Yıldız Tilbe Bir insanın hayatı köpek canı kadar kıymetli değil dedi sizce hayvanlara insanlardan daha mı çok değer veriliyor?

Gizli Üye

Van'da evlerinin bulunduğu sitenin bahçesinde başıboş sokak köpeklerinin saldırısına uğrayan ve ağır yaralanan çocuk, yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Duruma sert tepki gösteren Yıldız Tilbe "Köpek terörü" dedi. Bütün bu kanunsuzluklar yasal olmuş, sokaktaki çocuğu kadını yaşlıyı insanı parçalayan köpekler insan öldürüp kanunla korunuyorlar. Bu onları suçu değil. Bir insanın hayatı köpek canı kadar kıymetli değil. Allah sebep olanı yanına koymasın, kulağını tıkayıp gözünü kapatanlar iflah olmasın diyerek tepkisini gösterdi

Yıldız Tilbe Bir insanın hayatı köpek canı kadar kıymetli değil dedi sizce hayvanlara insanlardan daha mı çok değer veriliyor?