Kızlar, Güzellik Salonunda Ağda Yaptırmanın En Sevmediğiniz Yanı Hangisi?

Gillette Venus
Kabul edelim; pürüzsüz bir cilde kavuşmak için güzellik salonu arşınlamak zor zanaat!
Hiç tanımadığım birinin yanında utana sıkıla soyunmak zorunda olmak
Gençliğimin yarısını güzellik salonlarında uzun saatler geçirerek tüketmek
Sıra beklerken “evimde hızlıca halletmek varken neden buradayım?” diye kara kara düşünmek
Acı çekmek için dünya kadar para ödemenin nesini sevebilirim?
Güzellik salonuna gitmiyorum; tıraş bıçağıyla hızlı ve acısız bir şekilde hallediyorum. :)
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Kızlar, Güzellik Salonunda Ağda Yaptırmanın En Sevmediğiniz Yanı Hangisi?