Olta Attım Denize Pıt Dedi, Balık Gibi Hatun Çıktı Hop Dedi Vay Vay!

novel

Eğri oturalım düz konuşalım. Veya canınız nasıl isterse öyle konuşun. Şu bir gerçektir ki kıvrımları olan bir hatun daha çekicidir. Belindeki o kıvrım, önünüzde durduğundaki o şaheser görüntü. Tamam dur! sakin olayım aklımı karıştırma kadın. Konumuza dönelim.

Tek neden vücut değil tabi ki. Balık etli kadınların erkekleri çeken diğer özelliklerine şöyle göz atabiliriz.

Bu arada önemli olan balığın şekli değil onu nasıl yiyeceğinizdir. #novel :)

bana doğru yürüyorsun :)
bana doğru yürüyorsun :)

Yemek yemek onlarla daha keyiflidir.

bana bana yerim seni :)
bana bana yerim seni :)

Direk aklımıza yemek yemeyi sevdikleri gelir. Kimisi de yemden balık etli oluyor o ayrı. Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçtiğinden bu orantı ile yürürsek varacağımız yere kadar spor da yapmış oluruz. Önce yemek ye sonra balık etli hatunu :) kaloriyi harcarsınız sıkıntı olmaz.

Sarılmak, kucaklaşmak tam istediğiniz gibi

Tam o anda boynuna dalın
Tam o anda boynuna dalın

Erkeklerin kucaklaşması, sarılmayı seveni balık etli hatunu daha da sever. O kıvrımlara sarılmak ve hissetmek keyif verir. Bu yüzden de erkeklerin büyük kısmı kıvrımlı hatuna sarılmayı sevdiğini dile getirmiştir. Halen bilmeyen, söylemeyen var ise çok şey kaybediyorsunuz.

Neşeli ve pozitiftirler

Gülme kız hain domdom
Gülme kız hain domdom

Neşeli, iyimser ve pozitif olma durumları nedeniyle erkeğine de keyifli zaman geçirebilirler. Yürürken bile topuklu sesleri tüm binada yankılanabilir. İlişkide sıkılmak mı? Bu aklınıza bile gelmesin o sizi her türlü keyiflendirecektir.

Fiziki görünüşleri elbette

Pantolonu çıkarmadan geliyor :)
Pantolonu çıkarmadan geliyor :)

Balık etli kadın diyorsak biraz duracaksınız orada. Zaten görünüşleri onları balık etli söylemine getiriyor. İçim kımıl kımıl oldu be. Genel olarak kalçaları da mükemmeldir. Bu başlığı uzatmayayım fazla, yakıyorsun beni kadın.

Sorunları bertaraf etmekte iyidirler

bak bak hareketlere bak. Burnundan ısırırım seni.
bak bak hareketlere bak. Burnundan ısırırım seni.

Tüm güzel özellikler bir arada toplanmış gibi. İphone 12 gibisin maşallah. Bu arada iphone 12 nasıl bir telefondur hiç bilmem. Balık etli kadınların öz güvenleri ve sorunlarla başa çıkma durumları da kendilerine çekerler. Kim ister sorunlar olsun haksız mıyım yahu söylesenize.

Sevdiklerini önemserler

kaldır beni dansa
kaldır beni dansa

İşte en önemli detay bence budur. Ayrıca araştırmalara göre, kıvrımlı kızların partnerleriyle daha fazla zaman geçirmeyi sevdikleri ortaya çıktı. İlgisi öyle güzel, öyle içten ki insanın içini eritir. Vallahi canım çekti lan.

#novel

Olta Attım Denize Pıt Dedi, Balık Gibi Hatun Çıktı Hop Dedi Vay Vay!
66 Cevap