Kadir Şeker'in babası oğlunun beraat etmesi gerektiğini söyleyerek isyan etti! Sizce bırakılmalı mıydı?

Eʟᴘʀᴏғᴇꜱꜱꜱᴏʀ
Kadir Şekerin babası oğlunun beraat etmesi gerektiğini söyleyerek isyan etti! Sizce bırakılmalı mıydı?

Konya'da, sevgilisine şiddet uyguladığı Özgür Duran'a engel olmak isterken, Duran'ı öldürdüğü gerekçesiyle 12,5 yıl hapis cezasına çarptırılan ve bu karar Yargıtay tarafından bozulan Kadir Şeker'in bugün çıktığı mahkemede tutukluluğuna devam kararı verildi. Şeker'in babası Cengiz Şeker, oğlunun beraat etmesi gerektiğini belirterek tepki gösterdi. Kadir Şeker'in babası oğlunun beraat etmesi gerektiğini söyleyerek isyan etti: Bir kadının çığlığına gitti hemen serbest bırakılmalıydı, kararı kabul etmiyorum.

Kadir Şeker'in babası oğlunun beraat etmesi gerektiğini söyleyerek isyan etti: Bir kadının çığlığına gitti Sondakikahaber

Evet
Hayır
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Kadir Şeker'in babası oğlunun beraat etmesi gerektiğini söyleyerek isyan etti! Sizce bırakılmalı mıydı?