RTE'nin rakibi Atatürk olsa kazanır mıydı?

Gizli Üye
  • Kitlesinin tamamı RTEyi ceplerinde 5 kuruş olmasa bile destekliyor, dünya lideri görüyor, Amerika İsrail ve Batıyı dize getirdi diyor değişime ve gelişmeye tamamen kapalı fanatik ve eğitimsiz bir kitleye karşı rakibinin ne önemi var, Atatürk gelse yine seçilemezdi 😀
Güncellemeler
10 ay
Halen kazanırdı diyenler var, yahu adamın kitlesi %52 ağızları koksa bile düşmüyor bu oran üreyen kimlikli göçmenlerle artıyor aksine.
RTE'nin rakibi Atatürk olsa kazanır mıydı?