hallederim.

0|0
    0|0
  • ya soyunmayi bosver kiz kizasin asıl sıkıntı acemi birinin gelip verdigin paranin hakkinin verememesi agda iyi bence ama her agdada uzun uzun tuy ciksrtmiyo diyemeyiz cunku bunun hormonlarla alakasi var

0|0
    0|0
  • Kuaföre gitmeye zamanı olmayan bir insan olarak olarak gece işten geldiğimde kendi ağdamı kendim yapıyorum şahsen jilet desen kesinlikle Hayır ağdayla yaptığımda bir aya anca çıkan tüyler jilet iki günde çıkıyo

0|0
    0|0
  • önceleri kendim yapmaya çalışıyordum ağdayı en az 2 saatimi alıyordu elime yapışıyor canımı acıtıyor falan yapamayıp pes ediyordum epilasyon makinasıyla devam ediyordum o da kanatıyordu. sonra kuaförümün ısrarı ile orda ağda yaptırdım ve boşa acı çektiğimi anladım bahsedildiği gibi güzellik salonları acıtmıyor ayrıca çokta pahalı değil.

0|0
    0|0
  • Kolay ve pratik olduğu doğru, evet acı da Yok bu da Harika! Ama kolay olan değil zor olan daha doğru bence benim hijyen anlayışıma göre, yani ağda yapmak da zor olduğu kadar bir uzun süre rahatlık gibi, kıl köklerinin azalması gibi zaman içinde bitmesine sebep olmak gibi güzelliklerini de görmek lazım. Aslında kadınlar için her iki yöntemde kullanılıyor diye biliriz. Vaktiniz vardır ağda yaparsınız, zaman yoktur ve traş edebilirsiniz. Bence kardeş olabilir bu ikisi 😊

0|0
    0|0
  • Kendim yapabiliyorken niye gidip başkalarına oramı buramı açayım ki 😄😄

2|3
    0|0
  • kol altı için lazere gidiyorum bı kaç seansta bitiyor ilerde tüm vücut için. gideceğim üstelik hiç acimiyor benim canım çok tatlıdır bikini bölgesini ağda yaparken gözümden yaşlar geliyor siz düşünün 😊

0|2
    0|0
  • ağdaya gitmedim düzenli olarak her adetimden 3 gün sonra ağda mı kendim yapıyordum iyice azaldı iki aydır lazere gidiyorum çok zor oluyo özel bölge için ama çok faydası oldu yok denicem kadar az durumda

0|2
    0|0
    • Özel bölgeni nasıl ağdyla aldın

• arkalarda yok benim yani gerek olmuyodu ama olana tavsiyem ayna kullanabilirler

• Anladım canm

• Şimdi ağda salonunda çalışan insanlar bunun için orada tabir kaba olabilir ama dünya kadar vücut görüyor en iyisinden en kötü vücuda kadar o yüzden bunda utanacak sıkılacak birşey yok şahsen hiç sıkıntı duyulacak birşey olduğunu düşünmüyorum. Ama peki ya acı? O konuda bir çözüm bulunmalı? Ağda tüyleri azalttığı kanıtlanmış olduğu için insanlar tercih ediyor ama acı konusunda bir ilaç bir krem bişey bulunmalı bence en iyisi bu olur

0|1
    0|0
  • Yolunacak olmanın verdiği gerginlikle söve söve ve kuzu kuzu gitmekten psikolojim bozuldu bundan nefret ediyorum bir diğeri de ben alt soluma geçmişim vicdansız bir dur ışığı görüyorum değil mi ama o hala bacaklarımı yırtmak istercesine ayırma derdin de dışarıda zamburlanıyor geliyor bana ebemi gösteriyor kuaförler de psikopata bağlamış amk!

0|1
    0|0
  • Anam lazer epilasyon var ne bu kadar kılla tüyle uğraşmışsınız benimki 8 seans sürdü ömür boyu tamamen kurtuldum

1|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    320

Erkekler Ne Diyor 4

Benzer Benceler

Yükleniyor...