Cumhurbaşkanı Amerikada konvoyla şov yaparken öğrencilerin yurt bulamayıp sokaklarda protesto etmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

C4N197
Vallaha canım sıkıldı. Biri 70 araç saymış. Fransa C. b 3 araçlık konvoyla gelmiş aradaki farka bakın. Diğer taraftan üniversiteler açıldı. Bir çok öğrenciye kyk yurdu çıkmadı. Açıkta kalan öğrenciler yüksek yurt ve apart fiyatlarını kara kara düşünüyor. Bir tarafta şatafat, diğer tarafta kıt kanaat geçinen halk. Ne olacak böyle?
birde Fransa c. b neden 70 araçla değilde 3 araçla gitti ona çok bozuldum ayıp değilmi yahu?
Cumhurbaşkanı Amerikada konvoyla şov yaparken öğrencilerin yurt bulamayıp sokaklarda protesto etmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?