Ben Güzellik Koçu Özge Özel; kaş, saç gürleştirme, microblading ve kalıcı makyaj hakkında sorularınıza cevaplar verdim. Yorumlarınız neler?

Merhaba KScanlar,
Ben Kaş ve Güzellik Uzmanı Özge Özel, Türkiye’de birçok ünlü ismin kaş ve makyaj stilistliğini yapıyorum. Hande Yener, Özge Ulusoy, Çağla Şıkel, Ayşe Tolga, Ebru Gündeş gibi ünlü isimlerle çalışıyorum. Her kadın güzeldir ve ben o güzelliği ortaya çıkarmayı seviyorum.

Saç bakımı, saç gürleştirme, saç vitamini, microblading (kaş tasarımı), kaş gürleştirme, kaş vitamini, kalıcı makyaj hakkında en çok merak ettiğiniz soruları cevapladım!

Yanmış kirpikler eski görünümüne nasıl kavuşur? Kaş ve kirpik güçlendirici kür önerileriniz var mı? Kalıcı makyaj yaptırmak için kimlere güvenebiliriz?

@UranüslüGeldi @IceQueenn

Kaş vitamini nasıl yapılıyor, ağrılı bir işlem mi? Microblading ve kaş vitamini ayrı şeyleri mi, ne kadarda bir yenilenir?

@Diferente_05 @tatliponciikk

Kaş vitamini nedir, kaşa kaç seans işlem yapılıyor?

@Blossom_

Kalıcı makyaj olayındaki risk nedir, her cilt tipi için geçerli midir? Doğumdan sonra saç bakımı için neler yapabiliriz?

@Xxdavelay @tuubb89

Fondötenden sonra nasıl bir yüz bakımı uygulamalıyız?

@selincinar488

Sivilceler ve lekeler için öneriniz var mı? Soins BB Krem için farklı renkler çıkartmayı düşünüyor musunuz?

@elifkadarelif

Saçların elektriklenmesi neden olur?

@Birkızvardı

Saç derisinde kabuklanma neden olur? Saç dökülmesine öneriniz var mı?

@Hulyadianaalabede @MsBayanza

Saç vitamini öneriniz nedir? Yağlı saçlar için şampuan tavsiyeniz var mı?

@cerendemir22 @edatinaztepe

İpek kirpik zararlı mı, kirpikleri güçlendirmek için daha iyi bir yöntem var mı?

@nanelikedi
Güzelliğine önem veren tüm kadınlarla yollarımızın kesişmesi dileğiyle...
Güncellemeler:
11 ay
Sorularını yanıtladığım KScanlar arasından en beğendiğim soruları soran iki kişiye hediye veriyorum 🎉
İşte İstanbul ve İzmir şubelerimden birinde gerçekleştirebileceğiniz microblading ve dipliner hediyesi kazananlar!

Microblading: @Blossom_
Dipliner: @elifkadarelif

Sizinle iletişime geçilecek, lütfen mesaj kutunuza bakmayı unutmayın. :)

Yedeklerde belirlenen iki isimle de asil kazananlara ulaşılamadığı takdirde iletişime geçilecektir.
@Xxdavelay
@Birkızvardı
Ben Güzellik Koçu Özge Özel; kaş, saç gürleştirme, microblading ve kalıcı makyaj hakkında sorularınıza cevaplar verdim. Yorumlarınız neler?
149
Görüşünü yaz