Son 1 yılda emekli maaşlarında %200 artış yapıldı, sizce bu yeterli mi?

Gizli Üye

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, en düşük emekli maaşının yedi bin 500 liraya yükseltildiğini açıklaması, milyonlarca emekliyi sevindirdi. Ocak 2022'de iki bin 500 lira olan en düşük emekli maaşı, son bir yılda yüzde 200 oranında arttı. Zamlı maaşlar nisanda hesaplara yatırılacak.

Güncellemeler
1 yıl
teşekkür ederim ilginiz için
Son 1 yılda emekli maaşlarında %200 artış yapıldı, sizce bu yeterli mi?