Kolajen kullananlar hangisini tavsiye edersiniz?

Merhaba KScan hanımlar, KScan beyler,
Malum sağlık için oldukça önerilen, çok kullanılan bir ürün Kolajen. Doğal yollardan edinmesi zahmetli olanlar benim gibi hazır ve kolay yollardan elde etmeyi deniyor.
Aşağıdakilerden bildiğiniz, tanıdığınız, kullandığınız hangisi? Kolajeni hap olarak mı, sıvı olarak mı almak gerek?
Siz kolajen kullandınız mı, kullanıyor musunuz, tavsiye ediyor musunuz, hangi markayı kullandınız, faydasını gördünüz mü?
kolajenin cilde faydaları saymakla bitmiyor
kolajenin cilde faydaları saymakla bitmiyor
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

3|1
86

En İyi Kız Görüşleri

• Kolajeni besinlerle doğal yollardan alıyorum canım. Evde paça çorbası vs. İle çok sık olmasa da. Bir de doğal östrojen almaya çalışıyorum ( maydanoz gibi ) Östrojen de ciltteki bağ dokusunun kollajen üretimini sağlar 😍😘 ayrıca hyaluronik asit üretimini tetikler, ciltte suyu içeride tutar- nem korur, yaraların çabuk iyileşmesini sağlar, cildi onarır, iyileştirir. ❤️

3|2
    0|0
  • Bunların hepsini kullandım halende iciyorum en iyisi voonka ama bu hap olanı değil şase olanını kullan bir bardak suya hergun bir şase çünkü şişeyi okursan kaç mg kolejen var göreceksin hapta kolejen miktarı düşük saşe de 10 bin hapta çeyreği kadar var

1|1
    0|0
    • 5gün

Nereden alıyorsun, fiyatı ne kadar?

• 2gün

Gerçekten işe yaradığını hissediyor musun?

• 2gün

İşe yarasın diye içmiyorum. Sagligim için kullandım. belli bir yaştan sonra vücudun ihtiyaci olan minarelleri dışarıdan destekle sağlamalıyız

En İyi Erkek Görüşü

• verdiğin kolajen örnekleri çöptür

etki görmek için içerisinde hyaluronik asit bulunan sıvı kolajenler kullanılmalıdır.

1|0
    0|0
    • 5gün

Onlar nerede var, hangi markada?

• 5gün

Teşekkürler

• 5gün

@Saykodelique rica ederim

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

65
  • Her türlü yaslanicaz. Paramı bunlara harcayamam. He bir ara bunun araştırmasını yapiyodum. Ama etkili olduğu konusunda ikna olamadim

1|0
    0|0
  • Ay bunlar ciddi guzel bilgiler, elinize saglik!👏

0|1
    0|0
  • Solgar daha güvenli

1|0
    0|1
  • En iyisi somon balığı yağsız fırında at ye her hafta bak yüzün nasıl bebek cildi gibi oluyor vücuttaki tüm kolejen miktarın artıyor

0|0
    0|0
  • Bilmiyordum ne olduğunu internetten araştırdım baktım da zarari yan etkileri de varmış yanlış fazla kullanımda, doktor mu öneriyor kişiye göre yoksa kendimiz eczaneden her hangi dış macunu vs alır gibi alabiliyor muyuz? Onu anlamadım ve bir sürü marka çeşidi var şurubu hapı kremi vs aklıma takıldı denemek istiyorum ama hangisini ve nasıl almam gerekiyor bana ne iyi geleceğini kullanmadan bilemem

0|0
    0|0
  • Kullanmadım 😊

1|0
    0|0
  • hic biriiiiiiiiiiiiiiii

0|0
    0|0
  • Ne ihtiyacım var ki Kalajonona?

0|0
    0|0
  • İlk defa duydum

0|0
    0|0
  • İyi bilgiler :) :)

1|0
    0|0
  • '' Şahane '' yorumları okumaya geldim.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...