Piyasaya sürülmek üzere olan yüzlerce kilo at eti yakalandı! At eti yeseydiniz anlayabilir miydiniz?

Eʟᴘʀᴏғᴇꜱꜱꜱᴏʀ
Piyasaya sürülmek üzere olan yüzlerce kilo at eti yakalandı! At eti yeseydiniz anlayabilir miydiniz?

Gaziantep'te satışa hazır yüzlerce kilo at eti ele geçirildi. Zabıta Müdürlüğü ekipleri, at kesildiği ve etinin satışa sürüleceği ihbarı üzerine harekete geçti. Zabıta memurları, arama gerçekleştirirken parçalanmış ve satışa hazır hale getirilmiş at eti ve kesilmeyi bekleyen atlar ele geçirdi.

At eti yakalandı

Piyasaya sürülmek üzere olan yüzlerce kilo at eti yakalandı! At eti yeseydiniz anlayabilir miydiniz?