Gillette Venus
Gillette Venus

Kızlar, tüylerden kurtulmak için Venus ile eski yöntemleri kenara atma zamanı! İşte size acısız ve zahmetsiz pürüzsüzlük sağlayacak Gillette Venus tıraş bıçakları!

Venus Swirl

Mükemmel pürüzsüzlük için gövdesindeki çok yönlü hareket sayesinde kıvrımlara uyum sağlar. Venus Swirl diğer tıraş makinelerinin atlayabileceği tüyleri bile yakalar Geniş kayganlaştırıcı bandı ile cilt üzerinde kolayca kayar, aradığınız pürüzsüzlüğe kavuşmanızı sağlar.

Venus Snap

Tatilde, davette ya da ihtiyacınız olan her acil anda; taşınabilir kabı ve minik gövdesi ile çantanıza rahatlıkla atabileceğiniz Venus Snap ile pürüzsüzlük her an yanınızda! 5 bıçağı ve suyla etkileşen kayganlaştırıcı bandı sayesinde hayalinizdeki pürüzsüz cilde kavuşmanızı sağlar.

Venus Breeze

Hızlı ve acısız bir çözüm arıyorsanız pürüzsüz bir cilt için yakın tıraş sağlayan 3 bıçaklı Venus Breeze ile kolayca tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Tek adımda pürüzsüz bir cilt için sabuna gerek bırakmayan entegre jel barlarını suda ıslatmanız yeterli.

Simply Venus 3

Sahip olduğu 3 bıçak ve kayganlaştırıcı bant teknolojisi sayesinde konforlu bir tıraş sağlayan Simply Venus 3, içerdiği 3 kat yağ ile cildinizi koruyarak pürüzsüz ve güzel bir cilde kavuşmanızı sağlar.

Kızlar, son olarak yedek tıraş başlıkları için endişelenmenize gerek yok; Venus Hibrid ürünü dışındaki tüm Venus başlıkları tüm Venus yedek bıçaklarıyla uyumludur. Venus ile acı yok, sert kimyasal yok!Çünkü Venus'le;

- Tüylerin uzamasını beklemeden ağdanın acısından ve zahmetinden kurtulabilirsiniz.
- Parlak bacaklara sahip olmak için cildinizi ölü derilerden arındırabilirsiniz.
- Ağdanın sebep olduğu batıklardan kurtulabilir, pürüzsüz bir cilde kavuşabilirisiniz.
- Kolay kullanımlı Venus Breeze’in entegre jel barları sayesinde tek adımda rahatça tüylerinizi alabilir, yaza mükemmel ve pürüzsüz bir ciltle başlayabilirsiniz.
- Ve kızlar, tıraş tüyleri kalınlaştırmaz ya da koyulaştırmaz; gerçek şu ki tüyleriniz ayda yaklaşık sadece yarım santim uzar.

Son Paylaşımlar

Daha fazla detay görebilmek için kaydol ya da giriş yap

13.917 Xper puan
Çok Süper Görüş Sayısı
YÜKLENİYOR...